Duyuru

Collapse
No announcement yet.

astral seyahat lusid rüya

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: anti-depresan
    Orjinal yazı sahibi: Arrrslan
    Orjinal yazı sahibi: invasor
    o konsantrede bende yok :lol: evet doğru hypnose daha kolay
    ama o zamanda bilinçaltını bir başkasına kusmak sorusu geliyor aklıma
    hypnose eden kişi tüm bilinçaltına hükmetmesi çaresizlik ve çırılçıplakmışısın gibi bir durum ortaya çıkıyor düşündürücü bence :roll: :roll: :?: :idea: :roll: :arrow:
    Konsantrasyon için okaliptüs yağı işe yarayabilir. Daha dün fark ettim ama emin değilim.
    rüya biriktiriyormusun
    Rüya nasıl biriktirilirki? Anlamadım.
    gördüğün rüyaları deftere yazar rüyalara odaklanmanı daha fazla görmeni sağlar
    Bir ara yapıyordum ama odaklanmak için değil, hatıra olması için.
    Odaklanmayı geliştireceğini sanmıyorum çünkü bitmiş bir rüyayı okuyarak ne göreceğimi bilmediğim şeylere odaklanmamı nasıl sağlar? Bilmiyorum belkide oluyordur. Siz denediniz mi ve bu bilgi nereden geliyor?
    Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: invasor
      o konsantrede bende yok :lol: evet doğru hypnose daha kolay
      ama o zamanda bilinçaltını bir başkasına kusmak sorusu geliyor aklıma
      hypnose eden kişi tüm bilinçaltına hükmetmesi çaresizlik ve çırılçıplakmışısın gibi bir durum ortaya çıkıyor düşündürücü bence :roll: :roll: :?: :idea: :roll: :arrow:
      Konsantrasyon için okaliptüs yağı işe yarayabilir. Daha dün fark ettim ama emin değilim.
      rüya biriktiriyormusun
      Rüya nasıl biriktirilirki? Anlamadım.
      gördüğün rüyaları deftere yazar rüyalara odaklanmanı daha fazla görmeni sağlar

Bir ara yapıyordum ama odaklanmak için değil, hatıra olması için.
      Odaklanmayı geliştireceğini sanmıyorum çünkü bitmiş bir rüyayı okuyarak ne göreceğimi bilmediğim şeylere odaklanmamı nasıl sağlar? Bilmiyorum belkide oluyordur. Siz denediniz mi ve bu bilgi nereden geliyor?

sitelerde yazıyor kitap aradım elimde 2 kitap ismi var 3 yere sordum ama yoktu daha büyük kitapçıya gitcem bakayım bulursam alırım

Yorum

astral bizim kendi kafamızın içinde bir dünyamı yaratıyoruz yoksa gerçekten ruh başka yerlere gidiyormu.doktor varsa sitede yanıtlarsa sevinirim yalan demeyin kanıtlanmış birşey astral seyahat hatta pri reis haritayı öyle çizmiş diyolar rivayetler

Yorum

İşleniyor...
        X