Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yoğun Duygu Durumu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ya mentat ve hero yanlış anlamayın ama sizden süper ikili olur valla :?: siz birbirinizden ayrılamıyan kuru fasulye ve pilav gibisiniz...

Yorum

Mentatçiğim , bu ne güzel dayanışma!senin, burdaki moderatörlerin yükümlülüğü olarak bahsettiğin tarafsızlık ilkesi bu olsa gerek.benim yazdıklarımın silinip, ortada sadece mentatçiğimin yazdıklarının kalarak, mentatçiğimin, geçici bir sürede olsa kendini haklı sanması!ne kadar adilce değil mi?

sana tekrar soruyorum mentatçiğim. dürüst ve objektif olarak bu soruma senden cevap istiyorum.goddonun sana yazdığı o anlamlı sözün akabinde , o söz için kaynak istemen ve onu uydurmak ile tenkit etmen mantıklımıydı?goddo, orda ermeni soykırımı yapıldığınımı iddia ediyorduda ondan kaynak istedin?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mali21
        ya mentat ve hero yanlış anlamayın ama sizden süper ikili olur valla :?: siz birbirinizden ayrılamıyan kuru fasulye ve pilav gibisiniz...
        ehuehu))

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hero828282
          Mentatçiğim ,

sana tekrar soruyorum . dürüst ve objektif olarak bu soruma senden cevap istiyorum.goddonun sana yazdığı o anlamlı sözün akabinde , o söz için kaynak istemen ve onu uydurmak ile tenkit etmen mantıklımıydı?goddo, orda ermeni soykırımı yapıldığınımı iddia ediyorduda ondan kaynak istedin?
          mentatçiğim ,soruma hala yanıt almış değilim!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mentat
            100 kişinin ayak kokusu içinde uyumak zorundasın mesela. Herkesin tuvalet kültürü seninki gibi değil, heriflerle aynı yeri kullanmak durumundasın mesela.
            acaba, "herif"diye bahsettiğin vatani görevini yapmak için gitmiş olan diğer askerler, senin ayak kokun ve tuvalet kültürün hakkında forumlara nasıl yorumlar yazıyorlar, çok merak ediyorum mentatçiğim.

+1

Orjinal yazı sahibi: Mentat
            Ağda? doğum sancısı?? nasıl yani bunlar ne ki?
            haklısın mentatçiğim...
            ağda yaptığını ve onların yaşadığı acıdan kat kat fazlasını yaşadığını tahmin edebiliyorum ama ,doğum sancısı olayını çözemedim? onu nerden biliyorsun???

+1

" Dinsizin hakkından,imansız gelir "
            CAMİ NİN İMAMI

Yorum

evet arkadaşlar anlattıklarınız bana da çok uyuyo.bende çok duygusalım.kim bakar diye önemsemeden ağlarım çoğu zaman.üzücü haber izleyemem kaldıramadığımı düşünüyorum.mesela geçen günkü 2 sınıf öğrencilerinin kazada ölmesi o haberi duyduğumda yemek yiyemedim.kendime zor geldim.2. 3. defa izleyemedim.
              benim 2 buçuk yaşında oğlum var.dün hayat güzeldir diye bi film vardı.o daha önce izlemiştim.dün görünce dayanamadım değiştirdim.

bu mut lu olduğumda da öyledir.sevincimi de doruklarda yaşarım.böyle olmak kötü değil sanırım.

Yorum

Önce PaRo'ya ve ricasına saygımdan, sonra Fregile'in uyarısını dikkate alarak bu başlık altına yazmaya son vermiştim...

Görüyorum ki Fregile, uyarısından sonra gelen mesajlara "gülmekle" yetinmiş.

Ama biliyorum ki;
                Sadece rekabet etmek için, birilerini oyundan atmak için yapılan rekabet pek uzun sürmez. Korkutulmaya çalışılan biri sizi hiçbir zaman önemsemez ve büyük bir ihtimalle işini sizden daha iyi yapar. HENRY FORD.

Yorum

İşleniyor...
                X