Duyuru

Collapse
No announcement yet.

en son ne zaman ve neden ağladın

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• en son ne zaman ve neden ağladın

en son ne zaman ve neden ağladın :?

2 hafta oldu yalnız olduğum için.
    Her şey güzel olacak...

Yorum

Bir ay önce ağladım neden mutsuzum diye

Yorum

Gecenin ilerleyen saatlerinde, sarhoşlaşmış beynimin bilinçaltımdakileri açığa çıkarması ile yakın zamanda bi patlak verdim..

Yorum

En son hastanede, yalnızlık hissetiğim için ağlamaya başladım.
          Kendiliğinden geldi, sebebini bir türlü çözemedim.
          Aslında öyle gözü yaşlı birisi değilim ama, ağladıktan sonra epey rahatladım. Tavsiye ederim...

Yorum

geçen hafta...kendime ağladım...canı bir zamalar çok yanmış olan o çağresis çocuğa...sürekli eskileri silmeye çalışan ve herşeyde iyi bir şeyler görmeye çalışan şimdiki kadına...beni yoran bu hayata...beni böyle yapan o olaya.

Yorum

Geçen hfta bugün bu saatlerde kediciğim öldü..En son dün biraz göz yaşı döktüm. Bu gün henüz bir şey yok. Son günlerindeki zavallığını hatırladıkça, boş mama kaplarını gördükçe fena oluyorum. Ölmesi değil o zavallı hali beni fena yapıyor asıl.

Yorum

ahgene KEDİN Mİ ÖLDÜ BEN ÇOK SEVERİM kedileri :cry: üzülme buarada çok vicdanlısın. bende üzüldüm

Yorum

Sağol BUTU. Çok yaşlanmıştı ölmesi doğaldı zaten. Ölmek için yaşlanmak en iyisiymiş giderayak bana son bir şey öğretti.

Yorum

iki akşam once agladım :?
                    aşk ve yalnızlık :?
                    bi de balıgım ölmüştü onun içinde agladım

Yorum

ben hergün ağlarım ama bugün ağlamadım

Yorum

mutlu geçen günün ardından aplamak.işte beni öldürüyor bu..
                        nedenide dır dır
                        testinin içinde ne varsa dışınada o sızar

Yorum

bugun eski kiz arkadasimla ayni anfide sinava girdik, yanina yanasan bi cocugun buna yazildigini gorunce cok sinirlendim cep telefonunu yere atip kirdim sonra aglayacak gibi oldum ama aglayamadim.
                          Innocence proves nothing.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zifir
                            ben hergün ağlarım ama bugün ağlamadım
                            Bugün seni ağlatmayan sebep nedir?
                            Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: travmata
                              geçen hafta...kendime ağladım...canı bir zamalar çok yanmış olan o çağresis çocuğa...sürekli eskileri silmeye çalışan ve herşeyde iyi bir şeyler görmeye çalışan şimdiki kadına...beni yoran bu hayata...beni böyle yapan o olaya.
                              bitanemsin yaaa üzme kendini desemde boş değilmi?senin yaralarını kimse kapatamayacak anlık mutluluklar yaşayacaksın ve yatağa yattığında yine gelecek,geçmiş zaman korkuları,pişmanlıkları...
                              değişmeyecek böyle olacak değilmi?inşallah bişey olur ve Allah sana bunların hepsini unutturacak birini gönderir...

ben en son Güneş'i Gördüm filminde ağladım...çok kötü ağladım...
                              Happiness is a way of travelling,not a destination

Yorum

İşleniyor...
                              X