Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hiç birisini kendinden daha fazla önemsedin mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hiç birisini kendinden daha fazla önemsedin mi?

Çok yaptım. Bir örnek vermek gerekirse:

İlk sevgilimle karşıdan karşıya geçtiğimiz bir anda geçen arabanın bize çarpacağını görüp refleksif olarak onu tuttum ama kendim aracın altında kalıyordum..

Bu, hoşuma gitmeyen bir davranışım lakin.. Kimse bana göre benden daha değerli olamaz. Çünkü beni koruyacak, karşılıksız sevecek, üzmeyecek tek kişi benim! Beynime bunun böyle olduğunu anlatıp, başkalarını kendimden değerli kılan iç yapımı öldürmeye çalışıyorum. Siz de yapın!

Yorum

evet...devam da edeceğim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: medusa06
        evet...devam da edeceğim

bu cümleyi çözemedim neye devam edecekmişsin karışık yazılar yazıp adamın kafasını bulandırmayın akşam kşam

Yorum

başlıktaki soruya tekrar bakarsanız, yanıtımı da anlarsınız diye umudediyorum...

Yorum

Re: hiç birisini kendinden daha fazla önemsedin mi?

Orjinal yazı sahibi: BUTU
            Maalesef, desem deneyime de hayıflanmış olurdum. Evet demem daha iyi. Evet.
            Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

Re: hiç birisini kendinden daha fazla önemsedin mi?

Orjinal yazı sahibi: BUTU

genelde birçok kişiyi fasla önemsemişimdir bence benim gibilerde öledir zaten bu yüsden sıkıntılar yaşamıyormuyuz.

Yorum

hayır hiç önemsemdim..

Yorum

Önceleri çok fazlaca yaptığım bir şeydir, ancak şuan milyonda bir desem yeridir.
                  Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

önceleri evet ama şimdi çocuklarım hariç kimseye öncelık tanıumam bu konuda

Yorum

çoooooooooooook =)
                      just a smile

Yorum

zıfır'ın soyledıklerıne katılıyorum kızım olmadan once esımı kendımden cok onemserdım ama sımdı sadece kızımı..
                        ya aslında sımdı esımı onemsemıyorum bunun sebebıde bı cocugumun olması degıl evlendıkten sonra ınsanlarmı degısıyo,sevgımı azalıyo,ask mı bıtıyo :?: neler oluyo bılemıyorum ama bazı seylerı gordukce en azından bazen onun hayattakı oncelıklerınde ılk sırada yer almadıgımı farketmeye basladıktan sonra ıster ıstemez artık benımde ılk sıralarımda o yer almamaya basladı.
                        o yuzden oncelerı evet ama sımdı kızım harıc kımseyı onemsemıyorum...

Yorum

gercek sevgiyi bulan kendısınden once başkasını önemser... ne mutlu gercek sevıgyı bulanlara :o

Yorum

MASİOROPAM var sadece. ne ben ne de bi başkası sadece o.GErçek sevgi herşeyi silip atmaya hazırlıyor yüreği...
                            <div>yoklukmuş en zor olan,yok ben yok hayat yok</div><br />

Yorum

Ben çok yaptım siz yapmayın derim. Yani yapın ama kendi ailenize yapın. Eşinizi çocuklarınızı anne babnızı kendinizden daha fazla önemseyin. Ama sevgilinize karşı dikkatli olun. Örnek vermek gerekirse, hastehaneye gidiyorum çok hastayım deyip başka biriyle buluşurken, ben evde onun durumuna kahroluyordum. Böyle şeylere gerek yok. Taviz vermemek ve vericilikte sınırları iyi belirlemek gerekli.

Yorum

İşleniyor...
                              X