Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Diğer moderatörlerimiz nerede?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Diğer moderatörlerimiz nerede?

ilksen ve fregile'ı uzun zamandır göremiyorum merak ettim, neredeler, neden yoklar acaba :roll: bir de iris'i merak ediyorum. Bilen varsa yanıtlarsa sevinirim.
    Ya bir yol bul ya bir yol ac ya da yoldan cekil.

fregile üyeliğini sildirip aramızdan ayrılmış .Yani fregile artık forumda yok . İlksen ise sanırım işiyle meşgul , eğitimci kendisi .

Yorum

fregile neden ayrıldı acaba?

Yorum

fregile'ın ani çıkışları vardı ama değerli yorumları da vardı, ayrılması beni üzdü. ilksen ise foruma katkısı çok büyük bir moderatördü onu ve fregile'ı tekrar aramızda görmek isterdim. iris'te beni çok etkileyen üyelerden biriydi, kızına şifalar, kendisine sabırlar diliyorum. Allah yardımcıları olsun.

Yorum

Evet fregile nin gidişine bende çok üzüldüm..hatta biz gider ayak bir tartışma yaşadık ama kesinlikle kavga değil sadece tartışma yaşadık fakat sonunda çok tatlıya bağladık.. gitmemesi için ben elimden geldiğince dil dökmeye çalıştım fakat kesin kararını vermişti.Gitme nedeni ise özeldi burada benim ya da bir başkasının açıklaması hoş olmaz.Biz vedalaştık fakat keşke tüm üyelerle vedalaşsaydı..çünkü bu başlıktan da anlaşıldığı gibi Onu çok seven var bu sitede..

Umarım fregile bundan sonraki hayatında ÇOK ÇOK mutlu olur ve bir gün tekrar aramıza döner ya da bizi ziyaret eder..kimbilir..

Zaten ilksen, fregile ve iyimser bu siteye çok büyük emekleri olmuş kişiler..Seyfettin Bey de var tabiki..fakat kendisi site arkasında görev aldığı için kendisi tanıma fırsatı bulamıyoruz pek..

Bu arada ilkseni de kaybedersek eğer bende burada kalmam kolay kolay..

Yorum

Ben bu sitede ilksen ve fregile'dan çok faydalandım. Görüşleri, yorumları beni çok etkilemişti. Özellikle ilksen'i çok seviyorum, onu da burada görememek beni çok üzüyor.

Kanımca artık forumun eski güzelliği kalmadı kafein pek katılmıyor, agresiff ayrıldı, gothica ara sıra görünüyor, gülben de öyle...

Gülben'e katılıyorum eğer ilksen'de olmayacaksa ben de bu portalda kalamayacağım.

Yorum

fregile gittimi :cry: neden ama
              kafam o kadar karışıkki bu günlerde hiç bir şeyden haberim yok
              fakat bu haber beni cidden üzdü ilksen ve fregile nin çok değerli yorumlarını okumak bana mutluluk veriyordu
              fregile nin geri dönmesi dileğiyle diyorum ,fakat dönmezse bundan sonraki yaşamında herşeyin gönlünce olmasını diliyorum
              ilksen umarım ayrılmaz onun eğitimci görüşlerine ayrıca diğer duyarlı yorumlarınada çok ihtiyacımız var
              hepinize mutlu günler dilerim

Yorum

Siteden ayrılan ve ayrılacaklar hakkında görüşümdür.

Varlığına alıştım sayın üyelerimizden bazıları:
                Gülben, Gothica

Varlığına alıştığım sayın moderatörlerimiz:
                İyimser,İlksen,Lorden ve istifa edişi dolayısıyle avatarına erişemediğim Fregile

Merhaba,

Varlığına alıştığımız, üye ve moderatörlerin siteden ayrılışlarını görmek çok üzücü.
                Bilhassa benim gibi bağımlı karektere haiz olanlarımız için.

Moderatörlük hakkıyle yapıldığında zor ve insanı yıprantıcı bir görev. Devamlı forumdaki mesajları takip edip üyeler arasındaki tartışmaları tatlıya bağlamak için arabuluculuk yapmayı gerektirmekte. Ayrıca forum kurallarına uygun hareket etmeyenleri bulucu bir polislik görevi.

Kaldıki moderatörler bu görevi para karşılığıylada yapmamaktadırlar.Buna rağmen gece gündüz uzun süre özel zamanlarını bu görev uğruna harcamak durumundadırlar.

Fregile, İyimser, Lorden, İlksen bu görevlerini hakkıyle yapmağa çalışan moderatörlerimiz arasında yer almaktalar. Ergeç bir zaman sonra yorularak biz istemesekte görevlerinden istifa etmeleri tabiidir.

Bu nedenle kendimizi Fregil’in yerine koyarak, kendimizi teselli etmekten başka bir çare görmemekteyim. Freğil’in yeni hayatında kendisine mutluluklar dilerim. Dört küsür yıldır bizlere verdiği emekleri için kendisine teşekkür ederim.

Sevgili Gülben diğer bazı üyeler yanısıra varlığına en çok alıştığım bir üyedir. “Bu arada ilkseni de kaybedersek eğer bende burada kalmam kolay kolay..” demesi beni ürküttü. İnşallah gerek İlksen gerek kendisi böyle bir girişimde bulunmazlar.

Yorulmaları dolayısıyle moderatörlük görevlerinden istifa edecekler için bir dileğim var. Mesala Freğil’i misal allırsam eğer mümkünse “Yeni_Fregil” adıyla siteye üye olarak arada sırada paylaşımlarda veya yorumlarda bulunarak yokluklarını bizlere hissettirmemeleri.

Sevgiler, U34

Sayın Adminastörümüzün ve tüm üyelerin okuyup yorum göndermelerini arzuladığım İlgili bir Yazının Linki aşağıdadır:

http://www.psikoloji.gen.tr/modules....=452450#452450
                Çaresizseniz Çare sizsiniz. U34

Yorum

fregile bana pm den bi-kaç kez hatırımı sormuştu ama gönderdiğim yazılara cvp.yollamamıştı ama her seferinde ona yanıt verdim AMA KAFAM KARIŞTI ŞİMDİ.. :roll: ? "NASILSINIZ?.." "MERABA..." "GÜNAYDIN.." diye son zamanlarda 3-4 msj.gelmişti HİÇBİ YORUM YAPAMIYORUM... :roll:

Yorum

fregile siteden ayrıldı mı inanmıyorum ya...... o bu site için gerekliydi.....

Yorum

İşleniyor...
                    X