Duyuru

Collapse
No announcement yet.

mühim :)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• mühim :)

hayatında bu zamana kadar söylemek isteyipte söyleyemediğin...
    belki içine dert olan... belki içinden hiç çıkmayacak olan..
    belki de kimsenin bilmediği.. sözlerin var mı? :roll:
    0
    a:5:{i:637;a:5:{s:12:"polloptionid";i:637;s:6:"nodeid";s:6:"522121";s:5:"title";s:31:"ömrü üç yıl olan bir canlı türü";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:638;a:5:{s:12:"polloptionid";i:638;s:6:"nodeid";s:6:"522121";s:5:"title";s:24:"bilmiyorum hiç yaşamadım";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:639;a:5:{s:12:"polloptionid";i:639;s:6:"nodeid";s:6:"522121";s:5:"title";s:98:"karşındakini bulunmaz hint kumaşı zannetmekle hıyarın teki olduğunu anlayasıya kadar geçen süre...";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:640;a:5:{s:12:"polloptionid";i:640;s:6:"nodeid";s:6:"522121";s:5:"title";s:23:"anlatılmaz yaşanır.....";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:641;a:5:{s:12:"polloptionid";i:641;s:6:"nodeid";s:6:"522121";s:5:"title";s:13:"aşk,aşktır..!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0

Var ama....!İçimde dert olarak kalmalı...aÇIĞA ÇIKMAK İÇİN HALA VADESİNİ DOLDURMADI.....Biraz daha dursun be cimcime,eskidikçe yıllanmış şarap tadı vermeye başladı....Alışıyormuyum bu duruma ne... :cry:

Yorum

Olsa bile bunları seninle paylaşacağımı nerden çıkardın....bu arada aşk sandığım şey senin şıklarında yok, senin aşktan ne anladığın belli oluyor prenses.
      <div align="center">her seciş&nbsp; bir vazgecistir, her vazgecis bir kaybedistir</div><br />

Yorum

merhaba cimcime güzel bir noktaya değindin tşk ederim kendımı tanıtmamda sakınca yoktur sanırım...ben adanadan Hasan üniversite okumaktayım doktoradayıyım...biliyomusunuz ilk okulda olsun lisede olsun hatta üniversitede bile hoşuma giden birine tek bir laf bile edemedığıme şaşıyorum birakın duygularımı ifade etmeyı onlarla özellıkle konuşmamayı daha mantıklı buluyordum çunku malumunuz ağır bir bölümde okumaktayım derslerımı etkıleyeceğınden korktum hep ama işin sonuna yaklaşmışım hala hoşuma giden biri çıkarsa karşıma yine pasıf kalıyorum anlayacağınız hastalık halıne gelmiş....ama sevdiğim birisine ençok söylemek istedığım onla ilgili uyumadan önce kurduğum hayaller...aşırı hayal kurarım bu benı mutlu ediyo hayallerımı gerçekleştıreceğıme de inancım güçlüdür...bir de hiçkimseye henuz sihirli sözcüğü söylemedım onun karşıdakı kişide uyandırdığı etkiyi görmek istıyorum...inşlh en kısa zamanda SENİ SEVİYORUMu sıksık kullanma dileğıyle herkese selamlar... biliyorum uzun oldu beni bağışlayın duygularım taşmakta benım suçum değil...aslında duygularımı tek taraflı olsa da bir günlüğe toplamak yerınde olur...
        Güzel Yüze 40gün doyulur;Güzel Huya40yıl doyulmz

Yorum

Ya cimcime ben anket olduğunun farkında değildim şıkları GODDO'nun yazısını okuyupta bi anlam vermeye çalıştığımda farkettim....Çelişkiyi anlayamamıştım,ama GODDO yine beni yanıltmadı ne demek istediğini şıkları farkedince anladım,belki biraz ağır tabirler kullanmış olsada genede haklı olduğu bi yan var,BENİM AŞKTAN ANLADIĞIMDA SENİN ŞIKLARIN ARASINDA YOK....Acaba şıklar olmasaydı dahamı iyi olurdu diyorum.....Genede BAŞLIĞIN çok güzel ve anlamlı,benim aklıma gelmediği için üzüldüm ama seni tebrik ederim.....

Yorum

Ya buarada cimcime senin şıkların GODDONUN tarzından daha ağırmış,söylem tarzın biraz amiyane olmuş.....Kabul et GODDO haklı....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: goddo
              Olsa bile bunları seninle paylaşacağımı nerden çıkardın....bu arada aşk sandığım şey senin şıklarında yok, senin aşktan ne anladığın belli oluyor prenses.
              .................... :cry: beğendin mi yaptığını? :cry:

Yorum

teşekkürler serotonin01 güzel bir paylaşımdı

Yorum

Bende sana teşekkür ederim cimcime....Anladın sen onu..

Yorum

Re: konusuz...

Orjinal yazı sahibi: lorden
                    Orjinal yazı sahibi: cimcime bekliyor
                    hayatında bu zamana kadar söylemek isteyipte söyleyemediğin...
                    belki içine dert olan... belki içinden hiç çıkmayacak olan..
                    belki de kimsenin bilmediği.. sözlerin var mı? :roll:
                    Eğer aşk denilen kavrama seslenmek ise burada kastettiğin.....yazabilirim belki bu gece ona dair 3-5 şey....

Mesela... seni çok beklemiştim.... gelirsin diye...senin için çok insan elemiştim geçmişte....ama gelmedin.....kaybettiklerim şimdi başkalarının elinde.....fazla hayal kurmuştum bazı zamanlar....hiç ummadığım anda karşıma çıkacaktın mesela..ben nefessiz kalacaktım güya....hani herkese
                    olur ya....bana da öyle olacaktı....ama olmadı...acaba olanlar var mıydı?

Seni beklerken çok şey öğrendim....mesela fazla hayal kurmamak gerekirmiş....ben kurardım oysa.....mesela senin gelmeme olasılığında varmış...düşünemedim....sen hep bir adım ilerimdeydin.....ben çok geriden gelmişim....yolumu bilemedim....

Sen..adın her ne ise...ve şu an her nerede isen.....hatta bu gece her kiminle isen ....senin hayalini çizecek bir sayfam yok artık....gittikçe eskiyorsun....hevesim bittikçe içimden geçiyorsun....

Oysa bir zamanlar senin için çok hevesliydim....gittikçe eriyorsun....az kaldı...elimden kaymadan zaman....son bir şans kendime ve sana....

Sen..aşk....veya aşık olacağım erkek.....son bir şans kendime ve sana......
                    Sevgili LORDEN yüreğinin sesine dublaj yapmışsın çokda güzel olmuş.....Senin yüreğinden senin sesinden en çok sevdiğim şarkıyı dinlemek gibi bişeydi...Güzeldi....

Yorum

paylaşımın için tşk ederım lorden desene aynı acıları yaşamışız benım paylaşımımı okudunmu bilmem ben de hep hayal kurarım aşırı.ve bunun bazen hiç uğruna kurduğumu farkettığım anlar da olmuştur ama yine hayalsız yaşayamıyorum

Yorum

bymen ne güzel ifade etmışsın çok beğendım ifade etme tarzını edebıyatçı olmalısın tşkler

Yorum

VaR ve hep oLdu maaleseff...
                          nedendır bılmıoyorum ama hep ıcımde bısısler var haykırmak ıstıyorum yapamıyorum...hep yapmak ıstedıklerım ve yapamıyorum...soylemek ıstedıklerım ama soyleyemıyorum...maalesef bunu cok sık yasıyorum... :cry: hayatımda hep bu varrrrr :'(

Yorum

Yok

Yorum

yürekten yazdığını biliyorum lorden bunun için tekrar tşk ederm...hoşuma giden bayana gelınce hala tereddutteyım bir de sanırım kız cemaatte kalıyo konuşma fırsatı vermıyo o değil arkadaşları burakmıyo cemaatekı kızların erkeklerle selmlaşmalrını bile istemıyorlar duygularımı ifade edemesem zamanla unuturum da belkı bilmiyorum ne yapacağımı inan...şimdiye kadar sabrettım daha da sabrederım kısmet se bir şekılde tanışırım onla yoksa herzamankı gibi derslerıme bakarım bu benu avutur...

Yorum

İşleniyor...
                              X