Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hoşçakalın arkadaşlar ben de gittim...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• hoşçakalın arkadaşlar ben de gittim...

sitede ne kavga ettiğim ne de kırgın olduğum kimse var çok şükür ki.Benim kavgam ve kırgınlığım sadece kendime.Bilmiyorum belki uzun bir süre belki de yarın ama şu an için gitmek bana sanırım daha huzur verecek.Kafamı toplayamayacak hatta acayip dercede bunalmış bir durumdayım.Çıkışda yok şu an için.Umarım düzelir.Hoşçakalın...sevgilerle...
    Bu gün daha çok sardı sensizlik
    daha çok hissettim yokluğunu
    sabah uyandığımda odamda kokun vardı
    sanki o pamuk ellerin uyandırmıştı beni
    dünyaya adım atmam için bana uzanan eller
    çok mu özledim seni çok mu olsu sen gideli
    sıcak kucağını özledim be meleğim
    yollarımı gözleyen yeşil gözlerini. canım babanneme...

...arkadaşım daha yeni değişmiştin, işler yoluna girmeye başlamadı mı?
    küçük dere, denize ulaşınca; şaşırır işte...

Yorum

sorunlar mı keşke düzelseler ama şu kafam var ya içindekiler boşalmıor bi türlü.Reset yaptıkça ikaz verio hayır dio yapma s.y yapamazsın sen bunlar sensin.Ama istemiorum düşünmek,yaşamak ya da yaşamamak sadece kafamda bir düşünce var ve onun yüzünden de çok çok çok mutsuzum.Şunu anladım ki insan kendi kaderini kendi elleriyle yazıyor.Yani yanlışlarıyla...
      Bu gün daha çok sardı sensizlik
      daha çok hissettim yokluğunu
      sabah uyandığımda odamda kokun vardı
      sanki o pamuk ellerin uyandırmıştı beni
      dünyaya adım atmam için bana uzanan eller
      çok mu özledim seni çok mu olsu sen gideli
      sıcak kucağını özledim be meleğim
      yollarımı gözleyen yeşil gözlerini. canım babanneme...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hayat_işte
        sorunlar mı keşke düzelseler ama şu kafam var ya içindekiler boşalmıor bi türlü.Reset yaptıkça ikaz verio hayır dio yapma s.y yapamazsın sen bunlar sensin.Ama istemiorum düşünmek,yaşamak ya da yaşamamak sadece kafamda bir düşünce var ve onun yüzünden de çok çok çok mutsuzum.Şunu anladım ki insan kendi kaderini kendi elleriyle yazıyor.Yani yanlışlarıyla...
        ...ben yapılan hataların en kıdemli deneyimler olduğunu düşünüyorum. onlarla yüzleşip, kabul edip, geleceğine ve atacağın adımlara odaklandığında da, birçok faydasının görülebileceğini de düşünüyorum. bu söylediklerim büyük oranda tecrubeyle sabit. kendini "bu sensin" düşüncesiyle köşeye sıkıştırmamalısın. "sen", ben, o, her zaman değişebilir ve yenilenebilir kavramlardır. bir şeye takılıp kalmak, ondan sıyrılıp kurtulmaktan çok daha yorucu bir iş. somurtmanın, gülmekten daha fazla kasa ihtiyaç duyması gibi. tabii bunu her zaman tek başına yapamayabilirsin, ama olabilmesi için, kararlılık ve inanç en büyük gereklilik.
        küçük dere, denize ulaşınca; şaşırır işte...

Yorum

İşleniyor...
        X