Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir çift Güzel Göz...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bir çift Güzel Göz...

ben normal olarak erkek açısından bakıp sormak istiyorum.
    Neden her insanı O güzel bakışlar ve samimi gülümseme etkiliyor.
    kişisel fikrim ,ben kadınların etkileyici bir bakışının erkeği çarptığnı düşünüyorum.
    neden böyledir :?: aslında bu hep aklımızda olan bir şeydir.
    herhagi bir anda - yada koşulda gördüğümüz içten bakış etkileyici oluyor.Yoksa etkilenmeye meyillimiyiz :?: :?:
    yada neden böyle bir bakışı etkileyici buluyoruz.
    bunu sormak istedim,çünkü genellikle hepimizin ilk baktığı şey göz oluyor.
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Re: Bir çift Güzel Göz...

Orjinal yazı sahibi: gothica
    kişisel fikrim ,ben kadınların etkileyici bir bakışının erkeği çarptığnı düşünüyorum.
    neden böyledir :?: aslında bu hep aklımızda olan bir şeydir.
    herhagi bir anda - yada koşulda gördüğümüz içten bakış etkileyici oluyor.Yoksa etkilenmeye meyillimiyiz :?: :?:
    hormonlardan oturu, olay kimyada bitiyor

Yorum

Gözler kalbin aynasıdır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maviyesil
        Gözler kalbin aynasıdır
        ozaman gozlerimizin kan kirmizi olmasi ve biseyler pompalamasi gerekmezmi?

Yorum

Re: Bir çift Güzel Göz...

Hepimizin ilk baktığı şey göz olmuyor arkadaşım.. Bu kişiden kişiye göre değişiyor emin ol.. Kimisi ellere, kimisi dudaklara (bu ben ), kimisi de yüzün geneline bakıyor,... vs.

Benim de merak konum cinsellikte veya o kişiden hoşlanmakta; tercihimizi ne belirliyor?

Gözlerinden etkilendiğim en son kişi; 'olan depresyonumu' daha da derinlere sürdü..

Yorum

Ben (kendi) kadın açımdan yazabilirim :lol:

anlık bir mesele diye düşünüyorum...bir yerdesin ...bir erkek var...bir kaç saniye fazla takılı kalıyorsun gözlerinde...o an sanki bir elektrik atlıyor...cizz ediyor gibi...sanırım karşılıklı yaşanıyor bu...birden bire ahenk oluşuyor...hele birde tebesüm edinçe...adamın resmen eridiğini görebiliyorsun...benim hep, kurbanın beyaz atlı prense dönüştügü an diye adlandırdığım durum. :roll:

tabii bazende adama başka nedenlerleden dolayı gözün takılabiliyor...ondan sonra suratını assanda...kafanı döndürsende senin ondan hoşlandığını düşünüyor...iğrenç bir durum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: travmata
              Ben (kendi) kadın açımdan yazabilirim :lol:

anlık bir mesele diye düşünüyorum...bir yerdesin ...bir erkek var...bir kaç saniye fazla takılı kalıyorsun gözlerinde...o an sanki bir elektrik atlıyor...cizz ediyor gibi...sanırım karşılıklı yaşanıyor bu...birden bire ahenk oluşuyor...hele birde tebesüm edinçe...adamın resmen eridiğini görebiliyorsun...benim hep, kurbanın beyaz atlı prense dönüştügü an diye adlandırdığım durum. :roll:

tabii bazende adama başka nedenlerleden dolayı gözün takılabiliyor...ondan sonra suratını assanda...kafanı döndürsende senin ondan hoşlandığını düşünüyor...iğrenç bir durum.
              kim ne derse desin O gözler erkek -kadın herkezi etkiliyor.
              Bence Allahın Yarattığı en güzel varlıklarız biz.
              duygusal olanlar elbette bu güzelliklere kendini kaptırıyor.
              ama ne yapalım Yaratıcımız bizleri böyle yaratmış.
              bir yandan da her güzelliğin bir acısı oluyor.
              devinimli bir yaşantımız olmasa bence çekilmez olurdu bu dünya.
              Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

aynen Bonnie bende öyle düşünüyorum.
                bana kalırsa O içten samimi bir bakış herkezi etkiliyor.
                bence Aşkın ilk kıvılcımı Gözlerde başlıyor.siz ne dersiniz. :?:

Yorum

arkadaşların dediği gibi gözler karakter hakkında, o an içinde bulunulan ruh haliyle ilgili bilgiler veriyor. hatta sadece gözler de değil bedenimizin yaptığı her şeyin bir anlamı var. ilk izlenim işte bu yüzden çok önemli. daha ağızdan bir şey çıkmadan karşı taraf tavrını belirliyor bile. tabii her zaman böyle ince açıklamalar yapmaya gerek yok, mesela beren saat'in gözlerine bakarken: karakterindeki asilliği görüyor musun, acaba şimdi kendini nasıl hissediyor filan demiyor insan. anlık bir şey. görüyorsun ve etkileniyorsun; günlük hayatta bunun bir açıklaması yok, olsa "aşk" (bereni kasdetmiyorum) olmazdı zaten)

Yorum

Gözler yalan sölemez içindeki duyguları ilk önce anlatan gözlerdir...
                    Şahsen ben bir insanla göz temasımı sağlayamazsam iletişim kuramam..
                    gabriel

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
                      gözlerini kaçıran insanlar bana hep itici gelmiştir :roll:
                      Aynen
                      gabriel

Yorum

Gözler kalbin aynasıdır
                        bununla ilgili çocukluk anın vardı sanırım abi

gothica
                        neden böyledir aslında bu hep aklımızda olan bir şeydir.
                        herhagi bir anda - yada koşulda gördüğümüz içten bakış etkileyici oluyor.Yoksa etkilenmeye meyillimiyiz
                        evet benide etkileyen gözler olmuş tu.... senelerimi heba ettim o gözler yüzünden......

Yorum

ben kalçalara bakarım önce :roll:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: depresifsancı
                            Gözler kalbin aynasıdır
                            bununla ilgili çocukluk anın vardı sanırım abi

gothica
                            neden böyledir aslında bu hep aklımızda olan bir şeydir.
                            herhagi bir anda - yada koşulda gördüğümüz içten bakış etkileyici oluyor.Yoksa etkilenmeye meyillimiyiz
                            evet benide etkileyen gözler olmuş tu.... senelerimi heba ettim o gözler yüzünden......
                            Sus , sırrımı ifşa etme

Yorum

hayatımda hiç bilerek biriyle gözgöze gelip etkilenmedim..yani ben gözgöze gelmiyorum hiç..birinden hoşlanmışımdır ama onu ortak bir yerlerden tanıyorumdur mutlaka..ona bakarım ama o baktığımı asla görmez..çok tesadüfi bir şekilde gözgöze geliriz o kadar..yürürken bir ortamdayken beğendiğim ya da ilgilenmediğim farketmiyor kimseye bakmam ben..hiç öyle etkileyici bakış muhabbeti yaşamadım..ama durun bugün çok komik birşey oldu..mekanda oturuyorum önünden 2 3 çocuk geçiyor..dışarı bakıyorum ben içlerinden biri birden bana baktı.geçti geri döndü sanırım yine geçti bu kez bön bön bakarak..o kadar güldüm ki..sözüm ona etkileyici bakıyor iğrençti yhaa..görünüş fizik falan tamamdı da o itici bakış neydi öyle içime düşecek gibi..çok basit çok sıradan çok acemice çok komikti..hayır etkileyici baktığını düşündüğünden o kadar emin ki bu kopardı beni :lol: :lol: bakışmayı sevmem kasti olması da bana çok itici gelir...öyle anlamlı bakmalar falan yaş ilerledi yha bana komik geliyor

Yorum

İşleniyor...
                              X