Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bugün çok güzel!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bugün çok güzel!

Her gün güzel gördüğünüz, sizi neşelendiren, sevindiren, mutlu eden, hoşunuza giden her şeyi yazın lütfen ama yalnızca olumlu şeyler yazın. Sizden yalnızca güzellikleri görmeye odaklanmanızı istiyorum, yeni uyanmış olsanız bile.

Konuları geziyorum da deminden beri, genelde herkes olumsuzlukları görmeye çok meyilli. Olumsuz düşünenlere inat, yalnızca güzelliklerin farkında olun ve pozitif yazın.

Ben başlıyorum arkadaşlar:
    Gün ağırdan aydınlanırken ufuktan, kuşlar yavaş yavaş uyanıp ince sesleriyle şarkı söylemeye başladılar bile. Onlarla birlikte keman çalmak geliyor içimden, henüz bilmiyorum ama yakında öğreneceğim Ben de ışığı kapatıp perdeyi ve pencereyi açtım, şimdi kuşların sesini çok daha rahat duyabiliyorum. Horoz sesleri de gelmeye başladı çok uzaklardan. Yere melekler inerken horozlar öter diye duymuştum eskiden. Her sabah kuşların cıvıltısıyla uyanmak çok güzel
    Halâ uyumuş değilim ve de bu güzel sesler ve hava karşısında hiç uyuyasım yok.

Hepinize mutlu günler dilerim.

Sevgilerimle...
    0
    a:4:{i:550;a:5:{s:12:"polloptionid";i:550;s:6:"nodeid";s:6:"522094";s:5:"title";s:3:"İyi";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:551;a:5:{s:12:"polloptionid";i:551;s:6:"nodeid";s:6:"522094";s:5:"title";s:9:"Çok güzel";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:552;a:5:{s:12:"polloptionid";i:552;s:6:"nodeid";s:6:"522094";s:5:"title";s:18:"Çooooooooook güzel";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:553;a:5:{s:12:"polloptionid";i:553;s:6:"nodeid";s:6:"522094";s:5:"title";s:5:"Süper";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Bu sabah yine her zaman ki gibi telefonumun alarmı çaldı....
    SABAH SAAT 07.40
    Kalktım ve güne hazırlanmaya başladım,malum işler beklemez.... :!:
    Önce hemen paşama bir baktım(köpeğim),akşam komşunun köpeği onu ısırdı da :cry: üzgündü..Biraz ona moral verdik...

Sevgili eşimle herzaman ki gibi elele verdik ve yola koyulduk...
    Mis gibi bir hava yine yeni bir güne başlamıştık.....
    Her zaman ki gibi kahvaltımı ettim ve işlerimi toparlamaya başladım...

Ve bu günde bi şeyler üretip zamanımı dolu dolu geçireceğim....

Hayat güzel yeterki güzelleştirmesini bilelim

Yorum

güne güzel başlayacaksam eğer tatlı ılık bi müzikle başlarım. teybimi dün geceden sabah 10a ayarlamıştım klasik müzikle uyandım. çok softtu ve her sabahkinden daha güzel bir sabah oldu benim için. hava çok güzel. akşama doğru alışverişe gideceğim. belkide sinemaya. tek başıma takılıyorum bugün ama olsun tek başıma çok eğlenirdim eskiden, eskiden olduğu gibi bugünde tek başıma çok eğlenicem. sonra tophanede bi çay içerim belki gazete falan okurum. belki kitap fuarına bi uğrarım. babamdan torpilli izinliyim bugün. olumlu düşünmeye çalışıyorum. sevdiğim herşey yanımda şuan. sigaram, kahvem veeeeeeeee çikolatalarımmmm. ay daha ne istiyim ya. arrrslan benide olumlu düşündürdün ya saol valla. güzel geçiricem bu günümü ve asla olumsuz düşünmemeye çalışıcam..

Yorum

saat 9:
        15 aylık küçüük kuzenim odamın kapısına vurup "geee gel" diye bağırıyor.işte huzur..devamını getirmeme gerek yok galiba
        <div>Neşe ve Muhabbetle kalın......</div><br />

Yorum

arrslan arkadaşım ankette
          kötü geçiyor bölümü yok

Yorum

Saatin alarmıyla gözlerimi araladım..Uyandım ve perdeleri açtım günün aydınlığını görebilmek için...Bugün kendimi çok huzurlu ve garip bir şekilde mutlu hissediyorum...Nedenini bimiyorum çünkü ama her şeyin nedenini de bilmek zorunda değilim zaten.

Vazgeçilmezim olan müziğimi açıyorum ve dinlemeye koyuluyorum..Hafif bir makyajla yüzüme renk geliyor.Güne güzel başlamam zaten yolun yarısı,ardından hep güzel şeyler geliyor...

Yolda yürürken gülücükler saçıyorum.Annesinin elinden tutmuş mızmızlanan kıvırcık saçlı küçük kıza göz kırpıyorum.O da gülümsüyor en şirin haliyle...

Düşünüyorum,günüm güzel başladı.Umarım her günüm böyle güzel geçer diye...

Günlerimizin güzel ,huzurlu ve sağlıklı geçmesi dileklerimle...

Yorum

mutlulukmu dedin arkadaşım....nerede acaba? her zaman ki gibi
              <div align="center">Hayatta muvaffak olmak icin uc sey lazımdırikkat, intizam, calısma.MEVLANA</div>

Yorum

Sevgili arrslan...merhaba...

Ben dediğini yaptım.. attım kendimi bu güzel havada dışarı.. bahar gelmiş...doğada bir coşku...çok güzeldi.. hep andım vallahi seni))))))

Attık kendimiz kızımla çimlerin üzerine.. ooohhh harikaydı..

Hani günün başlangıcını betimlemişsin ya.. işte bayılıyorum o ana.. hele birde bahar gelmişse....

Arkadaşlar.. atın kendinizi dışarı güneşe emanet edin.. sağlık onda

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ONLY
                  arrslan arkadaşım ankette
                  kötü geçiyor bölümü yok
                  Çünkü bu başlıkta olumsuz şeylere yer yok
                  Yalnızca güzel şeyler var. Senin de gördüğün güzellikler olmalı mutlaka ama belki farkına varmamışındır? Bak mesela ankette kötü seçeneği olmamasına gülmüşsün :lol:

Güzel paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim, devamının geleceğini umuyorum

Ben de bugün papağanımın sesiyle uyandım. Biraz salayım dedim, sıkılmış belli. Sonra bilgisayarın başına geldim, bir süre sonra o da geldi. Hatta bu yazıyı yazmaya başlamadan önce halâ sağ elimde duruyor, ben de solla yazıyorum 10 yaşlarındayken de cennet papağanım vardı, kazağımın içine girip uyurdu. Uyanmasın diye ben de saatlerce kımıldamazdım, sonra da uyuya kalırdım. Bu aklıma geldi şimdi :lol:

Yorum

Bende o bahsettiğin olumsuz düşünenlerden biriyim ama şuan neden mutlu olduğumu söylemek istiyorum..
                    1-patronum birkaç günlüğüne şehir dışına çıktı,çok rahatım
                    2-kendime harika bir öğle yemeği söyledim,sabırsızlanıyorum
                    3-hava güzel,pek üşümüyorum
                    bende böyle mutlu olmaya çalışıyorum işte..

Yorum

mutluyum çünkü sağlıklıyım.mutluyum çünkü sevdiceğimi yüreğimde taşıyorum.görmedim ama sesini duydum.mutluyum çünkü kendime vakit ayırabilip internete girebildim. mutluyum çünkü sabah kahvemi içebildim.
                      Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı.....

Yorum

Bu günde çoook güzel geçti..

Yanlız biraz dert yanma hakkımız yok mu Arsslan

Ben epey yoruldumda iş yerinde

Ama genede MUTLUYUM

Yorum

BUGÜN İYİYİM ŞÜKÜRLER OLSUN AMA....

DÜN...BENİM İÇİN KÖTÜYDÜ...

İNSAN DEMEKKİ BÖYLE DURUMLARDA KONUŞACAK DERTLEŞİCEK BİRİNİ ARIYORMUŞ GERÇEKTEN....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emulu81
                            Yanlız biraz dert yanma hakkımız yok mu Arsslan

Ben epey yoruldumda iş yerinde
                            Yok.
                            Onun yerine çözüm arayışı var.

Sana örnekle bir sır vereyim ama uygulamayacağına iddiaya girerim.

Sabahtan akşama kadar çalıştığım, ayakta dikildiğim, hatta bazen öğlen yemek yemediğim yerden çıkınca çok yorgun oluyordum ama doğrudan vücut geliştirme salonuna gidiyordum. Oradan çıktığımda ise yorgunluğumun y'si kalmıyordu
                            Sporculara sor, kendini yorgun hissettiğinde sana spor yapmanı tavsiye edecekler, eve gidip uzanmanı değil. Uzanırsan yorgunluğun geç geçer ama spor yaparsan bişeyciğin kalmaz ama hiç spor yapmıyorsan biraz alışman gerekebilir.

Yorum

selamlar

Bugun hava cok guzeldı,montumu cıkarıp parkta oturdum,gunesı hıssettım.bırde guzel bır cay ıctım,yanında bır sıgara (sıgara evet olmadı ama ne yapıyım cok canım ıstedı)ve allahıma sukur ettım,allahım sen nebuyuksun bugun saglıkla nefes aldı ,bu guzellıgı gordum.Tum sevdıklerım saglıklı,tum hastalar sen sıfa ver dıyerek rabbıme yalvardım.Cok ıstedıgım bır kıtaba basladım,heycanla okuyorum.epey kalın bır kıtap(umarım rahat bıtırırım)

Yorum

İşleniyor...
                              X