Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Askere bayanlar da alınmalı mı?Giderler mi? :)

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Orjinal yazı sahibi: tuana33
    daha bugun arkadaslarla konusu oldu.ben gıderdım dedım ve ekledım ama savaş olduğunda düşmanımızda bayan olmalı dıye,artık silahlar atılır ve bayanlar karsılarındakı bayanlarla saç başa gırer demıstım aslına bakılırsa eğer bayanlarda gıdecek olsa ben gıdenler lıstesınde olurdum...
    ülkemizin bayanları tarihte de olduğu gibi her türlü hizmeti ve fedakarlığı ülkeleri için yapabilecek erdemde ve kuvvettedir..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: BYMEN
      Orjinal yazı sahibi: mali21
      Orjinal yazı sahibi: sanalprenses
      Buna sitenin moderatörleri cevap vermeliler bence.
      bu sitenin moderatörleri cevap vermişler bu konuya emulu81 vermemiş sadece fregile (zaten bu günlerde sacma sapan cevaplar vermeye başladı)vermiş mod olarak bu sitede en bilgili insan gözüyle baktığımız insanlardan biri yapıyor bu fantazileri...
      DEstuuuuuuur mali......Fregile eminim bu konudada seni en iyi şekilde aydınlatacaktır........Biraz kaba bir cümle olmuş sanki.....
      beni aydınlatmaktan cok msj larımı silmeyi tercih ediyorsunuz bari bırakın kalsın bu msj ım siz beni aydınlatma gibi bi cabanız yoksa bırakın kalsın msjlarım herkes bişi demiş olsun siz fantazi kurun benimde bu msj kalsın

Yorum

• ..Mali.....yazını yinelemene gerek yok.. yazın üç yorum yukarda aynen var..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: fregile
          İnsanlar davranışlarıyla kendilerini ortaya koyarlar...Ama arkadaşımız zor dönemler geçiriyor sanırım.. bu bağlamda aydınlatmanın manasız olacağını düşünüyorum..

Kaldı ki....herkesi aydınlatma gibi bir çabam olmamalı değil mi..

Bymen...sağol arkadaşım....

Sevgiyle...
          siz bunu yazdıktan sonra kendinizle celişmiyormusunuz

Yorum

İşleniyor...
          X