Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mail zincirleri hakkında

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Mail zincirleri hakkında

akşam maillerimi okurken birden irkildim bir resim altında 13 kişiye gönder yoksa şunlar bunlar olacak diye
    cidden bu tarz mailler beni çok etkiliyor sizlerede böyle oluyormu bilemiyorum ama okb li bir insan olarak ayrıca kötü oluyorum ya göndermessem başıma bir şey gelirmi diye takıntı yapıyorum
    neden bu mailler gönderilir karşıdaki insan hiç mi düşünülmez
    sakın silmeyin yazıyordu silemedim de offfff :roll:
    gönderen hep aynı kişi çok sevdiğim bir bayan arkadaşım kırmakta istemiyorum ama bana sürekli bu mailleri atmasından sıkıldım ne yapabilirim kırmadan nasıl anlatabilirim ?

o maillerin hepsi düzmece, adresleri toplamak için yapılan, insanları keriz yerine koyan mailler..

hala inanıp da gönderenler var mı yahu..

sil gitsin güven bana

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kafein
      o maillerin hepsi düzmece, adresleri toplamak için yapılan, insanları keriz yerine koyan mailler..

hala inanıp da gönderenler var mı yahu..

sil gitsin güven bana
      kafencim haklısın genelde silerim yada hiç okumam bunu yanlışlıkla açtım açmaz olsaydım ,birde gergin günümdeyim stres oldum işte
      malesef günümüzde bu mailleri arkdaşım gibi sürekli günderen insanlar hala var

Yorum

ben gönderiyorum ama maillerinizin toplanmasını istemiyorsanız gizli butonuna tıkayıp arkadaşlarınızn listesini oşekilde ekleyin ve arkadaşınızın gönderdiği maildeki altta yazan adresleri markalayıp delete edin...böylece mail adresleri elden ele geçmemiş oluyor... (gizli butonunu göremiyorsanız sağ köşede bilgi ve gizli alanlarını göster yazan bir link var mavi onu tıklayın çıkıyor..)

evet hepsi düzmece ama öyle şeyleri bende takıntı yaptığım için mecbur gönderiyorum...ama yukarıdaki yazdıklarımı yaparak gönderiyorum ozaman adresleri çalamıyorlar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokche
          ben gönderiyorum ama maillerinizin toplanmasını istemiyorsanız gizli butonuna tıkayıp arkadaşlarınızn listesini oşekilde ekleyin ve arkadaşınızın gönderdiği maildeki altta yazan adresleri markalayıp delete edin...böylece mail adresleri elden ele geçmemiş oluyor... (gizli butonunu göremiyorsanız sağ köşede bilgi ve gizli alanlarını göster yazan bir link var mavi onu tıklayın çıkıyor..)

evet hepsi düzmece ama öyle şeyleri bende takıntı yaptığım için mecbur gönderiyorum...ama yukarıdaki yazdıklarımı yaparak gönderiyorum ozaman adresleri çalamıyorlar...
          gökçe dediğin yöntemi bende uyguluyorum paylaşıma değer mailleri tek tek gönderiyorum adresler olmadan
          fakat bu tarz bilmem kaç kişiye gönderin maillerini göndermiyorum benim çektiğim sıkıntıyı diğerleride yaşamasın diyerek bu seferki biraz etkiledi yinede kimseye göndermedim resim beni ürküttü doğa üstü bir resim koymuşlar (öyle yazıyor) ondan korktum
          neyse bugün arkadaşımla konuşmayı düşünüyorum rica ediceğim artık göndermemesi konusunda

Yorum

Geçen gün bana da böyle bir mail geldi..Çok sinir bozucu birşey.. içerik ise daha kötü.. Ben zaten mail adresimi öyle herkese vermezken.. böyle kişilerin bir şekilde bulmaları ve attıkları her mailin içinde benim adresiminde olması çok sinir bozucu... :evil: yollayanı tanımıyorum bile..

Yorum

Geçmişte, bu konuya ilişkin olarak Diyanet İşleri Başkanlığımız'ın açıklaması vardı. Şahsa gelen bu tür maillerin gönderilmemesinin, Yüce Dinimiz açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyeceği yönünde...
              Ya bir yol bul ya bir yol ac ya da yoldan cekil.

Yorum

bu tür şeylere ınanmıuorum ama geçen yıne gelmiştı bılmem göndermeyen kişinin çocugu ölmüş bılmem falan fılan

insan bu tür şeylere ınanmasa bıle o ıhtımalin olabıleceğini %1 olarak düşünmek bıle mahvedıyor ınsanı
                gecen banada geldi öyle bir mail
                kuçuk bı ıhtımal dahı olsa yani bu %1 bile olsa dedıklerı olursa dıye 7 kışıye bende gönderdım :lol:
                çok kötu bişey ınsanları en hassas yerlerınden yakalıyorlar birde
                ben şahsım adına çocuklar deyınce elim ayağım tutmaz oluyor akan sular duruyor napim gönderdim valla inanmasamda :roll:

Yorum

benim grafiker bir tanıdığım arada bir bunlardan hazırlıyor ve hepsini kafadan sallıyor. Çok zekidir ve bilgilidir. Oturup bunlardan yazıp millete gönderiyor ve mail adresleri toplama niyetinde de değil. İnsanların bu tür batıl inançlarla olan ilişkisini inceliyormuş ve kendine tekrar tekrar dönüp gelen bu maillere çok gülüyormuş. Nasıl da ciddiye alıyorlar inanamıyorum diye çok makaraya alıyor ve herkeslere anlatıp duruyor ve ara ara böyle şakalar yapıyor arkadaşlarıyla falan oturup hazırlıyorlar.

Yapma yazık millete falan diye hep diyoruz ama çok eğleniyorum diyor. Nasıl böyle saçma şeylere inanabiliyorlar diye savunmaya geçiyor.

silin atın arkadaşlar, hatta açmaktan korkmayın mesajı, ben burada söylenen talimata uymuyorum çünkü bunun gerçek olmadığını biliyorum deyin ve birilerine makara konusu işte.

Yorum

ben şu ana kadarkilerin hepsini sildim, hala başıma kötü bişey gelmedi =))
                    just a smile

Yorum

İşleniyor...
                    X