Duyuru

Collapse
No announcement yet.

rüyalarınızın ne kadarını hatırlıyorsunuz....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• rüyalarınızın ne kadarını hatırlıyorsunuz....

Merak ediyorum rüyalarınızı hatırlıyor musunuz? Yada ne kadarını hatırlıyorsunuz?. Etkisi uzun sürüyor mu?
    rüyalarınızı yorumluyor musunuz?

Tüm bunları neden sorduğuma gelince. Dün akşam gariptir sadece bir kelimeden hareketle bir rüya gördüm. Titanic kelimesi yüzünden sabaha kadar titanikteydim. Battı batmadı. Ve çok sık rüya görüyorum gördükreimi de sabahları yazıyorum unutmamak için. Bir arkadaşım söylemişti ryalarını hatırlayanların hafızası güçlü olurmuş diye ama bende nafile. Bu sorulara cevap arıyorum işte. sevgiler.
    1
    a:2:{i:656;a:5:{s:12:"polloptionid";i:656;s:6:"nodeid";s:6:"522125";s:5:"title";s:4:"evet";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"37446";}}i:657;a:5:{s:12:"polloptionid";i:657;s:6:"nodeid";s:6:"522125";s:5:"title";s:5:"hayır";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    100.00%
    1

ben rüyalarımı çoğunlukla hatırlarım ve etkisinde kalırım kimi zaman..garip olan ise bir rüyayı 2-3 parçada görüyorum bazen..mesela biran uyanıyorum tekrar yatınca aynı rüyanın devamını görüyorum..bu çok garipsediğim birşeydir..(pembe dizi gib,devamı reklamlardan sonra)

diğer olay ise rüyam eğer korkunçsa kendi kendime bu bir rüya,bakın şimdi uyanıcam deyip uyanıyorum ama o kadar ağırlaşmış oluyorumki inanamazsınız..(rüyada nasıl kendime hükmettiğimi anlıyamıyorum)

ve rüya içinde rüya görmem gibi birşeyde söz konusu..rüyamda uyuduğumu ve rüya gördüğümü görürüm,hatta yorumlarım bile(buda çok enteresan gelir)

benim rüyalar alemim çok geniş _carpe_diem rüyalara çoğunlukla inanırım..

Yorum

Lanet olsun keşke hiç bir şey görmesem................

Yorum

hepimiz rüyalarımızı yönetebiliriz ..ben istediğim herşeyi görebiliyorum düşündüğüm zaman ve asla da çıkmıyor aklımdan .. ama ewt bazen diyorum keşke hiçbirşey görmesem .. ama güzel oluyor gerçek gibi istediğin herşeyi yaşayabiliyorsun

Yorum

Şu titanic rüyasını benim açtığım başlık yüzünden görmüş olmayasın :lol: :lol: Neyse şaka bi yana hemen cevap vereyim soruna..Evet çok sık rüya görürüm ve çoğunlukla hatırlarım ama benim rüyalarım genellikle karışık ve kopuk kopuktur..Bir de şunu farkettim sabah 5 gibi uyanırsam, uykum kaçarsa vs o saatlerde gördüğüm rüyayı çok çabuk hatırlıyorum..Bir yerde duymuştum doğru mu yanlış mı bilemem ama rüyaların genellikle sabaha karşı 4-5 arası görüldüğünü söylüyordu..

Yorum

..

exodus gerçektende senin başlığın yüzünden gördüm diye düşünüyorum. :lol: Sabaha kadar zor batırdım :twisted: Ama ben batmadım heh heh...

Rüyalarımı bende hatırlıyorum ve zaman zaman yazdığım rüyalarımdan yola çıkarak resim yapıyorum ilginç oluyor. Yeniden yaşamak gibi rüyayı..

Yorum

bildiğime göre bi insan bir uyuduğunda milyonlar kere rüya görürümüş ama biz hiçbirini hatırlamazmışız.İlk duyduğumda çok şaşırmıştım.ben genellikle ne olmasını istemediysem o şeyleri görürüm.
              bilinçaltımıdır nedir bende anlıyamadım :lol: rüyalarımızı yönetebileceğimize de inanmıyorum...
              keşeke olsa her gün bart pitt i görürdüm :P :lol: :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: chilek
                hepimiz rüyalarımızı yönetebiliriz ..ben istediğim herşeyi görebiliyorum düşündüğüm zaman ve asla da çıkmıyor aklımdan .. ama ewt bazen diyorum keşke hiçbirşey görmesem .. ama güzel oluyor gerçek gibi istediğin herşeyi yaşayabiliyorsun
                Ewet rüyaları yönetme üzerine bazı yöntemlerin olduğunu duymuştum.Sen biliyorsan bizede açıklar mısın? :?:
                Rüyalarımı yönetmeyi hep istemişimdir

Yorum

rüyalarımı genelde hatırlarım fakat etkisi altında kaldığım rüyalarda çok etkileniyorum.2 günüm kabus gibi geçiyor gereğinden fazla etkileniyorum ve acaba birşeymi olacak diye yorum yapıyorum.

Yorum

çoğu zaman rüya göremiyorum...ama hatırladığım rüyalar ya gece kalktığım..
                    rahatsız etmiştir veya sabah saatin zilinin böldüğü rüyalar...
                    hatırlayabildiklerim bunlar ...bunun hafızayla ilgisi olduğunu sanmıyorum..yani hafızası güçlü olanın hatırladığı değil bence...
                    zaten rüyalar bir yerde okuduğuma göre 6 sn kadar sürüyormuş...kesik kesik
                    uyanmaya yakın görüyorsak hatırlarız...benim görüşüm yani..
                    bazı rüyalarda ise saat çaldığı için çalar saate düşman oluruz...

Yorum

Genelde rüyalarımı hatırlamam ama eğer sabah uyandığımda rüyamı hatırlıyorsam kesin olacak bişeylerin habercisidir ve mutlaka olur...Rüyalarımı birilerine yorumlatmıyorum kendimde yorumlamayı bilmiyorum ama içimden bi ses bana yorumunu yapıyor ve rüyamın ne anlama geldiğini biliyorum...Garip bişey yani anlatamadığım bir şeyler oluyor...Mesela en son rüyamda çok değerli bir altın define bulduğumu ve onu dağıttığımı gördüm....Sabah uyandığımdada hesapta olmayan bir para alacakmışımda o parayıda hiç hesapta olmayan bir şeylere dağatıp sıkışacakmışım gibi bir his vardı içimde.Aynen öyle oldu hiç beklemediğim bir param geldi ve yine hiç beklemediğim bir şekilde bir telefon gelip o paranın fazlasını oraya verdim...Ayrıca muhtelif faturalarımda her zamankinden yüksek geldi....

Yorum

şimdi karpediem ben senin yazıları okuyorum ve msn ne adresini ekledim ve bir hafta geçti anca ekleyebilmişmişsin adres defterine.ama rüyalar için şunu derler bir değilde iki rüyayı uyanır uyanmaz hatırlayanlar bir rüyayı hatırlayanlara göre daha zekidir.

Yorum

benim zeki olduğumu söylesenizde söylemesenizde yada ben söylesemde söylemesemde(hem ne farkederki bu beni ilgilindirir) ikinci rüyayı hatırlamak istemiyorum birincisi yeter şahsen ve mümkünse siz yardımcı olabilirmisiniz bilmiyorum ama.birinci rüya yeterlidir.

Yorum

rüyaların çok kısa sürdüğü bilimsel bir gerçek.ben de kısacık bir rüyayı anlatmanın nasıl çok uzun sürdüğüne şaşırıyorum mesela.
                            benim de rüyalarım arkası yarın şeklinde,çok güzel bir rüyaysa devam etsin diyerek yeniden uyuduğumda rüyama tekrar giriş yapabiliyorum yani.çok severim ben rüya görmeyi,hatta görmediğim zamanlarda boşuna uyumuşum gibi gelirdi bazen.gece geç yatmak ve sabah erken kalkmak zorunda olmak rüyalarımı engelliyor maalesef.az uyuyunca rüya göremiyorum ben
                            <div>Halk i&ccedil;inde muteber bir nesne yok devlet gibi,olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi.</div><br />

Yorum

00

chilek Nasıl yönetiyorsun rüyalarını anlatırmısın?
                              gregor6 İki rüyayı hatırlayanlar aha zekidir demişsin ya. Ben hatırlıyorum ama zeki hissetmiyorum. Yinede beni gidi beni :lol: Msn e gelince dalgınlık işte

Arkadaşlar rüyalarımdan bazen çok etkileniyorum mesela bir kabusum vardı hep gördüğüm taaaaaaa 15 yaşımdan beri. Ama artıkın görmüyoruuuuuuuuuuuuummmm. Buna benzer rüyalarınız var mı. Birde son günlerde eski dönemlerden kalmış giysiler görüyorum... Etkisinde de çok kalıyorum. Sanırım giysi dönemi balayacak yaklında. sevgiler.

Yorum

İşleniyor...
                              X