Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu sorumda moderatörlere.....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bu sorumda moderatörlere.....

özelden yazabilecekken diğer arkadaşlarımda bilgilenmesi için bu kısıma açık olarak yazıyorum.....

dertlerinizi paylaşalım kısmında açtığım iç konuşma ile ilgili kısımı ben depresyon bölümüne yazmak istemiştim.... başlığı dün açtım.... zamanım az olduğu için yaptığım hatayı farkedemedim....

başlığımın depresyon bölümüne alınması durumu mümkünmü... konu o kısımla alakalı yazılarım depresyondakilere yönelik bir yazıdır....

eğer bu imkan varsa alınmasını istiyorum.... bunun olup olamayacağınıda bu başlığın altına açıklamalı olarak bildirilmesini istiyorum.....

sayın modlarımızdan ricam budur.... gereğinin yapılmasını arz ederim

Merhaba,
    Therapy25 sorun halloldu..yanlış başlıkta açıldığı düşünülen forumları zaman zaman uygun olan başlığa taşıyoruz,ancak içeriğinin forumu açan üyemiz tarafından ne amaçla açıldığını bilemediğimiz forumları da üyenin isteği üzerine uygun olan yere taşıyoruz.
    Bilgilerinizi rica eder iyi paylaşımlar dileriz.
    Yönetim Adına
    Psk.Seyfettin TEKİN

Yorum

tşk ederim abi.... bu gibi hatalar bir kaç defa yaptımda sormak aklıma gelmemişti.... şimdi olabilirmi diye bir sorayım dedim.... hem arkadaşlarım içinde bir teknik bilgi olur istedim....

sağolun abi

Yorum

İşleniyor...
      X