Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"Nasıl birisindir"?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

karamsar kompleksli özsaygısı olmayan ama gülmeyi seven kuyu kazmayan birisiyim
    IşIk VER BANA !

Yorum

depresyonzedeyım desem kımse ınanmaz Guleryuzlu konuskan sureklı pozıtıf enerjık bı tıpımdir...
      GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

canayakın, insanları dinlemeyi seven, yardımsever, arkadaşlarımın deyişiyle polyanna
        CEHENNEMİN ORTASINDA,TEK GÜLÜŞLÜK CENNETİMSİN!..

Yorum

ben bu dünyada olmaması gereken biriyim

Yorum

çok tatlı biriyim

Yorum

Ben bu dünyadaki kötü insanım

Yorum

şahane bi insanım,gökten inmiş bi meleğim;dünya benim kıymetimi bilmiyo..kendisine burdan teessüflerimi bildirmek isterim..=P
                ne giderim peşlerinden..ne ardımda devam olsun..ne uyarım,ne hükmeder..kalanlara selam olsun..

Yorum

Yer yer tutarsız biriyim. Topluluğu sevmem, kalabalığı sevmem. Sokakta yürümeyi sevmem. İzlenirken bir şey yapmayı sevmem. Ama genelde insanlar beni sever. Sanatı severim, sanat da beni sever. Mutlu sayılabilecek biriyim hani.
                  :113: http://www.youtube.com/watch?v=9WbKBKima4Q

Yorum

Dik duruslu,gülmeyi ve eğlenmeyi seven ancak asla laubalilige kacmayan.Herseye ve herkese hak ettigi degeri veren hicbir seye esir olmayan,Sosyal,her ortamda istedigim seyleri söyleyebilen ama gereginden fazla (bos) konusmamaya calısan.Her ortama kendim olarak giren ve kendim olarak çıkan birisiyim.
                    Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

ben asabi ama iyi insan olduna inanan biriyim bir cok kötü oldunu düsündüm bulguya tahamül edemeyen biriyim.elestiren biriyim bir sözü yada düsünceyi belki bazen yalnıs elestiririm yada nebilim elestiririm sonra karsımdaki aksi bi görüs söyler onada katılabilir hiç katılmayadabilirim elestirenim yani diyelim.alınganımda denebilir köüyle iyin arasında sıkışmış biriyim ne yapcam bilmiom erafımda düsünceye saygısı olmayan insan cok aynı insanlar bazılarını koşulsuz sorgusuz sualsiz göklere cıkarıo

Yorum

Kendime güvenemicek kadar korkak biriyim.

Yorum

kendini bulmaya çalışan biri
                          geleceğini değiştirki geçmişin de düzelsin çünkü korkunun kaynağı gelecektedir

Yorum

şuan çok güçsüzz yarının ne getireceğini kestiremeyen daha doğrusu umudu çok zayıf olan biriyim
                            korktukça TUTSAK, umut ettikçe

ÖZGÜRÜZ..

Yorum

İşleniyor...
                            X