Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Psikoloji Forumu Bağımlıları...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Güzel bir site çoğu arkadaşımıza da gerçekten faydalı benim adıma da faydalı oldu zamanında fakat bağımlı değilim kendi adıma umduğum samimiyeti bulamadım.Samimiyetten kastım kaynaşma değil açıkyüreklilik...Umarım diğer arkadaşlar çok daha iyi olur kapanmasını kesinlikle istemem çünkü sevenleri çok...
    Cesaret olmekle degil, yasamakla olculur.
    Alfieri

Yorum

merhaba ben üye olmadan da okumuştum yazılarını ilgiyle bi sey sormak istiyorum niye böyle bi soru soruyosun seviyosan seviysndur yani niye bunu bilsin ki önemli olan senin yaşadıkların biliyosan sevdiğini ama harbiden ....Sorun nedir kardeşim?

Yorum

Sn.paranomanyak size yazıyorum inşallah değerlendirirsn :?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: PHİDOSH
          merhaba ben üye olmadan da okumuştum yazılarını ilgiyle bi sey sormak istiyorum niye böyle bi soru soruyosun seviyosan seviysndur yani niye bunu bilesin ki önemli olan senin yaşadıkların biliyosan sevdiğini ama harbiden ....Sorun nedir kardeşim?
          Sağol PHİDOSH...

Niye böyle bir soru soruyorum?? :roll: :roll: Düşünmesinin önüne geçemediğim bir beynim var. Severim nie der, sevmem nie der...

Bu konu hakkındaki yorumuma gelince: siteye severek giriyorum tmm ama insan severek yaptıklarıyla doğruyu yapıyor değildir her zaman... Bu sadece benim için geçerli değil; ben herşeyi de bilmiyorum ve kafamdaki düşüncelerimi arkadaşlarımla paylaşıyorum ve büyük bir bağımlılık örneği gösteriyorum... :lol: :lol:

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

valla ben farkinda olmadan bagimlisi olanlardanim Arkadasim bu siteyi tavsiye ettigi zaman pek dikkate almamistim ama pc yi acar acmaz msn den bile önce actigim yer burasi ))
            Guzellik dogruluk,dogruluk guzelliktir

Yorum

İşleniyor...
            X