Duyuru

Collapse
No announcement yet.

YARDIM LUTFEN; konusamıyorum

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • byaman
  adlı üyemiz YARDIM LUTFEN; konusamıyorum konusunu başlattı

  YARDIM LUTFEN; konusamıyorum

  itiraf ediyorum: ben tanımadıgım insanlarla konuşamıyorum, dolmuşta "inecek var" diyemiyorum, bankada veya bir yerde hiç kimseye bir şey soramıyorum, yolda tanımadıgım bir insan bana bir adres sorsa heyecanlanıyorum, agzımdan hiç bir kelime cıkmıyor kendimi zorluyorum kekelemeye başlıyorum ve sonra kacıp gidiyorum. telefonda hiç bir işlem yapamıyorum gene heyecanlanıp terler boşalıyor ve en nihayetinda telefonu kapatıyorum. asla yeni insanlarla tanışamıyorum. bu gibi durumlardaki heyecanım ve kalbimin fırlayacakmışcasına atması beni bir gün öldürecek. Bu hep yabancılara karşı oluyor, arkadaşlarım arasında, evde hiç boyle bir sorun yaşamıyorum. hatta cok eglenceli bir insan oluyorum, fıkralar anlatıyor şakalar yapıyorum. Tanıdıgım bir insan yanımdayken yukarıda yapamadıklarımı yapabiliyorum. bu yüzden kimse benim böyle bir sorunum oldugunu bilmiyor cunku ben yalnızken baş gösteriyor. bir psikologa gittim ama o da yabancı oldugu için 5 dakika sonra odayı terketmek zorunda kaldım çünkü konuşamadım.
  Ben universite mezunuyum, alanımda ii bi bilgim oldugunu dusunuyorum.buna ragmen bildigimi gosteremıyorum.bu halde yenı bi iş bulamıyorum. Düşünsenize beni bir iş görüşmesinde...

 • wildman
  replied
  geçmiş olsun arkadaş, baya ciddi bir probleme benziyor, haliyle sana sıkıntı yaşatıyordur. yanında çok rahat olduğun biriyle, kankanla mesela gitsen psikoloğa, sen konuşup derdini anlatırken kankanın varlığı işe yarar belki. bizim lisede çok çekingen bi çocuk vardı,arkadaşımız. biz arkadaş grubu olarak onun çekingenliğini yenmesine yardımcı olmuştuk, bakkaldan marketten bişey alınacağında onu öne çıkarırdık, veya kendine güvenmesi için desteklerdik ve pratikler yapması için teşvik ederdik. bence işe yaramıştı ama sizin duruma uyar bu çareler bilemem

  Leave a comment:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  Orjinal yazı sahibi: Nnetmaniaa
  bülbül gibi şakarsın.
  Sana bu yorumları silah zoruyla mı yaptırıyolar

  nasıl yani ne silahı nerden çıktı şimdi heryer kapalı kimse giremez bu eve kapının gözünden bakarım hep en ufak ses duyduğumda. :!:

  Leave a comment:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  bülbül gibi şakarsın.
  Sana bu yorumları silah zoruyla mı yaptırıyolar

  Leave a comment:


 • Guest's Avatar
  Guest replied
  ne organizasyonu müdür psikaytra gitceksin bu durumunu anlatcaksın yada yaz kağıda ver eline oda sana bir kağıt vericek onunla en yakın eczaneye git kağıdı uzat sana ilaçlarını versin osana fiyatını söyler sende parayı uzat sonra eve git suyla iç sonra bülbül gibi şakarsın.hadi geçmiş olsun.

  Leave a comment:

İşleniyor...
X