Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilk aşktan sonraları da yaşananlar aşk mıdır?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ilk aşktan sonraları da yaşananlar aşk mıdır?

ben hiç aşık olmadım ve aşk yaşamadım şimdiye kadar sadece hoşlanma olmuştur fakat ben hangi arkadaşıma sorduysam sadece 1 kere aşık olduklarını söylüyolar sonrası hoşlanma ve zaman geçirme...o heyecan bi daha olmuyormuş yaşayanlar neler diyecek siz de ilk aşktan sonra bidaha aşık olmadınız mı hiç?aynı heyecanı başkası hissettirmedi mi?insan çok kez aşık olamaz mı?

taktın he destiny aşka maşka haıyrdr canım aşıkmısın yoksamda farkında değilsın :lol: :lol: :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zifir
      taktın he destiny aşka maşka haıyrdr canım aşıkmısın yoksamda farkında değilsın :lol: :lol: :lol:
      yok ya sadece bu konularda sohbet etmek hoşuma gidiyor aşkın ası yanımdan geçmedi hiçbi zaman zxaten oraya da yazdım canım

Yorum

hayır değildir..en azından benim için ve en azından şimdilik :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hale46
          o heyecanı bi daha yaşamamak üzücü değil mi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
            üzücü tabi destiny ama dedim ya şimdilik.belki bundan sonra büyük bir aşk yaşar geçmişte ki duygularım için ''o da aşk mıymış?''derim kimbilir..yani elbette hayatına giren insanlar zaman zaman tekrar heyecanlandırıyor seni..ama ben bu adrenalini bu kadar yüksek dozda bir kez yaşadım.onu elde edince azaldı zaten.o kişyle bile tekrar yaşayamadım ki ben ilişki sürerken..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
              üzücü tabi destiny ama dedim ya şimdilik.belki bundan sonra büyük bir aşk yaşar geçmişte ki duygularım için ''o da aşk mıymış?''derim kimbilir..yani elbette hayatına giren insanlar zaman zaman tekrar heyecanlandırıyor seni..ama ben bu adrenalini bu kadar yüksek dozda bir kez yaşadım.onu elde edince azaldı zaten.o kişyle bile tekrar yaşayamadım ki ben ilişki sürerken..
              ya bu da ayrı bi konu bunun için de başlık açacaktım birini elde edince heyecan bitiyo bu neden böylke acaba ya

Yorum

elde edince aslında beyninde yarattığın birine aşık olduğunu anlamaya başlıyorsun.karşında ki insanı tanıdıkça aslında hiçte o kadar önemli biri değilmiş diyorsun.önceden onu öyle büyütüyor ve öyle abartıyorsun ki tanıdıkça sıradanlaşıyor ve esprisi kalmıyor.zamanla önemsizleşiyor.önemsizleştikçe uzaklaşıyorsun.ama karşında ki insan senin beyninde duygularına çizdiğin profilden kat be kat yüksekse onunla her muhabbet ettiğinde biraz daha şaşırıyorsan ve biraz daha gizemli olduğuna inanıyorsan ona ulaşamıyorsun.yani kişiliği sıradan değilse sana göre senin için her geçen gün onun dünyasına keşfe çıkma günü oluyor.ve bu seni heyecanını ayakta tutuyor.çözmek bilmek ulaşmak istiyorsun.bence budur

Yorum

elde edince aslında beyninde yarattığın birine aşık olduğunu anlamaya başlıyorsun.karşında ki insanı tanıdıkça aslında hiçte o kadar önemli biri değilmiş diyorsun.önceden onu öyle büyütüyor ve öyle abartıyorsun ki tanıdıkça sıradanlaşıyor ve esprisi kalmıyor.zamanla önemsizleşiyor.önemsizleştikçe uzaklaşıyorsun.ama karşında ki insan senin beyninde duygularına çizdiğin profilden kat be kat yüksekse onunla her muhabbet ettiğinde biraz daha şaşırıyorsan ve biraz daha gizemli olduğuna inanıyorsan ona ulaşamıyorsun.yani kişiliği sıradan değilse sana göre senin için her geçen gün onun dünyasına keşfe çıkma günü oluyor.ve bu seni heyecanını ayakta tutuyor.çözmek bilmek ulaşmak istiyorsun.bence budur
                  vay be destan gibi yazmışsın hale duygualr bu kadar güğzel anlatılır inş buluruz ya böle birini

Yorum

İlk aşk aşı gibidir. İnsanın ikincide hastalanmasını önler İlk aşk, çok güzel kıpırtılarla başlar.
                    Kız ve erkek, birbirlerini tanımaya başlar ve bir süre sonra birbirlerine tutulurlar.ve sonra
                    O kadar güzel hayaller kurulur ki, o kadar güzel sözler verilir ki...
                    Her şey mükemmel gidiyordur, bu aşkı hiçkimse ve hiç bir şeyin bozamayacağı düşünülür.hiç bitmeyecek gibi gelir hatta bitiş düşüncesi bile insanı o anda bitirecek hale gelir hep aklındadır attığın adımda yediğin yemekte aldığın nefeste belkide.............
                    Sonra bir gün birşeyler olur, ne olduğunun önemi yok, ve bu peri masalını andıran aşk bitiverir. Kız ve erkek yollarını ayırırlar. Dostça ya da nefret içinde birbirlerinden ayrılırlar, bunun da bir önemi yok.

Kız veye erkek, belki daha sonra başka bir aşka adım atar; belki 1 ay, belki 1 yıl sonra. Bu aşkda da , ilkindeki gibi nefis sözler söylenir ve hayaller kurulur...

Peki, ilk aşkın o hiç bozulmayacak hayalleri ne olacaktır / ne olmuştur.belki başka rüyalara hayallere dalmışsındır ama o hep unutulmayan olmuştur

Yorum

Aşk için hep söylenir , Aşk var ise kavuşma yoktur .. Kavuşma olursa aşk biter die ..

İlk aşk .. İlk kaybediş .. Belki de büyüsü buradadır ..

Yorum

evet do yalnız ilk aşkıyla evlenen insanlarda var

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BUTU
                          evet do yalnız ilk aşkıyla evlenen insanlarda var
                          İlk Aşkı onlara da sormak lazım haklısın Butu .. ilk ve son aşk ..

Yorum

Aşk diyorsun destiny aşık olmak diyorsun.Aşk öyle bişeydirkiii şok geçirmek gibidir aşkı tarif edemiyorum yaaa gerçek aşkı daha doğrusu tarifler yetmiyor bana göre...Bazıları sadece aşık olduklarını sanıyorlar...Umarım destniy hayatında gerçek aşkı bulabileceğin bi insanla karşılaşırsın ve doyumsuz aşkı yaşarsın...
                            Ay IşIğInDaN KaLbİmDe Bİr GeCe Ve YaLnIzLıK.IşIğI GiZLeR kArAnLıK yOk OLmAz GöLgeLeR.AY IŞIĞINDA SAKLIDIR....

Yorum

asıl aşk ilk aşkdan sonrakılrdır aşkı daha iyi kavraya biliysun herseyıyle daha olgun ola biliyosun cünki aşkı gercekden bir kerede olsa yaşamış oluyorsun ondan örnek vereyim ormanın içinde ilerliyorsun gidicegin yere dogru ok işaretlerı var ama korkuyosun acaba yolda ne cıkıcak diye ner nese o yold korka korka korka ilerleyip gidicen yere varıyosun bu aşkın ilk adımıdır aşkın ilkidir

2 ciye o yoldan bir daha gecme gereksımı duyyorsun busefer korku yok cünki ordan gecmışdın rahatca gece biliyosun ama unutmakı her aşk ın yolu aynı deyildir gecerken bakıyorsun engeller cıkmıs oyol ter temızdı düm düzdü ağac devrilmiş ne bilyım taş yuvarlanmış ama genede korkun olmaz merak de ede o engellerı gece gece gidicen yere zorda olsa varmıs olursun ama tatalırsın heycanı olur ama o yoldan birden cok gecdıysen artık o yolu gecmenın hiç bir tadı kalmaz sıkılırsın güvenemessın her gecdıgınde yrı bir sey le karsılaşdıgın için ilk korkularn gene baslar neyı ögrenmış olursun burda aşkın süreklılıgı anlamsızlıgı karmasıklıgı acı verıcılıgını v. v.s
                              aşk anlatılamıcak kadar sade özel bir seydır aslında kım anlatıyorsa her zaman eksık anlatır herseye cözüm cıkarda aşklara cözüm cıkmaz cok agırdır sevmeler
                              <div align="center"><strong><em>Hayat hep pisligin icine ceker </em></strong></div><div align="center"><em><strong>kafanı kaldır bir <u>Allah a</u> bak </strong>&l

Yorum

İşleniyor...
                              X