Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tesadüf mü, telepati mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Tesadüf mü, telepati mi?

Bu konuyu açtıktan sonra bu tür yeteneklerim 0'a indiğinden dolayı, 4 yıl sonra bu konuya geri dönüp yazılarımı silme gereği duydum.
    Last edited by Arrrslan; 25-02-2011, 11:49 PM.
    Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Sevgili Arrrslan,

Hemen bir Milli Piyango bileti al ve alırken büyük ikramiye çıkacağını düşün

Şaka bir yana, herşeyde olmaz ama benim 30 yıllık bir arkadaşım var. Onunla ne zaman birbrimizi düşünsek ya o beni arar ya da ben onu ararım. Ve her seferinde de bu duruma şaşarız.

Telepati olsa gerek ama tam emin değilim tabii.

Yorum

evet. tesadüf değil. kesinlikle telepati.
      bazı kişilerin telepatik algılama yeteneği fazladır.

Yorum

EVET BANA ÇOK OLUYOR VE EN ÇOKTA RÜYAMDA UZUN ZAMAN GÖRMEDİĞİM BİRİNİ GÖRÜYORUM YADA BİRİNE BAHSEDİYORUM YA ŞU ŞÖYLEYDİ FALAN O GÜN İÇERİSİNDE YADA ERTESİ GÜN KARŞIMA ÇIKIYOR

KENDİ KENDİME APTALA(SÖZ MECLİSTEN DIŞARI) MALUM OLUR DİYORUM
        İnsanları yargılarsan, onları sevmeye zamanın kalmaz.....<br />

Yorum

İnsan bazen içinde ki sesi dinlediği zaman...

sevdiği biriyse eğer böyle şeyler oluyor

tesadüf mü?telepatimi? bende pek anlayamadım

belki temiz duygularla yaklaşımdır
          <div align="center">Hayatta muvaffak olmak icin uc sey lazımdırikkat, intizam, calısma.MEVLANA</div>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: diojen
            İnsan bazen içinde ki sesi dinlediği zaman...
            sevdiği biriyse eğer böyle şeyler oluyor
            tesadüf mü?telepatimi? bende pek anlayamadım
            belki temiz duygularla yaklaşımdır
            Çok doğru saptamaların var diojen :!:

Yorum

Banada oluyor arkadaşım hemde fazlasıyla.Sanırım 6. his.
              <div>OYLE ZAMANLAR VARDIR Kİ,GİTTİGİNİZ YER ONEMSİZDİR:ONEMLİ OLAN NASIL GİTTİGİNİZDİR!</div><br />

Yorum

bak bu konuya değinmen çok iyi olmuş arrrslan.sen başlığı açmasaydın ben açıcaktım.
                bende de seninkine benzer bir durum var ama benimki daha çok rüyalarla ilgili.
                gördüşüm bazı rüyalar olduğu gibi çıkıyor.
                mesela bi arkadaşım polislik sınavına girmişti ve benim bundan haberim yoktu.akşam rüyamda onu ellerinde valizlerle yola çıkıyor gördüm benimle vedalaşıyordu polis sınavını kazandım gidiyorum dedi.gideceği şehri de söyledi.ertesi gün uzun zamandır görüşmediğim o arkadaşım beni aradı ve rüyamdakileri olduğu gibi tekrarladı.
                bi defasında da mat sınavına gireceğimiz günün akşamı sınav kağıdını olduğu gibi görmüştüm 8) rüyamı snavda hatırladığımdan pek işe yaramamıştı :?
                ve daha buna benzer biçok rüya..
                ama beni son bir yıldır ençok rahatsız eden yeni tanıştığım insanları sankki tanıyomuşum gibi olmak. :roll:
                bi sınava giriyorum ordaki hocalar bana tanıdık geliyor, bi mağazaya gidiyorum ordaki satıcıyı tanıyomuşum gibi geliyo, bi lokantaya gidiyorum orda yemek yiyenlerden biri gözüme tanıdıkmış gibi geliyor. bazen soruyorum sizi biyerden tanıyormuyum diye karşı taraf bana tuhaf tuhaf bakıyor bu her karşılaştığım insana karşı olmuyor ama çok yoğun olmaya başladı. özellikle bu son bir yıldır ve bu durumdan ciddi anlamda rahatsız oluyorum.gözüme tanıdıkmış gibi gelen kişileri daha önce gördüğümden beynim okadar emin ki, günlerce acaba onu nerden tanıyorum diye zihnim istemesem de meşguloluyor.
                sanırım bu kişileri bi yerden tanıyomuşum gibi oluşum rüyalarımla alakalı olabilir :roll:

Yorum

Bir forumda yazmıştım.

İşte bence 6.his bu
                  <div>------------SEMAVER DE HAKLI--------------</div><br />

Yorum

ben de uzun süredir görüşmediğim arkadaşımla rüyamda msnde konuşuyordum ve o günün akşamı msn de sohbet ettik. daha sonra özellikle bu sık sık oluyor sevgilime çağrı atmak için telefonu elime aldıımda ondan çağrı geliyor.

ve en önemlisi canım arkadaşım biricik kankamla hep aynı şeyleri düşünüyoruz kim daha atik davranırsa ondan geliyor düşünceler ve işte o an büyük şoklar yaşanıyor seni çok seviyorum kız

Yorum

kankamla yaşadığımız bir çok olay var paylaşımlarımız artık bir sürü şeyi aştı. haftanın büyük çoğunluğunu beraber geçiriyoruz. okulda beraberiz dışarda stajda. birine aynı anda bakıp sonra gözgöze geldiğimizde kesinlikle aynı şeyi düşünmüşüzdür. dediği gibi kim önce davranır dile gelirse diğeride aynen katılır.

bunu zaman zaman ablamlada yaşarım galiba en yakınlarımızla aramızda telepati kuruluyor.

seni seviyorum kankam benim
                      <em><strong><strong><br /></strong></strong></em>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elam
                        EVET BANA ÇOK OLUYOR VE EN ÇOKTA RÜYAMDA UZUN ZAMAN GÖRMEDİĞİM BİRİNİ GÖRÜYORUM YADA BİRİNE BAHSEDİYORUM YA ŞU ŞÖYLEYDİ FALAN O GÜN İÇERİSİNDE YADA ERTESİ GÜN KARŞIMA ÇIKIYOR

KENDİ KENDİME APTALA(SÖZ MECLİSTEN DIŞARI) MALUM OLUR DİYORUM
                        arkadaşım o söz "aptala" değil,"abdala"dır.bir tür ermişlik mertebesi..

telepatik tesadüfler benim de zaman zaman başıma gelir..bikaç saniye düşünüp gülümseyip geçerim..bu konuya dair çeiştli bakışlar var biliyorsunuz ki;kalp kalbe karşıymış,abdala malum olur gibi..6.his denilen şey olsa gerek..mistik ve eğlenceli..

Yorum

Re: Tesadüf mü, telepati mi?

Arrrslan aynı şey benim de başıma lisans zamanımda çok gelirdi... O zaman şu kanıya varmıştım: gecelere kadar süren çalışmlarım neticesinde beynin ücra köşeleri zorlanıyor ve bu gerçekleşen sezileri yaşıyordum...

İnsan çok kötü oluyor o anı yaşayınca: bi dejavu gibi değil, daha çok resmen biraz sonra yanında olacak kişiyi içinde yaşamak bu!!! Değil mi Arrrslan???

Hele bi kere büyük bombayı patlatmıştım: hergün okula gittiğim tramvayı rüyamda durmuş bi şekilde gördüm ve tramvay cidden durdu: aynı sahneyi bizzat yaşadım.. 8O Tüyler hemene diken zati...

Yakın zamanda da o duygu yoğunluğunu iş yerinde yaşadım: ortada fol yok yumurta yok sebepsizce müdürün yanına çağrılma korkusu yaşıyordum. Ve şahitim de var: bunu arkadaşıma sööledim. Demeye kalmadı 2 gün sonra: müdür beyin odasındayız... 8O :lol: Korkmayın kötü bişi yok... :lol:

Ama seziler olağandışılığıyla korkutuyor bazen... Tabi bööle bi kapalı gücüm varsa kullanabilmek de isterim... Ne güzel olurdu

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

BANADA ÇOK OLUR BU..HİSLERİM ÇOK KUVVETLİDİR..Bİ ÇOK ŞEYİ RÜYAMDA GÖRÜRÜM..İNSANLAR BU YÖNÜME ÇOK ŞAŞIRIYOLAR..BAZEN ÖYLE TUHAF ŞEYLER OLUYOKİ KENDİMDENKORKUYORUM..HİÇ ALAKAMIN OLMADIĞI KİŞİLERİ RÜYAMDA GÖRÜYORUM KÖTÜ GÖRÜYOSAM KISA ZAMANDA O KİŞİYLE İLGİLİ Bİ ŞEKİLDE KÖTÜ HABER ALIYORUM..

SÖZÜN KISASI BU BİR TESDÜF DEĞİL..HERNEAKDAR BAZI İNSANLAR BUNA İNANMASADA BUNU TESADÜF OLARAK ADLANDIRSADA BEN KESİNLİKLE BUNA KATILMIYORUM..TELEPATİ DENEN ŞEY GERÇEK VE BAZI İNSANLARIN BÖYLE ÖZEL YETENEKLERİ OLUYOR..
                            soylediğin karşındakinin anladığı kadardır

Yorum

eskiden karşımdaki kişinin ne düşündüğünü hissettiği acıyı bende hissediyordum.özelliklede annemin.ama bu hoş bir duygu değil.çok şükür şimdi eskisi gibi hissetmiyorum.
                              Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı.....

Yorum

İşleniyor...
                              X