Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kendina aşık bi insanla nasıl başa çıkıcam=(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kendina aşık bi insanla nasıl başa çıkıcam=(

erkek arkadaşımla ne zaman bi sorun yaşasak senin yüzünden kavga edioruz,senin yüzünden böle oldu der.bu durumda ne yapabilirm yaşananlardan sdc bnm sorumlu olmadığımı ona anlatabilmek için.kendini her konuda haklı gören birine öle olmadığını nasıl gösterebilirm.Karşısındakni anlamasını nasıl sağlayabilirm?Bnm de duygularım oldğunu ve buna saygı göstermesi gerektiğini nasıl anlatıcam ona.erkek arkadaşım kendimden nefret etmemi sağlıooo

Öncelikle onun bu tavrından rahatsız oldugunuzu söyleyin. Ona empati kurmaktan bahsedin benmerkezci düşüncelerin yanlışlıgını siz de benzer bir örnek vererek farketmesini saglayın. En önemlisi bir konu üzerine fikirlerinizi paylaşırken neden rahatsız oldugunuzu açık ve net bir dille belirtin.

Yorum

tşk denicem=).bu tip davranışlar tedavi gerektirir mi peki?

Yorum

böyle insanlar malesefki çok fazla.Her türlü olumsuz olaydan karşı tarafı suçlayarak olaylardan onu sorumlu tutup kendilerini aklıyorlar.Yapılacak tek şey bunun seni huzursuz ettiğini karşı tarafa açık bir şekilde dile getirmen.Yoksa seni hiç bir şekilde anlamayacaktır.En kötü yanıda sen kendini suçlayarak çok yıpranacaksın.Evet bunun tedavisi var ama hiç bir zaman karşındaki insan hasta olduğunu kabul etmez.Umarım bunları aşıp mutlu olursunuz...
        <div>yoklukmuş en zor olan,yok ben yok hayat yok</div><br />

Yorum

aşık ol kendine biraz sende :idea: :!: :arrow:
          birde siz tartın!

Yorum

karamsar bir yanıt olacak belki ama, insanların değişebileceğine inanmıyorum ben. erkek arkadaşının kendinden nefret etmene neden olduğunu yazmışsın. üstünde fazlasıyla durman gereken, kilit bir cümle bu...

Yorum

Ayrıl o zaman bu kadar şikayetçiysen
              öldü bu kız ; kesik boğazı bir vazo artık , geç gönderilmiş azap çiçeklerine...

Yorum

İşleniyor...
              X