Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kimse psikiyatriste gitmiyormu sıkıldım doktor değişmeden

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hayat_işte
    adlı üyemiz kimse psikiyatriste gitmiyormu sıkıldım doktor değişmeden konusunu başlattı

kimse psikiyatriste gitmiyormu sıkıldım doktor değişmeden

arkadaşlar hepimiz doktor tedavisndeyiz ve ilaç kullanıyoruz.Ben de yaklaşık 4 senedir bir dünya ilaç ve bir dünya da doktor değiştirmek zorunda kaldım...
    malesefki bayan doktorlarla yıldızımız barışmadı cinsiyet ayrımı yapmıorum ama nedense sevemedik pek karşılıklı..

neyse sadede geleceğim.Sizin önereceğiniz bir doktor var mı?Artık düzenli ve sabit bir doktorum olsun istiyorum...

• Metin06
    replied
    Orjinal yazı sahibi: hayat_işte
    Orjinal yazı sahibi: gokhanhoca22
    terapi mi almak istiyorsun yoksa doktor yardımı mı?cevabımı ona göre belirleyeceğim.

sadece terapiyle çözülecek birşey değil malesefki...uzun süreli ilaç tedavisinin gerektiği olaylar...
    majör depresyon,okb ve sosyal fobi....

hoş sosyal fobi nasıl oluyor anlamadım hergün mecburiyetten dışarıdayım ama toplu taşıma araçlarında ve kalabalık,gürültülü olan yerlerde ölecek gibi oluorum sanki.SAnırım bu nedenle
    bende hem anksiyete hem sosyal fobi var.. anksiyete biraz azaldı gibi ama sosyal fobi yüzüdnen nasıl askerlik yapacam onu bilmiyorum..

Leave a comment:

• Metin06
    replied
    ...

valla bende değiştiriyordum ama hem ben hem ailem sıkıldı değiştirmekten para vermekten.. iyi bi neticede alamıyordum.. herşeyi bıraktım ne dr ne ilaç ama hala sorunlarım var..

Leave a comment:

• hayat_işte
    replied
    Orjinal yazı sahibi: zeroone
    bu anlarda başarısız bir yaşam denemesi olmadığımı düşünürüm bu hayatın herşeyine varım elimde başka bir şey yok ne yapabilirsem yapacağim

evet ne olursa olsun elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ama işte bazen tıkandığımız noktalar oluyor...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    bu anlarda başarısız bir yaşam denemesi olmadığımı düşünürüm bu hayatın herşeyine varım elimde başka bir şey yok ne yapabilirsem yapacağim

Leave a comment:

• hayat_işte
    replied
    sen yaşamak için emek verince yaşam seni bağrına basıyor hiçbirşeye aldırmayıp yürümek isteyince

evet öyle oluyor ama malesefki bazen öyle bir çıkmaz ve öyle garip bir noktayla karşılaşıyor ki insan sağ sol ön arka her taraf duvar çıkmak istedikçe vücudu darbe alıyor ve en sonunda nefessiz kalıp kendini yok ediyor...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    sen yaşamak için emek verince yaşam seni bağrına basıyor hiçbirşeye aldırmayıp yürümek isteyince

Leave a comment:

• hayat_işte
    replied
    tamamen ümidi kesme iyileri var dr.a gidince kendini tedaviye ver pes etme
    evet çok iileri de var.Allahım onlarla karşılaştırsın yetrki.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    tamamen ümidi kesme iyileri var dr.a gidince kendini tedaviye ver pes etme

Leave a comment:

• hayat_işte
    replied
    sallıyorlar 100 ytl için yardımcı olabilecek kapasiteleri olduğu halde filan bey yine mi böyle deyip reçeteyi kesiyorlar

ne yalan söyleyeyim şu ana kadar özel doktora gitmedim çünkü sağlık sisteminin içinde olduğum için az çok birşeyler konusunda tecrübem oluyor.Ben oraya hasta olduğum için gidiyorum o bana sermaye gözüyle bakıyor ve bu nedenle de yeterince ve gerçek manada ilgilenmiyor.Yani benim gördüklerim hep böyle oldu İstisna olup gerçekten de çok ii olan hekimleri es geçiyorum...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    sallıyorlar 100 ytl için yardımcı olabilecek kapasiteleri olduğu halde filan bey yine mi böyle deyip reçeteyi kesiyorlar

Leave a comment:

• hayat_işte
    replied
    bayan doktordan ben de şikayetçiyim ilaç yazıp gönderiyorlar
    evet aynen öyle yapıyorlar.Geçenlerde acilde bir erkek doktor vardı abartmıorum 2 saate yakın sadece dinledi sadece.Odaya giren çıkan oldu baktı ben susuorum almadı hemde uzman doktorlardı girenler yani onun hocaları.İlaçta yazdı üstelik ama kendi kaşesi olmadığı ve ben o psikolojiyle adını sormadığım için bin pişmanım

Leave a comment:

• hayat_işte
    replied
    Orjinal yazı sahibi: gokhanhoca22
    terapi mi almak istiyorsun yoksa doktor yardımı mı?cevabımı ona göre belirleyeceğim.

sadece terapiyle çözülecek birşey değil malesefki...uzun süreli ilaç tedavisinin gerektiği olaylar...
    majör depresyon,okb ve sosyal fobi....

hoş sosyal fobi nasıl oluyor anlamadım hergün mecburiyetten dışarıdayım ama toplu taşıma araçlarında ve kalabalık,gürültülü olan yerlerde ölecek gibi oluorum sanki.SAnırım bu nedenle

Leave a comment:

• gokhanhoca22
    replied

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    bayan doktordan ben de şikayetçiyim ilaç yazıp gönderiyorlar

Leave a comment:

İşleniyor...
X