Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BAYANLARA UYARI!!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• BAYANLARA UYARI!!!

Tehlike internet!

Erkek arkadaşlarımdan sabırla ve nefretle duyuyorum!

Söz konusu tehlike: duygusal sömürü yaparak, kendini acındırarak, yardım eli uzatarak... kısaca duygusal oyunlar yaparak saf kalpli kızların iyi niyetinden faydalananlar...

Bu tarz hasta veya art niyetli insanlara birşey demiyorum da kendiniz kendinizin gözünde değerlisiniz ya: siz bayanların çok dikkatli olmasını rica ediyorum...

paranoyakça yaklaşıp da değerli insanarı kaçırmamak için de: GÜVEN AMA TEMKİNLİ DAVRAN!!! felsefesi olsun. Ama felsefenin de dediği gibi: karşınızdaki ne kadar güvenilir olursa olsun: her zaman temkinli olun!!!

Ama unutmayın erkekler her zaman bir tehlikedir! Örnek de geceyolcusu arkadaşımın açtığı başlık olsun!
    http://www.e-psikoloji.com/modules.p...746&highlight=

Unutmayın değerlisiniz ve en iyisine layıksınız! Dikkatli olmak kardeşiniz olsun ki en iyiye sahip olun!

Sevgiler ve de Saygılarla...
    1
    a:3:{i:434;a:5:{s:12:"polloptionid";i:434;s:6:"nodeid";s:6:"522058";s:5:"title";s:62:"Hayır, anlayamam ben insanlara güvenme hastalığı olan biriyim!";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"27639";}}i:435;a:5:{s:12:"polloptionid";i:435;s:6:"nodeid";s:6:"522058";s:5:"title";s:16:"Evet, Anlarım...";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:436;a:5:{s:12:"polloptionid";i:436;s:6:"nodeid";s:6:"522058";s:5:"title";s:40:"Ben bilmem, onu benim beyim biliir... :)";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    100.00%
    1

Sevgili paro gerçekten beni çok güldürdün..anladık uyardın teşekkür ederizde..anketindeki şıklar çok güzel ya..evet anlarım,hayır anlamam,

beyim bilir... muhteşem bir söz olmuş yanı..Sevgili Emulanın bu beyim bilir konusu sana ve bizi iyi espri oldu doğrusu..

))))))))))))

Evet çok haklısın güvenme ve temkinli ol diyorum senin bu sözüne.. :?:
    <div>Dusunmeden konusmanın cezası konustuktan sonra dusunmeye mahkum olmaktır.Oyle horozlar vardır kı ottuklerınde gunesin dogdugunu sanırlar.En buyuk cezaevı cahıl bır ınsanın kafasının ıcıdır.</div><br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pozitif_pozitif
      Sevgili paro gerçekten beni çok güldürdün..anladık uyardın teşekkür ederizde..anketindeki şıklar çok güzel ya..evet anlarım,hayır anlamam,

beyim bilir... muhteşem bir söz olmuş yanı..Sevgili Emulanın bu beyim bilir konusu sana ve bizi iyi espri oldu doğrusu..

))))))))))))

Evet çok haklısın güvenme ve temkinli ol diyorum senin bu sözüne.. :?:
      :roll: Aslında gülün die demediydin tam olarak :roll:

O tarz insanlar da vardır ya! Hani ne yaptığını bilmeyen tarz... Onlar için açıyorum o şıkkı hep!

GüvenME ama temkinli ol'u bilinçli yazdınız galiba...

Benim bu konuda düşüncem şu ki: erkekler içinde yine de iyileri var. Hani fırsatarı kaçırmamış olmak için güvensinler ama art niyetli insanların masum maskelerinden dolayı da temkinli davaranmalarını öneriyorum...

GERÇİ RİSK BÜYÜK FIRILDAK KALPLİ İNSAN için ya: GÜvenmemek de en iyi çözüm olabilir ama o zaman da arkadaşınız, dostunuz, sevgiliniz: yalnızlık olur!!!

Dikkatli olmak kardeşimiz olsun en iyisi... :roll:

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

GÜVEN AMA TEMKİNLİ DAVRAN!!!
        olmuyor ya ben bir türlü yapamadım temkinli olayım biraz kendimi düşüneyim hayır demesini bi öğrenemedim gitti her defasında aklım başıma geliyor bundan sonra yok bu sefer tamam bi daha asla yapmam sonra ne oluyor yine aynı tas aynı hamam yine aynı ben artık her kazıktan sonra uyanmaktan bunları tekrar etmekten bıktım desem yeridir
        bu zayıflığımı bildiğimden hep insanlara mesafeli davranıyorum
        bazen öyle imreniyorumki ne şartlarla olursa olsun hayır diyen olmaz diyen yapamam diyen insanlara kendi kendime bir şöyle olamadım diyorum
        bence kişilikle ilgili bunlar sonradan haytına adapte edbileceğin davranışlar dağil yedisinde neysen yetmişindede o sun galiba
        bide insanlar senin bu zayıflığının farkına varıp kullanmaya çalışıyorlarya en kötüsü
        son altı yedi yıldır hayatıma giren yeni bir arkadaşım yok sadece tanıdığım bidiğim insanlarla eski arkadaşlarımla yakın ilişkilerim var diğerleri sıradan günlük hayata karşılaştığım insanlar kadar bana yakın (zaten yaklaştırmıyorum)

başarılar
        başarılar

Yorum

...Sevgili MAN;

Uyarın gerçekten çok yerinde..

Ben ara sıra tavla oynuyorum.. İlk başlarda saf saf evli ve çocuklu olduğumu söylememe rağmen..insanlar çok ahlaksız bunun önemi yok diyecek kadar iğrençler.. Şimdi kolayını buldum.. Adımı sorana Ahmet diyorum.. kafam çok rahat.. zevkle tavla oynuyorum :idea:

Yorum

:lol: :lol: :lol:

Bende mynetin ok odalarında ok oynarken adımı falan soruyolar.. ... volkan diyorum.. bişeyler soruyolar.. erkekler gibi cevap vermeye çalışıyorum falan.. eyvallah bilader diyorum.. bir keresinde bir tanesi nasıl olduysa benim bayan olduğumu anladı.. :lol: hala nasıl anladığını anlayabilmiş değilim.. :roll: erkeksen gel msneye göster kendini dedi bana.. bende neden gelecekmişim dedim.. walla kız bu diyor.. başka bişey demiyor.. bütün masayı karıştırdı.. çokk.. kötü olmuştum hiç unutmuyorum o günü.. :lol: ama genelde erkek olduğumu bişekilde yutturuyorum artık.. dediğin gibi fregile çok rahat oluyor.. rahatsız eden falan yok..

Yorum

Arkadaşlar bende bir sitede okey,king falan oynuyordum ama ortam çok sıcak herkes birbiri ile aile ortamı içinde pardon herkes demiyelim heryerde parazitler vardır çoğunluk aile ortamı içinde...Herneyse orda benimde 3-5 arkadaşım oldu birde 17-20 yaş arası çocuklar var abla diyorlar kardeşimin askerlik muhabbeti falan derken bir baktım kontür istemeye başladılar Abla şöyle abla böyle kıyamıyorsun da ama hepsi bir anda aynı taktiğe ve benzer cümlelerle acındırma taktiği uygulamaya başlayınca kafam attı tabiki.Fırçamı attım bi güzel

Bu tarz olaylar çok artık akıllandım.Öncelikle belli başlı sitelere giriyorum onlarda bayan olduğumu anlasalar da rahatsız edemiyorlar yada ısrarcı olamıyorlar.
              Cesaret olmekle degil, yasamakla olculur.
              Alfieri

Yorum

Sevgılı parocum
                Uyarın ıcın tesekkurler
                Sagolasın

Yorum

Güven ama temkinli davran.bu sözü her duyduğumda paro aklıma sen geleceksin benim duyarlı e-arkadaşım....

Evet doğru sölüyorsun insanların niyetlerini anlamak çok zor oluyor..Akıllı davranmak lazım ..Ama bunun içinde çok uynaık olmak lazım :roll:

Hayır aslında ben bilmem ya onu benim beyim bilir :roll:

Yorum

Ya arkadaşlar güvenmekle bile bazen hata yaptığımı düşünüyorum.Öyle hasta insanlar var ki nasıl tepki vereceğimi şaşırıyorum.Etkilenmemeye çalışsamda engelleyip o kişiyi sildikten sonra bile bir kaç gün kendime gelemiyorum.En son geçenlerde böyle bir olay yaşadım inanın şokunu daha tam olarak atmıl bile değilim.Sadece ruhsal sıkıntılarını paylaştığım bir erkek, şu an meşgulüm msnde bir çocuk var 20 yaşında onunla konuşmam gerekiyor dediğimde ağza alınmayacak küfürlerle beni itham etti ne kadar sakin kalmaya çalışsamda elim ayağım titredi.beni kendisinin neyi zannetti anlamadım benim üzerimde hak iddia eder gibi bir şey oldu.Hala şoklardayım.. :roll:

Yorum

Evet arkadaşlar ya paro son derece haklı. İnsanlara güvenmeye devam etmeliyiz ama dikkati de elden bırakmamak gerek. Paro bana diyor, gülüp geçeceksin her ne kadar seni sinir de etseler diye ama kolay olmuyor tabii ööyle gülüp geçmek.

Sevgilerle geceyolcusu...

Yorum

Aslında ne kadar güvenirsen güven çok sevdiğin bir insan dahi olsa aranızda belirli bir mesafe olacak..Bu mesafe saygı sınırlarını aşmamaya yardım eder..verdiğin linke baktım paro..Dediğim gibi baştan arkadaşını sevsen dahi bazı şeyleri seninle konuşmaya cesaret edememeli..mesafe dediğim durum o..Yani o mesafeyle o saygıyı uyandırmalısın ki o şekilde konuşmaya cesaret edemesin..Açıkçası koyduğun mesafeyle o şekilde konuşmasını baştan engeleyecek hatta utandıracaksın onu..mesafeyle aradaki seviyeyi sağlayacaksın..

Yorum

gece yolcusuna yapılan sinirimi bozdu bu resmen sözlü taciz sinir bozucu.bence sözlü tacizin başladığı anda uyarmak gerkiliyor.uymuyorsa engelleyip silinmesi gerekiyor.
                          Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı.....

Yorum

Dediklerinize çok yürekten katılıyorum ama şuna da dikkatinizi çekmek istiyorum:

Duygusal oyunlar yaparaktan size yaklaşmak isteyeni ayırt edebilir misiniz?

Yorum

Genellikle ayırt edebilirim.Kendini aşmış profesyolneller de olabiliyor ama başıma gelmedi öyle bir durum gelirse bilemiyorum
                              Cesaret olmekle degil, yasamakla olculur.
                              Alfieri

Yorum

İşleniyor...
                              X