Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tesadüf mü, telepati mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: PaRo
    Rüyamda tramvaya biniyorken elektriklerin kesilip tramvayın durduğunu gördüm. Tramvaya bindip tam rüyamda gördüğüm yerde elektrikler kesildi 8O

Yurtta lavabonun başındaydım. O anda buluşmamız planlanmamışken bir arkadaş aklıma geldi ve o arkadaş içeri giriverdi. 8O

"The Secret" kitabını okurken kitap uygulaması olarak uzun süre beni aramayan, benim de aramadığım bir arkadaşın beni aradığını hayal ettim ve tam hayal ettiğim şekilde o gün beni aradı.

O zamanlar bayağı samimileşmiş bir arkadaşımla konuşurken o daha konuşmadan onun dediğini duymuş gibi olup, olayı fark etmeden cevap verdim. Ondan sonra gözler: 8O şeklinde gülüştük, şaşırdık duruma.

Bu konuda Nusret S. Yılmaz'ın Telepati kitabını okumanı öneririm. Çoğu sorulara cevap bulacaksın.

Esas benim istediğim Telekinezi (Düşünce gücüyle maddeyi hareket ettirme olayı). Eğer telekinezi hakkında mantığını ve nasıl yapıldığını anlatanbir kitap biliyorsanız. Söyleyin biraz da arkadaşlarımı korkutayım :lol:
    Korku filmi gibisin 8O 8O
    :lol: :lol:

Arrslan bence telapetiyle ilgilidir,
    insan beyninin ne gibi özellikleri olduğu daha çözülemedi
    Telapetiyide bu özelliklerden biri olarak görenler çoğunlukta
    &quot;Gah cikarim gokyuzune,seyrederim alemi;<br />Gah inerim yeryuzune,sereder alem BENİ!&quot;<br />

Yorum

kalbi çok temiz olanlara verilmiş bi lütuf bence
      <div><strong>tarihimin tekerr&uuml;r&uuml;nden korkmuyorum !</strong></div><br />

Yorum

Ben telepati telekinezi 6. his gibi şeylerin gerçek olduğuna inanıyorum. Halen pek çok bilimadamı bu konular üzerinde deneyler yapmakta. Şu an erken bir zaman ama ilerde bunlar gayet açık ve normal şeyler olarak karşılanacak.

Yorum

Bende zihin okuma olayını çok yaşıyorum.O an yanımdaki kişi ne düşünüyorsa ben birden dile getiriyorum.Tam o şeyi ben düşünüyordum tam ben söyleyecektim filan falan. Ya aklımımı okuyorsun deniyor hep ben de hep telepati işte diyorum.Espirisel olarak ama gerçek mi bilmiyorum.Bide bi ara bende düşündüğüm herkesi görüyordum düşündüğüm gün tuhaf bişekilde karşıma çıkıyorlardı.Hatta arkadaşımın biri dalga geçiyormuş ben olayları bunla paylaşırken dediki madem görüyorum diyorsun hadı su kişiyi de düşün bakalım da görelim dedi Bende espirisine hadi bakalım görelim dedim 2 sn geçmedi Çocuk otobüsten bir anda inince ağzı açık kaldı dalga geçmiştim senle gene ne abartıyor bu diye ama şaşırdım dedi....Bende çok saşırmıştım espirisine söylediğim halde gerçek oldu
          GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ

Yorum

Bazen kardeşimle yürürken aklımdan geçen şarkıyı mırıldanmaya başlar.

Yorum

Benim de başıma arasıra geliyor böyle şeyler. Örneğin ben dışarıdayken keşke annem akşama şu yemeği yapsa dediğim ve akşama o yemeğin yapıldığını öğrendiğim oluyor. Ya da serviste çok fazla kahkaha atarak başta ben olmak üzere bir çok kişinin başını şişiren kadının ineceği durağı kahkaha atmaktan vakit bulamayıp unutmasını ve birkaç durak boyunca yürümek zorunda kalmasını içimden geçirirken tam da benim düşündüğümün olması gibi. Ve okuduğum son 2 kitabın ilerleyen bölümlerinde neler olacağına dair yaptığım tahminlerin hepsinin doğru çıkması.

Tüm bunlar benim altıncı hissimle ilgiliyken, son zamanlarda karşılaştığım en ilginç olaylardan biri de başkasının telepatik güçleriyle ilgili. (Eğer bunun adı telepatik güç ise) Sabahları işe gittiğim serviste ben istemememe rağmen yanıma oturan, müzik dinlememden hoşlanmayıp onunla konuşmamı isteyen, ona karşı bende sevgi uyandırmak için şekerlerle gözümü boyamaya çalışan kadının gün olup ta yine konuşma tutkusu ortaya çıktığında kulağımdaki müzik aniden durup kullandığım aletin tamamen bozulması, hiç bir şey yapmama olanak vermemesi, ekranın takılıp kalması ve akabinde iş yerine varıp da her şeyin normale döndüğünü görmem, elimdekiyle hiçbir şey yapamazken kadının gönlüne göre muhabbet edip ondan ayrıldıktan sonra herşeyin eski durumuna dönmesi beni hayretlere boğmuştu.
              <div>Yasam cok zalim bir ogretmendir; once sinav yapar, sonra dersi verir. Andre Gide</div><br />

Yorum

Bu fal durumları çok garip..Yani çıkıyor olması garip..İnsanı korkutuyor..Bazen düşünüyorum da insanlar hep güzel şeyler duymak için o kadar merak ediyorlar fallarını ama işin ucunda kötü şeyler duymak da var..Kötü şeyler duymak korkusuyla fala baktırmamak yerine güzel şeyler duymak ümidiyle fala baktırıyorlar..Her şeyde genelde umutsuz olan insanların nedense falda güzel şeyler çıkacağı konusunda umutları sınırsız

Bu arada konu fal değil ama yine de söylemek istedim..Umarım konunu dağıtmamışımdır
                Öyle bir düşe daldım bir baktım ki aa sahiden ben

Yorum

ben çok yaşarım .hatta hayatım bu işaretleri takip etmek üzerine kurulu diyebilirim.sebepleri var eden asıl sebep.amaç buna ulaşmak.gerisi perde kaldırmak en temiz yanına dayanarak....
                  hoş bazen yorulur bırakırım ama....

Yorum

tevafuk

Yorum

sev beni neden numara yapmayı bırakmıyorsun.şu anlamda söylüyorum.akıllı birisin.ama acayip bir avatar ve isim seçmişsin.şimdi benim aklıma şu geliyor.ya güzel yüzlü bi kız fikirlerine değer verdirmek istiyor,yada bu güzel kız sureti önemli sanıyor.belki de kendinin farkında değil.

Yorum

belkide çirkin bir kız yada erkek. Ama lütfen böyle mesajlar özelden olsun. Konuyla alakasız vesselam.

Yorum

haklısın emiren.kusuruma bakma.ne çok hata yapıyorum bu aralar yaa.

Yorum

İşleniyor...
                          X