Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Siteye Davet?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Siteye Davet?

Gerçek hayatta çevrenizdekilerin sitedeki yazılarınızı görmesini ister misiniz? Belki ailenizin, belki eşinizin, belki de çevrenizdeki arkadaşlarınızın,...

Veya hangilerinin görmesini istersiniz? Hangilerini psikoloji-forum'una davet etmek istersiniz?

İlk benden:

Ben, zaten çevremdekilerin samimiyetsizliklerinden dolayı bu ortamda olduğumdan dolayı arkadaşlarımın bu sitedeki yazılarıma ulaşmalarını istemem.

Bi de korkularımın, dertlerimin yoğun olarak aktarıldığı iç dünyam burda ve o samimiyetsizler, yakındığım gibi bunları, farkedemedikleri basit yapılarında koz olarak kullanacaklardır veya anlam veremeyecek; küçümseyeceklerdir.

O yüzden arkadaşlarımı siteye davet etmek istemem, yazılarımı da görsünler istemem.

Ailemin de görmesini istemem. Çünkü dertlerime üzüleceklerdir ve de anlayamayacaklardır. Zaten anlayabileceklerini aktarıyorum. İç dünyamı büyük oranda bilen ablamın da yazılarımı görmesini istemem.

En samimi dostumu da davet etmiştim zaten.

Ya sizler? Sizler ne yapardınız, ne yapıyorsunuz?
    0
    a:5:{i:470;a:5:{s:12:"polloptionid";i:470;s:6:"nodeid";s:6:"522070";s:5:"title";s:28:"Evet, neden sorun olsunki...";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:471;a:5:{s:12:"polloptionid";i:471;s:6:"nodeid";s:6:"522070";s:5:"title";s:20:"Evet, ama gerek yok!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:472;a:5:{s:12:"polloptionid";i:472;s:6:"nodeid";s:6:"522070";s:5:"title";s:32:"Hayır, ama göstere de bilirim...";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:473;a:5:{s:12:"polloptionid";i:473;s:6:"nodeid";s:6:"522070";s:5:"title";s:14:"Hayır, asla!!!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:474;a:5:{s:12:"polloptionid";i:474;s:6:"nodeid";s:6:"522070";s:5:"title";s:53:"Hiç düşünmemiştim, ben bilmem; onu benim beyim bilir!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

Bence fark etmez..Kim istiyorsa baksın neyse oyuz..

Dışarıda neysem sitede de öyleyim..Gizlim saklım yok..

Hoş site genele açık bir site..Psikoloji üzerine bir derdi olan zaten isterse kayıt olur..

Arada tanıdık da çıkarsa açıkçası hiçte umrumda değil.Bir merhaba der o da başlar yazmaya..

Gece gece neler geliyor aklına parocum ya çok ömürsün... :lol:
    <div>Dusunmeden konusmanın cezası konustuktan sonra dusunmeye mahkum olmaktır.Oyle horozlar vardır kı ottuklerınde gunesin dogdugunu sanırlar.En buyuk cezaevı cahıl bır ınsanın kafasının ıcıdır.</div><br />

Yorum

Paronun dedigi gibi burda ic dünyalarimiz,cogunluk anlasilmaz tarafimiz yansiyor ve bu yüzden bende arkadaslarim ve ailem tarafindan görülmesini istemem.Burdaki arkadaslarla bulusma konusunda ön ayak olmaya calistim ve bunda sakinca yoktu,cünkü sizler zaten beni burdaki halimle taniyorsunuz.

Buraya yazi yazdigimi bilen birtek sevgilim var habirde sizler.Sevgilimle herseyi paylastigim icin burayi bilmesinde sakinca yok.Hatta imkani olsa oda burda olsun isterdim.

Ha birde psikolojik sorunlari olan,ilgilenen arkadaslarim olursa burayi onlara herzaman tavsiye ederim.
      Saygilarimla.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: pozitif_pozitif
        Bence fark etmez..Kim istiyorsa baksın neyse oyuz..

Dışarıda neysem sitede de öyleyim..Gizlim saklım yok..

Hoş site genele açık bir site..Psikoloji üzerine bir derdi olan zaten isterse kayıt olur..

Arada tanıdık da çıkarsa açıkçası hiçte umrumda değil.Bir merhaba der o da başlar yazmaya..

Gece gece neler geliyor aklına parocum ya çok ömürsün... :lol:
        Tabi abla gizlimiz saklımız yok aslında... yani zihniyetimiz iki yüzlülükk değil gerçek hayatta farklı davranarak burda farklı davranarak... Belirttiğim gibi zaten sorun olan kişilerin sorunlarımı görmemesi ilazım.

Tabi siz yönlendirici olarak yanımızdasınız bilge pozitifx2 abla... O yüzden çekinmeniz yok...

Nerden mi geliyor aklıma? İşimi yaparken beyindeki tüm noktalara elektrik gidiyor sanırım: hal bu olunca elden garip garip başlık yazıları dökülüyor... :lol: :lol: Sulanmış beyin olayı... :lol: :lol:

Orjinal yazı sahibi: Matrix kaitracid
        Paronun dedigi gibi burda ic dünyalarimiz,cogunluk anlasilmaz tarafimiz yansiyor ve bu yüzden bende arkadaslarim ve ailem tarafindan görülmesini istemem.Burdaki arkadaslarla bulusma konusunda ön ayak olmaya calistim ve bunda sakinca yoktu,cünkü sizler zaten beni burdaki halimle taniyorsunuz.

Buraya yazi yazdigimi bilen birtek sevgilim var habirde sizler.Sevgilimle herseyi paylastigim icin burayi bilmesinde sakinca yok.Hatta imkani olsa oda burda olsun isterdim.

Ha birde psikolojik sorunlari olan,ilgilenen arkadaslarim olursa burayi onlara herzaman tavsiye ederim.
        Saygilarimla.
        Güzel bir noktaya değinmişsin kaitracid: Forumdaki arkadaşlarla özelde bende yazışıyorum, konuşuyorum: onlar zaten ruh halimi biliyor ve de burda yazdıklarım sorun olmuyor. Zaten benim düşüncelerimi bilerekten özelde konuşuyorlar (Teşhir ürününü satarken satıcının sorunlarını ve teşhir ürününü sattığını belirtmesinin sonucunda müşterinin sorunları kabul ederek ürünü alması durumu :lol: :lol: :lol: )

İkinci güzel bir noktaya değinmişsin: boşlukta gördüğüm insana iç dünyamı görmesini önemsemeksizin öneriyorum. Burdalar mı bilmiyorum da :roll: :roll:

Sağol güzel yorumlarınız için...

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

ben kesinlikle beni tanıyan hiçkimsenin bu siteye görmesini istemem ve bu siteyi tavsiye etmem.Aslında sevdiğim insanların bu siteden faydalanmalarını isterim ama nickimden beni tanıyacakları için malesef onlar adına üzgünüm.Bu site benim özelim ve iç dünyamı ailemden bile saklarım.Ablam benim herşeyimi biliyor ama yinede yazılarımı okumasını istemem.Çünkü benimle hemen dalga geçer. Şaka yaptığını sanıyor ama her seferinde ben alınıyorum.
          Bence çok güzel bir konu paro.Ve bu konuyla ilgili bir sorunum var.Yorum yazarsan sevinirim.Ben sitedeki üyeleri tanıdıkça sorunlarımı yazamaz oldum.Sitede az sayıda arkadaşım var ve belirttiğim nedenden dolayı arkadaş sayımı çoğaltmaya korkuyorum.Neden böyle bir korku yaşıyorum ben?Neden insanları tanıdıkça sorunlarımı paylaşamıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gülben
            Bence çok güzel bir konu paro.Ve bu konuyla ilgili bir sorunum var.Yorum yazarsan sevinirim.Ben sitedeki üyeleri tanıdıkça sorunlarımı yazamaz oldum.Sitede az sayıda arkadaşım var ve belirttiğim nedenden dolayı arkadaş sayımı çoğaltmaya korkuyorum.Neden böyle bir korku yaşıyorum ben?Neden insanları tanıdıkça sorunlarımı paylaşamıyorum.
            Yorumun için teşekkürler gülben...

O korku siteye ilk geldiğim zamanlar bende de olmuştu. Sitede "Buluşalım" die bir başlık çıkmıştı ve samimiyetin oluştuğu o ortamda buluşmanın yanlış olduğunu düşünmüştüm. Ve de haklı bir düşünce. Çünkü bazı zamanlar buraya yazamayacağımız bazı şeyler başımıza gelebilir... Tek destek noktamız burasıyken çekinmemizi sağlayacak davranışlara imkan tanımamak gerek... :roll:

Yalnız, siteye ilk geldiğimde senin korkunu yaşamışken şu anda büyük değişimler sonucunda çekinmem yok. Aklımdakini rahatlıkla yazabiliyorum: tanıdıklarımın hoşuna gitmiyor olsa da...

İki seçenek var karşında: 1) korkularına sebep olacak durumlara imkan tanıma 2) korkmana gerek olmayacak düşünceni sil aklından (zaten sorunlarımızla burada olduğumuzu burdaki herkeş biliyor - için rahat olsun)

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

Paro bende istemem ailemin ve yakın dostlarımın burdaki yazılarımı görmesiniçünkü onlarla paylaşmak isteseydim onlara söyledim burda kendimi rahat hissediyorum, daha tarafsız bakış açıları yakalıyorum, kimse seni düşüncelerin için yargılamıyor vss...
              <div>AMAN HA YORUMLARIM BİLİMSEL BİR CALISMANIN URUNU DEGİLDİR:) 4-5 GUNDE OKUYUP ARAŞTIRIP YAZMADIM :) O AN AKLIMA GELDİ DUŞUNDUM TAŞINDIM EN UYGUN YORUMU YAZDIM<br /><br /><br /></div>

Yorum

Re: Siteye Davet?

Orjinal yazı sahibi: paranomanyak
                Gerçek hayatta çevrenizdekilerin sitedeki yazılarınızı görmesini ister misiniz? Belki ailenizin, belki eşinizin, belki de çevrenizdeki arkadaşlarınızın,...

Veya hangilerinin görmesini istersiniz? Hangilerini psikoloji-forum'una davet etmek istersiniz?

İlk benden:

Ben, zaten çevremdekilerin samimiyetsizliklerinden dolayı bu ortamda olduğumdan dolayı arkadaşlarımın bu sitedeki yazılarıma ulaşmalarını istemem.

Bi de korkularımın, dertlerimin yoğun olarak aktarıldığı iç dünyam burda ve o samimiyetsizler, yakındığım gibi bunları, farkedemedikleri basit yapılarında koz olarak kullanacaklardır veya anlam veremeyecek; küçümseyeceklerdir.

O yüzden arkadaşlarımı siteye davet etmek istemem, yazılarımı da görsünler istemem.

Ailemin de görmesini istemem. Çünkü dertlerime üzüleceklerdir ve de anlayamayacaklardır. Zaten anlayabileceklerini aktarıyorum. İç dünyamı büyük oranda bilen ablamın da yazılarımı görmesini istemem.

En samimi dostumu da davet etmiştim zaten.

Ya sizler? Sizler ne yapardınız, ne yapıyorsunuz?
                sevgili paro senin gibi düşünüyorum...burası benim ayrı bir dünyam oldu,duygularımı çekinmeden anlatabildiğim ve karşılığından samimi teselliler bulduğum bir yer dolayısıyla burası benim özelim..Paylaşamıyorum

Yorum

ben kesinlikle istemem tanıdığım birinin okumasını.biz burda rahatça fikirlerimizi, üzüntülerimizi paylaşıyoruz.ben beni tanıyan birinin hakkımda bu kadar bilgiye sahip olmasını istemem.
                  tanıyan birilerinin okuduğunu düşünürsem rahatça yazı yazamam.her yazımda yollasam mı diye düşünmeye başalarım.şuanda yollarken düşünüyoruz ama kimseyi kırmıyım ve gereksiz olmasın diye düşünüyorum sadece.tanıdığım biri olsa endişelerim artacaktır.buda yazılarımın azalmasına yol açacaktır.
                  <div>Neşe ve Muhabbetle kalın......</div><br />

Yorum

benim içinde o kadar da önemli değil benim burda yazdıklarımın % de99 u doğru olduğu için bazen arkadaşlarımın okumasınıda isterim daha doğrusu söylerim.Bi ara hoşlandığım kıza bile siteyi anlatıyordum :P teyzeme siteyi söyledim.
                    -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

Benim için farketmiyor.. Mesela en son abimin eski eşine tavsiye ettim)

Eşim de bir aralar ara sıra uğrardı

Aslında burdaki yazdıklarımla gerçak hayatta söylediklerim bire bir aynıdır ..çekinmem söylerim..amaaaa içimde daha kızgın biri var.. Belki buraya bile yansıtamıyorum.. belki buraya bile yeterince açılamıyorum...

Haytatımda hep bir otokontrol hakim...

Yorum

!

Problem yok benim için.

Yorum

-bence gösterileribilr ama hiç de gerek yok yaaani

Yorum

Paro kisacasi burda biz bizeyiz ve sakliyacak birseyimiz yok,neysek o.
                            insanlar birseyi yasiyinca onu anliyor ve diger onu yasayanlari anlamaya basliyor.Yoksa disardakiler bize burda uzayli gibi bakabilir.

Gülben,simdide ben kirildim acikcasi,korkularini anlayabiliyorum,ama lütfen korkularinin dostlugunun önüne ecmesine izin verme.Burda cogumuz denildigi gibi ic dünyalarimizi yansitiyoruz ve en hassas oldugumuz yerimiz.Ama burda cismimizin,ismimizin bir önemi yok,rahat ol derim ama kendini nasil iyi hissedeceksen,öyle davranmani tercih ederim.

Daymalker45 %1 i anlamadim Bizler zaten burda asil dogrularimizi yansitiyoruz ve cekincelkerimiz,yargilanma kokumuz bu yüzden.Normal hayatta zaten yeterince rol yapiyoruz.

Anlatilanlara ve hissettiklerime göre zaten burda cogumuzun olma nedeni dis dünyadaki oynadigimiz rollerden yorulmamiz ve özgürce kendimizi yasama istegimiz.

Paro konu icin tesekkürler.Cok yararli oldu.Ama keske biraz daha katilim olsa,degil mi?

Saygilarimla.

Yorum

Re: Siteye Davet?

Orjinal yazı sahibi: paranomanyak
                              Bi de korkularımın, dertlerimin yoğun olarak aktarıldığı iç dünyam burda ve o samimiyetsizler, yakındığım gibi bunları, farkedemedikleri basit yapılarında koz olarak kullanacaklardır veya anlam veremeyecek; küçümseyeceklerdir. O yüzden arkadaşlarımı siteye davet etmek istemem, yazılarımı da görsünler istemem.

Burdaki yazılarınızı çevrenizdekilerin görmesini ister misiniz?

Evet ama, gerek yok...

Yazdıklarına çoğunlukla katılıyorum Paro... Ben siteyi tavsiye edebilirim herkese belki ama, nicimi söylemem... :lol:

Yorum

İşleniyor...
                              X