Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sevgili var ama yok

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

sevgilisi olduğu halde yokmuş gibi davranan olsa olsa çapkındır...
    sanal prenses cevabın çok hoştu... evet cidden çocukluğuna inilmesi gerekir..yani psikolojik vaka..olabilir..
    başka neyi gösterir bu mesela...kişiliğinde dürüst olmadığını..veya ilişkisine inanmadığını...açgözlülüğünü..nasıl olsa daha iyisini bulurum deyip yedeğe çekmek olabilir...
    kendisini uyanıklık yaptığını zannediyordur...
    kazanova dan etkilenmişte olabilir...
    veya belkide çok unutkandır..balık hafızalı...
    veya değişikliği çok seviyordur...sapkın duygular belkide..
    veya kendini cidden böcek zannediyordur..kafasına iyice yerleşmiş ..içindeki güdü sadece bal toplamak...

Yorum

Re: Sevgili var ama yok

Orjinal yazı sahibi: paranomanyak
      Sevgilim varsa vardır, yoksa yoktur.... Neden mi? Çünkü gerçeği budur

Ben de tam cümleye böyle başlayacaktım ki tüh be söylenmiş dedim :lol:

Seven bir insan sevgilisinin olduğunu zaten saklama gereksinimi duymaz..Herşeyiyle düzgün br ilişkisi olan ve çok seven insan niye saklasın? Saklayan insan ya çok sevmiyordur ve bir kişi ona yetmediği için ikinci alternatif peşinde koşuyordur yada düzgün değil yasak bir ilişki yaşıyordur..Benim aklıma saklama konusunda şimdilik sadece bunlar geliyor..

Yorum

..

Varsa var, yoksa da yok derim tabiki! Ndenine gelince bu konuda yalan olmamalı bence, ne gereği var ayrıca. Ama sevgilisi olduğu halde yok diyorsa biri. O hayatındaki kişiyi yok sayıyor demektir bence. sevgiler.

Yorum

Bugün sınavdan çıktım hoşgörün; a b c takılıyoz

a) Özel hayatını gerçekten söylemek istemiyor olabilir..

b) İlişki tam oturmamıştır: herkese anlatıp sulandırmak istemiyor olabilir..

c) Veya sevmiyordur: açık kapı bırakıyordur başkalarına hanfendi...

Ama bişi dikkatimi çekti! :roll: Özel hayatı hakkında bilgi vermek istemiyorum derken: "sevgilim yok" diyor!!! "özel hayatımı" söölemek istemiyorum demiyor hanfendi ve "sevgilim yok" demesi de bi özel hayatıdır!

b ve c'den seç beğen al diyorum! Olayı sen daha iyi bilirsin birinci elden gözleyen olarak

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: paranomanyak
            Ama bişi dikkatimi çekti! :roll: Özel hayatı hakkında bilgi vermek istemiyorum derken: "sevgilim yok" diyor!!! "özel hayatımı" söölemek istemiyorum demiyor hanfendi ve "sevgilim yok" demesi de bi özel hayatıdır!
            Doğru söylüyorsun....
            Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

aslında bu konularda meraklıyım araştırdım erkekler özleri gereği nefislerine sahip olamazlar buna yalan diyenler kendilerini kandırırlar o yüzden kadınla erkek yaradılışı farklı ve anlaşması zor olduğu halde birbirine ihtiyacı olan iki tür olduğunu düşünüyorum aslında çok fazla kafa yormadan özelinizi ister özel yaşayın ister anlatın ama herşeyin bir sınırı vardır kurallarınız olsun karşınızdaki kim olursa olsun hep farklı karakterde olacaktır çünkü yetiştiğiniz ortam aileniz farklı önemli olan zor olanda zaten bunları paylaşmak ve aşabilmeyi öğrenmekte ..kolay gelsin

Yorum

Geçenlerde bu konu üzerine bir arkadaşımla konuşuyorduk. Sonra bana şunu anlattı:
                Bir çift sevgili. Kız, erkeğe eski sevgilisi ile görüşeceğini söylüyor. Erkeğin hoşuna gitmiyor doğal olarak ama biraz daha modern düşünmek için ve de anlayışlı olmak için evet diyor. Kız da kalkıp ona bağırmaya başlamış. "Sen nasıl evet dersin, sen ne biçim erkeksin... Ben senin hayır demeni beklerdim." Ama erkek hayır dese bile kız yine de gideceğini söylemiş. E madem sen yine de gideceksin, daha ne diye kızıyorsun? Şimdi bu kızın yaptığı nedir ki?

Hem evet demesine kızıyor hem de hayır desen bile gideceğim diyor.

Sonra da biraz şundan konuştuk: Modern düşünmek boynuzlanmayı istemektir. Gerek eski sevgilisiyle görüşmesini kabul etmek, gerek sevgili olunduğu halde kimseye bunu belli etmemek. Ee, kızın gelecekteki kısmeti kapanmasın!!!
                Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

sevgilim varsa da yok demek isterim gerçi sorana bağlı tabi
                  çünkü herkesin bilmesine gerek yoktur ki bunu yalnızca sevgilim ve ben bilim
                  ve bana bu aralar sevgililer yalnızca göstermelik sevgiliymiş gibi geliyor. Yani yanımda yakışıklı bi erkek(güzel bir kız) olsun takim koluma gezim mantığında gibi herkes...

Yorum

güzel bir soru.. ancak farklı yorumlar gelmez.. politiktir insanlar bu konularda(ister istemez....!!)
                    neden çünkü soru kökünde ki olası senaryo başlarına gelmeden tam olarak nasıl bir tutum sergileyebileceklerini kendileride kestiremez.. "tahmin" yapmış olurlar sadece.. varsayım yani..
                    fakat gerçek farklı.. bilmiyorum belkide bende bir sevgilim olduğu halde yok diyebilirim bigün..
                    ama yokken var dersem, doktorumdan randevu almam gerekir acilen

Yorum

İşleniyor...
                    X