Duyuru

Collapse
No announcement yet.

işsizim! bunca yıllık okumallarım boşa gitti!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

İyi üniv. kötü bölüm yada kötü üniv. iyi bölüm gibi iki seçimi olur genelde orta şeker puan alanlarda. Bunun sebebi ailenle aynı şehirde okuma saplantısı. Bayansan son derece mantıklı ama erkek başka bir şehire çıkabilir. Sanırım Ankara yada İstanbuldasın. ODTÜ, Haceppete yada İTÜ desindir muhtemelen. İlaçlara fazla müptela olma. 6 ay yada 1 yıllık kullanım sonunda genellikle ilaçlar bırakılıyor.
    Orjinal yazı sahibi: mavimor View Post
    yüksek bir puanla anadolu lisesini kazandım.orada dışlandığımdan dolayı 10 sene önce antidepresanlara başladım.başlayış o başlayış .. bunu iyi bir üniversite izledi yalnız kötü bölüm olduğu için iş bulamıyorum.işsizlikten çok bunaldım antidepresanı bırakmayı denedim ama olmuyor psikoz oldum onun yüzünden de bi sürü ilaç içtim artık antidepresanlardan kurtulmak istiyorum nefret ediyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mavimor View Post
      yüksek bir puanla anadolu lisesini kazandım.orada dışlandığımdan dolayı 10 sene önce antidepresanlara başladım.başlayış o başlayış .. bunu iyi bir üniversite izledi yalnız kötü bölüm olduğu için iş bulamıyorum.işsizlikten çok bunaldım antidepresanı bırakmayı denedim ama olmuyor psikoz oldum onun yüzünden de bi sürü ilaç içtim artık antidepresanlardan kurtulmak istiyorum nefret ediyorum
      siz kendikendinizi dıslamıssınız nedense

Yorum

İşsizlik her yerde var bende işsizim gidiyorum goruşmelerine sınavlarını geçiyorum tok yokk

Yorum

İşleniyor...
        X