Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tesadüf mü, telepati mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Arrrslan ın bahsettiği bu şeyleri ben de çok yaşıyorum arkadaşlarıma bahsediyorum ama nedense sadece ben yaşıyorum :? Belki sadece bir tesadüf ama üst üste olunca tesadüften çok daha ötesi diye düşünmemek elde değil..

Benim en çok yaşadığım gariplik şu oluyor genellikle: Otobüsteyim mesela aklıma alakasız birisi geliyor...Alakasız birisi diyorum çünkü her zaman aklımda olmayan biri oluyor bu genelde..Hatta niye geldi acaba aklıma derken bir sonraki durakta otobüse o biniyor..İşin garibi çok alakasız bir yerde biniyor..karşılaşma ihtimalimin çok az olduğu bir yede yine aklıma birisi geliyor..Ve iki üç saniye sonra hemen onu görüyorum..İlk zamanlar çok şaşırıyordum ama artık o kadar alıştım ki aklıma gelen herhangi birisi olduğunda herhalde karşıma çıkacak diyorum ve çıkıyor..Çok garip öle pat diye geliyor aklıma iyi de değil kötü de değil sadece aklıma nötr bir şekilde geliyor..atta kendi kendime niye geldi ki aklıma ne alak diyorum Bu insanlar tek bir kişi değil..Yaşlısı genci her çeşit insan olabiliyor..Böyle işte ama nedenini bilmiyorum..
    Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

Aslında dikkat ettiyseniz çoğumuzun başına geliyor böyle olaylar.

Hatta çevrenizdekilere de sorun onlar da hemen yaşadıkları ilginç şeyleri size anlatmaya başlarlar.

Yani üzgünüm ama hiçbir ayrıcalığımız yok.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gülben

Hatta çevrenizdekilere de sorun onlar da hemen yaşadıkları ilginç şeyleri size anlatmaya başlarlar.

Kimse bu şekilde farklı olmak istemezdi herhalde, bu sözlerinle beni mutlu ettin
        Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MaLTtTt

Kimse bu şekilde farklı olmak istemezdi herhalde, bu sözlerinle beni mutlu ettin
          Mutlu olmana sevindim.

Fakat ben farklı omak isterdim gerçekten.Telepati,altıncı his vs..bunlar benim için bir ayrıcalık.Ama herkese soruyorum, herkeste var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: MaLTtTt

Mutlu olmana sevindim.

Fakat ben farklı omak isterdim gerçekten.Telepati,altıncı his vs..bunlar benim için bir ayrıcalık.Ama herkese soruyorum, herkeste var.
            aynı durumları bende yaşıyorum özellikle çok sevdiğim insanları düşündüğnde ya beni araıyorlar yada msnde karşıma çıkıyorlar.. başak bir zmanda rüyalarımın çoğu çıkıyor genelde.. daha doğrusu rüyamda canımı sıkacak bir olay oluyorsa gün içinde mutlaka canımı sıkacak bir olay oluyor. aslında bir bakıma bu secret dediğimiz durumda olabilir. yani, evrenin enerjisini kullanma. kişi o kadar çok yoğunlaşıyorki ona ve istediği gerçekleşiyor belki biraz tuhaf gelebilir size ama ben erkek arkadaşımı bu sayede buldum orada bir ruh ikiziniz olduğunu düşünün ve onun için dolabınızda yer ayırın yatağın her yerini kaplayarak yatmayın sanki hayatınızda gerçekten aşık olduğunuz biri varmış gibi davranın diyordu ben bunu uygulamaya başladım ve 2 hafta sonra onla tanıştım şimdi ise çok mutluyuz
            gercekci ol, imkansızı iste...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iyimser
              Sevgili Arrrslan,

Hemen bir Milli Piyango bileti al ve alırken büyük ikramiye çıkacağını düşün

yaa süpersin iyimser
              <div>Sessizliktir icimden gecirdiklerimin sedası...</div><br />

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ASHK
                Orjinal yazı sahibi: emirsen
                Bence olay telepati yada tesadüf değil "kuantum fiziği" ile açıklanabilir. Birşeyleri düşünerek hayata geçirebiliyoruz. Yada isteyerek veya istemeden düşündüğümüz şeyler kendi gerçekliğimizde gerçekleşiyor diyebiliriz. (bende bazen anlayamıyorum )
                sanmıyorum :lol: olur mu öyle şey :lol: ben kimseyi öldüremem :lol: hele de sevdiklerimi :lol:
                Öyle olsaydı ben dünyada kötü insan bırakmazdım herhalde... Ecel vakitlerinin geldiğini düşünürdüm.
                Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

Ya inanın bana bu gerçek :lol: . Bir yerde, "sevdiğiniz birini yada bir yakınınızı veya arkadaşınızı düşünün aklınızda canlandırın, yakın zmanda ondan haber alırsınız." gibi birşey okumuştum. O an uyguladım ayrıldığım sevgilimi düşündüm suratını, gülümsemesini, konuşmasını vs. ve 1 saat içinde bana mesaj attı, yardım istiyordu. Hayatımda olmasını çok istediğim şeylerinde gerçekleştiğine şahit oldum. İstadiğiniz şeyler size geliyor. Ama değişik şekillerde. Mesela hep bir teknemin olmasını isterdim. Bir arkadaşım tekne aldı. Tekne benim değil ama istediğimiz zman kullanabiliyoruz. Yani hayatımda bir tekne var şu an :lol: . Bazı istediğim şeylerde direk olarak benim oldu. Bazen olması yıllar alabiliyor ama bir bakmışsınız artık sizin. Önemli olan gerçekten istemek, o şeye sahip olduğunuzu kafanızda canlandırmak, ve zaten ona sahipmişsiniz gibi davranmak. Sen çok Secret okumuşsun diyeceksiniz, fakat secret'la yetinmedim kuantum olayına da daldım. Çok değişik işler kafa karıştırıcı, bir arkadaşım "çok derine çapa atıyorsun o ip koparsa bir daha toplayamazsın" demişti bende biraz uzaklaştırdım kendimi öyle şeylerden. Ama inanın bana istediğiniz şeyler oluyor.

Yorum

bende çok ilgiliyim telepatiyle ve hayatımda çok kullandığım bir tabirdir" kalp kalbe karşıymış" sözü.
                    bu konuyla ilgili OLASILIKSIZ adlı harika bir kitap var, okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

Yorum

bende teleptiye inanıyorum bunu dogruluyacak bir çok durum yaşadım

Yorum

bir tv kanalında fenomen diye bir program vardı.
                        oraya çıkanların yaptıkları sanırım daha ileri bir şey .
                        adeta yoğunlaşarak kapalı kapının ardını görüyorlar adeta.
                        zaten bizden ileri varlıklar .yani uzaylılar dil kullanmazlar telepatiyle anlaşırlar.
                        zaten kaçırılan ve geri bırakılan insanların anlattıkları bu yönde .
                        ağızlarını açmadan insanla konuşuyorlarmış.
                        insan zaten beyninin %20 sini kullanıyor.
                        % 100 nü kullanınca dil diye bişy kalmıycak.
                        dünya dışı varlıklarla konuşabilen insanlar var.
                        hatta medyum dedikleriz de aslında betazoit'dir.
                        bu terim hissetme yoluyla anlama anlamına gelir.
                        bizde zaten insanlık olarak kendimizi geliştirdiğimiz zaman ileri uygarlıklarada ulaşabileceğiz.
                        efsane olarak nitelenenler gerçek olucak.
                        Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Bana da hep oluyor. Bazen kafamdan bir senaryo geciyor, sonra o senaryoyu aynen yasiyorum.
                          Veya ruyamda gorduklerimin benzerlerini yasiyorum.
                          Aklima gelen siradan bir kelimeyi karsimdakinden duyuyorum.
                          vb.vb..
                          Bu durumlara hep sasiririm. bunun isminin oldugunu bilmiyordum.

Yorum

Beynimden bir şarkı mırıldanırken yanımdakinin onu ağızı ile söylemeye başlaması. Yada benim içimden söylediğim şarkının radyoda sıradaki parça olması. Dün sahilde sıkkın sıkkın otururken arkadaşıma" ya çok sıkıcı şurdan hızlı gürültülü birşeyler geçsede hareketlense ortalık " dedim. Dakikasında bir porsche turbo gazlayarak geçti. Bunlarla çok karşılaşıyorum fakat ufak şeylerdir deyip geçiyorum. Amaaaaa ya büyük olaylarda da böyle şeyler geçerliyse? Ya herşey bunun üzerine kurulduysa ?

Yorum

insanlık geliştikçe bu durumlar artık daha büyük telepatik bağlantılara dönüşecek.
                              belkide yakında aklınızdan geçeni yanınızdakine yaptırabileceksiniz söylemeden.
                              Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

insan isterse her şeyı yapması mümkündr.hislerını çok güzel kullanmışsın.
                                tesadüf değil tabıkı
                                telepati

Yorum

İşleniyor...
                                X