Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ne kadar inanıyorsunuz?

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Ne kadar inanıyorsunuz?

Gerçekleşen dualarınız var mı?
    Duaların gerçekleşeceğine ne kadar inanıyorsunuz?

5-6 yıl kadar önce toplu dualar edildiğini ve toplu edilen duaların daha etkili olduğunu duymuştum.

Size desemki birlikte dua edelim, katılır mısınız?
    Her gece 00:00'da (veya civarında) yalnızca 5 dakikanızı ayırın.
    Birbirimize ne kadar uzakta olursak olalım dualarımızın hepsi aynı yere gidiyor değil mi?
    Ben her gece dua ediyorum ve aynı vakitte sizlerle de beraber etmek isterim... Çok inanarak ettiğim dualarım gerçekten kabul oldu.
    Sizlerin de dua ederken inanmanızı rica ediyorum.
    İçinizden hangi güzel istekler geliyorsa...
    0
    a:2:{i:635;a:5:{s:12:"polloptionid";i:635;s:6:"nodeid";s:6:"522120";s:5:"title";s:4:"Evet";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:636;a:5:{s:12:"polloptionid";i:636;s:6:"nodeid";s:6:"522120";s:5:"title";s:5:"Hayır";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

sonuna kadar katılırım arrrslan...

Yorum

Burdaki herkesin inancı aynımı??
      ..NOw My feET dON't toUCh tHe gRoUNd!!.. =)

Yorum

bende katılırım . gerçekten istediğim yürekten dua ettiğim şeyler benimde olmuştur hep..çok inanınırım...
        soylediğin karşındakinin anladığı kadardır

Yorum

BEnimde dualarım çoğu zaman kabul olmuştur.. dua etmeyide cok severim!!
          ..NOw My feET dON't toUCh tHe gRoUNd!!.. =)

Yorum

sebebi ne açıklaması var mı bilmiyorum ama benimde bazı dualarım(isteklerim) kabul oldu. yoğunlaşmak ve çok fazla istemekte(kararlılık) o şeyin olmasına destek veriyor. bu daha mantıklı en azından.

Yorum

evrensel bir yaklaşımda bulunmuşsun..neredeyse bütün inançlarda vardır dua etmek ve beklenti içinde olmak..ben de çok sık dua ederim,inancım doğrultusunda..biz kendi dünyamızda bile samimiyetin öneminden ve hayatımızdaki yerinden bahsederken,dua ettiğimiz,beklentide bulunduğumuz inandığımız din de samimiyet ve içtenlik beklemektedir..toplu dua etme konusunda çok saatli ve programlı olmanın pek gerekli olduğunu zannetmiyorum..bu anlamda zaten aklın yolu birdir...

Yorum

Dualara inanırım..Güzel bir öneri getirmişsin katılırız tabiki..Pardon kendi adıma konuşuyorum..

Yorum

TABİKİ HEMDE BÜTÜN KALBİMLE.
                  <div>OYLE ZAMANLAR VARDIR Kİ,GİTTİGİNİZ YER ONEMSİZDİR:ONEMLİ OLAN NASIL GİTTİGİNİZDİR!</div><br />

Yorum

Re: Ne kadar inanıyorsunuz?

Güzel bir öneri Arrrslan...

Bende tüm Kalbimle Destekliyorum... :idea:

Her akşam yatarken dua ediyorum... belki yalan gelir size...
                    Allahım sitedeki tüm Arkadaşlarıma... Herkese... Sağlık ver, Huzur ver, Tüm dileklerini gönüllerine göre ver, Herkes için... hakkında hayırlı olanı ver diye dua ediyorum....

Yorum

dualarımın kabul olduğuna inanıyorum. size de sonuna kadar katılırım. ayrıca evrensel olarak da yaklaşmak çok güzel

Yorum

Re: Ne kadar inanıyorsunuz?

Orjinal yazı sahibi: naturel
                        Güzel bir öneri Arrrslan...

Bende tüm Kalbimle Destekliyorum... :idea:

Her akşam yatarken dua ediyorum... belki yalan gelir size...
                        Allahım sitedeki tüm Arkadaşlarıma... Herkese... Sağlık ver, Huzur ver, Tüm dileklerini gönüllerine göre ver, Herkes için... hakkında hayırlı olanı ver diye dua ediyorum....
                        yahu ondan bu günlerde sitede mutlu bi hava esiyor: ben kendimi çok iyi hissediyoum demekki Sağol pisi pisi natu...

Genel dua konusunda güzel bi öneride bulunmuşun Arrrslan lakin: anlık yaşadığım için şu günlerde bunun sözünü veremeyecem siz değerli arkadaşlarıma..

Ama şunu hep yaparım: sitede kendini kötü hisseden ve bu kötü hissini yaşamışlığıyla oluşturmuş kişiler için yürekten kopan dualar ederim iyi olmaları için: bazen insan kendini kötü hissetmeye zorluyor ya hani!!

Pozitif insan Arrrslan saat 00:00 olduğunda aklıma gelir mi bilmem (zannetmiyorum: kendimi tanıyorum ) ama senin bu önerine aklıma geldikçe uyacam emin ol...

Sevgiler ve de Saygılarla...

Yorum

Çok güzel bi öneri arslan.
                          Ben de toplu yapılan duaların daha etkili olduğunu duymuştum.
                          Mesela bir konu hakkında bişey istenirken o topluluk içinde duası Allah katında daha makbul bir insan olabilir ve o insanın hürmetine dua daha çabuk kabuledilebilirmiş.

Bir de başkası için yapılan dua da daha çabuk kabul olurmuş. Yani başkasına dua ederken günahsız bir ağızdan çıkmış gibi olurmuş birde meleklerde bizim için dua edermiş.

00:00 da büyük ihtimal uyuyor olurum ama. bu sitede aklıma gelen herkes için tek tek dua edeceğim yatmadan önce

Yorum

dualarımın çok azı kabul oluyor
                            ama tabiki dua etmeyi bırakmıyorum, kabul olmayan dualrım içinse hakkımda hayırlı değilmiş demek ki diyorum

Yorum

dualarımız

tabaki çok güzel bir konuya değinmişsin bende gece her yatağa girdiğimde ellerimi açar allaha yalvarırım allahım cemicümlemize şifa ver içindede bize diye dua ederim fazla birşey istemem sağlıktan başka ALLAH hepimizin dualarını kabul etsin. ben bu önerine katılıyorum ve o saatte dualarım seninle hepimiz için

Yorum

İşleniyor...
                              X