Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilk aşktan sonraları da yaşananlar aşk mıdır?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Re: ilk aşktan sonraları da yaşananlar aşk mıdır?

Orjinal yazı sahibi: destiny89
    ben hiç aşık olmadım ve aşk yaşamadım şimdiye kadar sadece hoşlanma olmuştur fakat ben hangi arkadaşıma sorduysam sadece 1 kere aşık olduklarını söylüyolar sonrası hoşlanma ve zaman geçirme...o heyecan bi daha olmuyormuş yaşayanlar neler diyecek siz de ilk aşktan sonra bidaha aşık olmadınız mı hiç?aynı heyecanı başkası hissettirmedi mi?insan çok kez aşık olamaz mı?
    Belkide ilk aşkın verdiği acıdan sonra tekrar aşık olmak pek tercih edilmemiştir. Evet, birazda tercih meselesidir. İradeni kullanırsın veya kullanmazsın. İnsan çok kez aşık olabilir. İnsan ne de olsa.
    Cevizin kabuğunu kırıp ozune inmeyen, cevizin hepsini kabuk zanneder.(Gazali)

Yorum

Re: ilk aşktan sonraları da yaşananlar aşk mıdır?

Orjinal yazı sahibi: destiny89
      ben hiç aşık olmadım ve aşk yaşamadım şimdiye kadar sadece hoşlanma olmuştur fakat ben hangi arkadaşıma sorduysam sadece 1 kere aşık olduklarını söylüyolar sonrası hoşlanma ve zaman geçirme...o heyecan bi daha olmuyormuş yaşayanlar neler diyecek siz de ilk aşktan sonra bidaha aşık olmadınız mı hiç?aynı heyecanı başkası hissettirmedi mi?insan çok kez aşık olamaz mı?
      büyük bir kalbin varsa ikincisi ilk olanı bastırabilir bence

Yorum

tabi aşktır hepsinin tadı farklıdır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ruhumveben
          Aşk diyorsun destiny aşık olmak diyorsun.Aşk öyle bişeydirkiii şok geçirmek gibidir aşkı tarif edemiyorum yaaa gerçek aşkı daha doğrusu tarifler yetmiyor bana göre...Bazıları sadece aşık olduklarını sanıyorlar...Umarım destniy hayatında gerçek aşkı bulabileceğin bi insanla karşılaşırsın ve doyumsuz aşkı yaşarsın...
          teşekkür ederim ama ben almayayım acı çekmek istemiyorum

Yorum

İşleniyor...
          X