Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tekrar Tavsiye

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Tekrar Tavsiye

En uygun başlık burasıdır diye düşünüyorum.

Gerçi alakalı olmayabilir konumuzla ama düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

Biliyorsunuzki firmalar son dönemlerde moda haline gelen franchise yani bayilik vermektedirler.

Bende bunlardan birisini kocaelide düşünüyorum.

Office one store

Kocaeli de böyle bir işletme,mağaza bulunmamakta.

Kırtasiye ofis malzemeleri elektronik eşya bilgisayar vs ürünleri sunan bi firma..

Tavsiyeleriniz düşünceleriniz neler.

Saygılarımla.

Şimdiden teşekkürler.

Re: Tekrar Tavsiye

Orjinal yazı sahibi: oguzkaba
    En uygun başlık burasıdır diye düşünüyorum.

Gerçi alakalı olmayabilir konumuzla ama düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum.

Biliyorsunuzki firmalar son dönemlerde moda haline gelen franchise yani bayilik vermektedirler.

Bende bunlardan birisini kocaelide düşünüyorum.

Office one store

Kocaeli de böyle bir işletme,mağaza bulunmamakta.

Kırtasiye ofis malzemeleri elektronik eşya bilgisayar vs ürünleri sunan bi firma..

Tavsiyeleriniz düşünceleriniz neler.

Saygılarımla.

Şimdiden teşekkürler.
    Merhaba,
    Franchise almak, başarılı olmak için tek başına yeterli değildir.
    Franchise aldım, nasıl olsa başarılı olurum şeklinde bir düşünce, son derece yanlış olur.
    Çevrenizde bu alanda çalışmış olan ve tecrübesi bulunan kişilere danışın, yatırımınızı yapmadan önce kendinizin kişisel olarak bu işe hazır olup olmadığınızı bir belirleyin.
    Franchise markası, başarının garantörü değildir. Sizin yapacağınız şahsi girişimlerin çok önemli olduğunu unutmamanız gerekir.

Konuyla daha geniş bir şekilde araştırma yapmadan önce, başlamamanızı tavsiye ederim...

Başarılar temennisiyle...

Yorum

Oğuz bir yerde iş yeri açarken en önemli şey, neyi nerede yaptığındır.Aynı iş yeri 50 metre farklı yerde 6 ayda batabilir.Sermayen iyiyse cadde üzerinde çok daha verimli olurdu.Bunları sende düşünmüşsündür muhtemelen.Ek olarak başlamadan önce bu işi ayrı ayrı yapan yerlerin kazançları hakkında bir fikir edinmende iyi olur,keza açacağın yerin kocaeli büyüklüğündeki başka bir şehirdeki şubesininde...Ayrıca ilk olmanın avantajıda sende olacak.

Yorum

Dediğinize benzer bir mağaza izmit merkezde var...ismini tam hatırlamıyorum,hatta bir iki yıl önce isim değişikliği oldu orda.

HAyırlı olsun,sizin için iyi olur umarım.

Yorum

Franchise alıcı ve satışıları hk.görüşümdür

Sayın Oguzkaba,

Size vereceğimin önerim aşağıdaki mağaza sahibiyle tanışıp, onun tavsiyelerini almanız olacaktır. Ayrıca vergi levhasındaki yıllık kazancınıda göz atmanızı tavsiye ederim.

Benim bildiğim kadarıyle ticari girişimlerin çoğunda olduğu gibi Franchis olmadada para kazanamamak riski mevcuttur. Franchsi size verecek kişilerde ise aksine böyle bir risk yoktur. Zira onlar zannımca siz kazansanızda kazanmasında mukavelede kabul ettiğiniz ücreti sizden tahsil edecek, ve gönderdikleri malların karşılığını satsanızda satmasanızda belki peşin belki bir süre sonra ödemenizi isteyeceklerdir.

Kanaatimce franchis satıcaları hiçbir masrafa iştirak etmeden kendilerine yeni mağazalar edinen, mağazaları açacak kişileri mukavelerle kendilerine esir edip onları ve onların yardımcı personellerine hiçbir ücret ödemeden çalıştırmakta olan açıkköz kişilerdir.

Teşebbüslerinizde başarı ve şanslar dilerim, U34

KOCAELİ/GEBZE TATLıKUYU MAH.KÖRFEZ CAD.AYKA İŞ MERKEZI NO:4 GEBZE
          Tel0262) 644 83 00
          Çaresizseniz Çare sizsiniz. U34

Yorum

İşleniyor...
          X