Duyuru

Collapse
No announcement yet.

rüyalarınızın ne kadarını hatırlıyorsunuz....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

İLaç kullanımına başlayana kadar rüyalarım çok etkilemezdi,hatırlardım,bazıları çıkardı,geçinip giderdik.. ama ilaçlardan sonra rüya aleminde de bir hayatım var..bu alem yetmezmiş gibi bir de rüyalarla uğraşıyorum..o kadar canlı ve uzun ki..ve rüya unsurları çoğunda yok..hep mantıklı..bazıları artık sıkma boyutuna geliyor,bazıları zevkli oluyor,sabah neşeli uyanıyorum gibi..ama çok etkili,olumlu ya da olumsuz..hepsini hatırlıyorum..birkaç farklı rüya gördüğüm de oluyor,yine hatırlıyorum..ertesi gece aynı rüyaya devam ettiğim bile oluyor...
    Kelebek Etkisini syrettiğim güne de lanet ediyorum..

Yorum

Hatırladıklarım hepsimi yoksa bir kısmı mı bilemem.

Hatırlamadıklarımı hatırlamadığıma göre bilmem mümkün değil.

Antidepresanlar rüyaları çok etkiliyor.
      <div>------------SEMAVER DE HAKLI--------------</div><br />

Yorum

Re: rüyalarınızın ne kadarını hatırlıyorsunuz....

Orjinal yazı sahibi: _carpe_diem
        Merak ediyorum rüyalarınızı hatırlıyor musunuz?
        - Evet. ama bazen zorlandığımda olmuyor değil hanii..

Yada ne kadarını hatırlıyorsunuz?.
        - Genelde... :roll: tamamını hatırlarım...

Etkisi uzun sürüyor mu?
        - Günümün bir kısmını alabiliyor, aslında ne kadar etkilendiğime bağlı.

rüyalarınızı yorumluyor musunuz?
        - Evet yorumlarım. çözemediklerimi rüya tabirleri kitaplarından araştırırım.

Tüm bunları neden sorduğuma gelince. Dün akşam gariptir sadece bir kelimeden hareketle bir rüya gördüm. Titanic kelimesi yüzünden sabaha kadar titanikteydim. Battı batmadı. Ve çok sık rüya görüyorum gördükreimi de sabahları yazıyorum unutmamak için. Bir arkadaşım söylemişti rüyalarını hatırlayanların hafızası güçlü olurmuş diye ama bende nafile. Bu sorulara cevap arıyorum işte. sevgiler.

walla bende dün gece bir arkadaşımı düşündüm... sabaha kadar onunla uğraştım durdumm... :lol: neyi düşünürsek onumu görüyoruz acaba....

Yorum

Naturel demiş ki:

walla bende dün gece bir arkadaşımı düşündüm... sabaha kadar onunla uğraştım durdumm... :lol: neyi düşünürsek onumu görüyoruz acaba.... [/quote][/b]

Valla bence de düşündüklerimizi görüyoruz. Ama anlamadım benim şu giysiler neyin nesi :roll: Hiç giysi de düşünmüyorum ama :lol: Yalnız bazı rüyalrım çok güzel oluyor ve sabaha mutluca günaydınnn diyorum
          Rüyalarımı kendim yorumluyorum. Rüya tabiri hoşuma gitmiyor. Gerçektende işe yarıyor. Dün gece de uyuyamadığım gördüm Rüyamda.Uyku sorunu yaşıyorum ya ondan herhelde. :cry:

Yorum

Çok azını, bazen hiçbirini...bazen çokk önceden gördüklerimi, öylee
            <div align="center">her seciş&nbsp; bir vazgecistir, her vazgecis bir kaybedistir</div><br />

Yorum

Son günlerdi şu laiklik tartışmaları iyice beynime işlemiş olacakki dün gece rüyamda saçım uzun olduğu için ve daha sonra saçımı kestirmeme rağmen jöle kullandığım için ceza yediğimi gördüm.Tıpkı İranda ki gibi :lol:

Yorum

..

Düünkü maçın etkisinden olacak voleybol topları kovaladı beni Bir sürü giysi gördüm. :roll:

Ama güzel şeylerde gördüm: Menekşe tarlası :lol: sahi onlar saksıda yetişmiyormuydu tarlada işi ne ama çok güzellerdi mor mor açmışlar içim açıldı ve topları unutturdu. En azından sabah gülümseyerek uyandım. Sahi birde meleğim var benim minicik. Hani hediyelik eşya dükkanlarında olur ya işte onlşardan.. Rüyamda canlanmıştı. Pır pır etrafımda dolando durdu. Dileğim olup olmadığını sordu ama ben dilek hatırlayamadım :cry:
                sABAH MUTLUYUM YA meleğe bakmaya koştum hemen. Etki işte. Canlanmamış yerinde duruyor. Ama çok cici bişi.
                sevgiler.

Yorum

selam herkese
                  bugünlerde manyak gibi rüyalar görüyorum mesela bi bakıyorum yanımda dayımın oğlu varken, bi bakıyorum teyzemin oğlu olmuş sonra bi bakıyorum halamın kızı ...
                  Bazende çok korkunç rüyalarımdan birden uyanıyorum ve hemen tekrar uyuyunca dizi gibi devam ediyor. Çok korkarsam eğer rüyada olduğumu biliyorum ve rüyamda bu bi rüya hem bitsin diyorum.
                  İnsan normal olmayınca rüyalarıda normal olmuyor sanırım...

Yorum

Naturel demiş ki:

walla bende dün gece bir arkadaşımı düşündüm... sabaha kadar onunla uğraştım durdumm... :lol: neyi düşünürsek onumu görüyoruz acaba....
                    [/b]

Valla bence de düşündüklerimizi görüyoruz. Ama anlamadım benim şu giysiler neyin nesi :roll: Hiç giysi de düşünmüyorum ama :lol: Yalnız bazı rüyalrım çok güzel oluyor ve sabaha mutluca günaydınnn diyorum
                    Rüyalarımı kendim yorumluyorum. Rüya tabiri hoşuma gitmiyor. Gerçektende işe yarıyor. Dün gece de uyuyamadığım gördüm Rüyamda.Uyku sorunu yaşıyorum ya ondan herhelde. :cry:[/quote]

Geçenlerde bir kitap okudum, bir psikanalistin yazdığı Hatırlama Cesareti isminde. Kitap neredeyse polisiye tadında gerçek hikayelerden oluşuyordu ve herbirinde çözülen problemler hep rüyaların analiziyle oluyordu. Ve rüyaların tamamen bilinçaltında hatırlanan veya hatırlanmayan şeylerle oluştuğunu anlatıyordu. Kitap bittikten sonra daha bir kasar oldum kendimi rüyalarımı hatırlamak için, ama nafile hatırlayamıyorum... :?

Yorum

..

esa hatırlamaktan vazgeç drim o zaman ayrıntılı hatırlarsn rahat ol bnce.

Yorum

bazı rüyalar o kadar gerçekci oluyorki...sabah uyanmaya yakın oluyor genelde...bir kere o kadar gerçek gibiydiki...rüyamda köpek bacağımı ısırıyordu...yemin ederim refleks yaptım ...uyandım ve bacağıma bakmıştım...
                        aslında buna kabus desek daha doğru olur...

Yorum

Re: ..

esa hatırlamaktan vazgeç drim o zaman ayrıntılı hatırlarsn rahat ol bnce.
                          zaten hatırlamaya çalıştıkça unutuluyorlar nedense bir de hatırlamamaya çalışayım bakalım bakarsın ters teper bu sefer

Yorum

..

hiç çaba harcama bence. sadece uyu. Gör rüyanı bak bakalım ne oluyor.

Yorum

İşleniyor...
                            X