Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Romantik misiniz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Romantik misiniz?

Bakalım sonuç ne çıkacak?
    0
    a:3:{i:1352;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1352;s:6:"nodeid";s:6:"522315";s:5:"title";s:4:"Evet";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1353;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1353;s:6:"nodeid";s:6:"522315";s:5:"title";s:5:"Hayır";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:1354;a:5:{s:12:"polloptionid";i:1354;s:6:"nodeid";s:6:"522315";s:5:"title";s:10:"Bilmiyorum";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    Ya bir yol bul ya bir yol ac ya da yoldan cekil.

Değilim ve romantik şeyler beni sıkıyor.
    Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

romantikim

Yorum

Romantik değilim diyorsunuz, peki duygusal anlamda kendinizi nasıl tanımlarsınız?

Yorum

sonuna kadar..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adrenalin
            Romantik değilim diyorsunuz, peki duygusal anlamda kendinizi nasıl tanımlarsınız?
            Eğer bana soruyorsanız. Duygusal anlamda fazla duygusalda değilim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde
              :roll: O zaman yaşantınızda mantık ağır basıyor diyebilirmiyiz :?:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: adrenalin
                Orjinal yazı sahibi: sevde
                :roll: O zaman yaşantınızda mantık ağır basıyor diyebilirmiyiz :?:
                Evet aslında biraz daha duygusal olabilmeyi isterdim. :roll: Ama mantığın dışına çıkamıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_
                  Evet aslında biraz daha duygusal olabilmeyi isterdim. :roll: Ama mantığın dışına çıkamıyorum.
                  İlhan İrem dinlermisiniz bilmiyorum ama şarkılarını dinlediğim zaman bende romantizm rüzgarları estiriyor...

Yorum

Kesinlikle romantikim...
                    Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır.(Mevlana)

Yorum

Uzun zamandır bunu düşünmedim. Eskiden romantiktim. Şimdide öyleyimdir herhalde.
                      Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

çooooooooooooook
                        hemde haddınden fazla romantiğim
                        ama artık mantığımı daha çok kullanıyorum hayat şartlarından olsa gerek
                        :roll:

Yorum

adı üstünde evet
                          <div><strong>Bir g&uuml;n d&uuml;nyaya ait b&uuml;y&uuml;k bir derdin olursa</strong><br /><strong>rabbine d&ouml;n&uuml;p, &laquo; benim b&uuml;y&uuml;k derdim var ! &laquo; deme</s

Yorum

Olmasından,gereğinden fazla hemde

Yorum

olması şart birşey futbol için mi yaşıcan

Yorum

İşleniyor...
                              X