Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kulak çınlaması geçmiyor

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kulak çınlaması geçmiyor

haftalardır kulak çınlaması var geçmiyor gündüz pek rahatsız etmiyor ama geceleri daha sessiz olduğu için çok duyuluyor.kulak çınlaması ağır bi psikolojik sorunun (şizofreni psikoz vs) belirtisi mi?

Şizofreniyle vs bağlantısı olduğunu sanmıyorum. Geçenlerde birisi mesajında bir ilacı kullanmaya başladıktan sonra kulak çınlamasının da başladığını söylemişti. İlaç kullanıyorsan bir prospektüsüne bak derim.

Yorum

prospektüsünde çınlama yazıyor ama ben ilacı 1 ay bıraktım 1 oldu halen bitmedi çınlama. 1haftadır da cipralex kullanmıyorum onunla alakası var mı bilmiyorum

Yorum

şizofren ve psikozla bi alakası olduğunu sanmıyorum arkandan konuşuyorlardır
        Never Back Down

Yorum

Öyle yazıyorsa o zaman takma kafana , zamanla geçecektir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Phonema View Post
            İlaca bağlı mide bulantın olduğunda da mideni karıştırıyorlardır değil mi Phonema

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ikiçiftlaf View Post
              İlaca bağlı mide bulantın olduğunda da mideni karıştırıyorlardır değil mi Phonema
              genelde kulağı çınlayınca insanın biri senin hakkında konuşuyordur diye bi inanç vardır işin şakası tabi bu sen niye bu kadar ciddiye aldın ki
              Never Back Down

Yorum

genelde kulağı çınlayınca insanın biri senin hakkında konuşuyordur diye bi inanç vardır işin şakası tabi bu sen niye bu kadar ciddiye aldın ki
                Ben senin kulak çınlamasıyla psikozda ya da şizofren olabileceğini ima ettiğini düşünmüştüm de ondan.

Yorum

ben bu düşünceye inanmıyorum isteyen istediğini konuşur çokta tın.iyi hissediyorsam gerisi boş

Yorum

wellbutrin xl kulak çınlaması yapar diğer konunda kullandığını söylemişsin.

Yorum

evet kullanıyordum 1aydır kullanmıyorum ya kulak cınlaması ondan değilde başka bişeydense.korkutuyor bu düşünce

Yorum

kulak çınlaması streslede alakalıdır internetten ''tinnitus''u okumanı öneririm

Yorum

Kulak çınlaması fiziksel bir sorun değildir. Tamamiyle olmayan birşeyin varmış gibi algılanmasıdır. Bir takıntı durumudur. Ezberlenmiş refleks halini aldıktan sonra, bataklıkta çırpınan ceylan gibi kurtulmak istedikçe hiç aklınızdan çıkmaz. İlacı zaman olabilir.
                          Orjinal yazı sahibi: indigo View Post
                          haftalardır kulak çınlaması var geçmiyor gündüz pek rahatsız etmiyor ama geceleri daha sessiz olduğu için çok duyuluyor.kulak çınlaması ağır bi psikolojik sorunun (şizofreni psikoz vs) belirtisi mi?

Yorum

İşleniyor...
                          X