Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BUNA BAKMALISINIZ...LÜTFEN OKUMADAN GEÇMEYİN...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• BUNA BAKMALISINIZ...LÜTFEN OKUMADAN GEÇMEYİN...

en yakın arkadaşınız yıllar önce birini seviyor.hep size gelip onu anlatıyor.biliyorsunuz ki ona olan duyguları çok yoğun.bu arkadaş o çocuğa dayanamayıp onu sevdiğini söylüyor ama karşılık bulamıyor.derken 5 sene geçiyor.bu sene içinde arkadaşınız başka biriyle çıkmaya başlıyor ve ciddi bir ilişkileri var.

bu en yakın arkadaşınızın sevdiği kişi sizi sevdiğini söylüyor..çok iyi anlaşıyorsunuz onunla.aslında farkına varmadan ne derseniz diyin sizinde içinizde birşey hatta büyük birşey var.ama bir yandan da arkadaşınız sizin için gerçekten çok özel.ama içinizdekine de dur diyemiyorsunuz :roll:

PEKİ SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ..SİZCE O KİŞİYİ SEVMEK YANLIŞ MI.BU BİR İHANET Mİ OLUR :?: :?:

lütfen fikirlerinizi yazın.bunu kimseyle paylaşamıyorum.yardım edin
    1
    a:2:{i:707;a:5:{s:12:"polloptionid";i:707;s:6:"nodeid";s:6:"522143";s:5:"title";s:73:"ihanet olmazdı severdim.arkadaşımda biriyle çıkıyor.o olay geçmişte kaldı";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"37532";}}i:708;a:5:{s:12:"polloptionid";i:708;s:6:"nodeid";s:6:"522143";s:5:"title";s:81:"ne olursa olsun bu arkadaşıma ihanet olurdu.kendime dur deyip fedakarlık yapardım";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    100.00%
    1

offf kafam karıştı arkadaşım ya :roll:

ama eğer yanlış anlamadıysam arkadaşının sevgilisine aşıksın. :?

bir yanım sevgi kaçırmaya gelmez peşinden git diyor
    diğer yanım arkadaşına ihanet gibi olur diyor... :?

ama 2.seçenek daha ağır basıyor sanki.yani,
    nerde kaldı bizim dostluğumuz demez mi,yazıklar olsun demez mi..
    ben o zaman biterdim..sevgisi de batsın derdim :!:
    dostumu kaybetmektense....
    Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
    Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
    Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

arkadaşın zaten başka bir ilişkiye başlamış.demekki eskiyi unutmuş sen daha iyi bilirsin.çünkü senlen dertleşiyor hala dimi.
      ben sadece KADER derim.

Yorum

arkadaşınız hala onu sevmiyorsa sorun olmaz.

Yorum

Aradan 5 yıl geçmiş. Üstelik arkadaşınız bir başkasıyla çıkıyor ve ciddiler.
          Ben olsaydım önce arkadaşıma bir sakıncası olup olmadığını ve duygularımı anlatırdım. Yok ben unuttum derse aşkımı ilan ederdim.
          İçinde kalacağına dışında kalsın. Söyle ve kurtul bence kendini yiyip bitirme. Tabi yine bence.

Hoşçakal...
          çatlak

Yorum

Bence senin arkadasinin sevgilisine asik olman buyuk bir ihanet :!: Bence nefsine hakim olup dostlugunu tercih etmelisin

Yorum

arkadaşım,

zamanında dostun yoğun duygular yaşamış olabilir, ama aradan çok zaman geçmiş ve başka birisi ile birlikte.... yani eski duyguları küllenmiş...

gelelim sana, gerçekten seviyorsan ve karşılığınıda alıyosan, otur arkadaşınla paylaş durumu ...sonuçta sevgi kolay bulunmuyo, lakin dostta çok zor bulunuyoo...

bence ark.konuş anlat ona, zaten sağlamsa ilişkiniz seni anlıycaktır.. kolay gelsin sana

sevgiyle dostça kall
              SÖYLESEM TESİRİ YOK
              SUSSAM GÖNÜL RAZI DEĞİL.

Yorum

Bence bu durumu önce arkadaşınla konuş
                aradan 5 yıl gibi uzun bir zaman geçmiş
                o başka birini sevmiş zaten aralarında bir yaşanmışlık yok anladığım kadarıyla
                bence eğer gerçek bir dostsa
                bu mutluluğu senden esirgemez......
                tabii hala ona karşı birşey hissetmiyorsa
                Hayat güzel

Yorum

arkadaşlar onların arasında hiçbir şey geçmedi.arkadaşım onu sevdiğini ona söyledi ama o hiç öyle birşey hissemediğini her fırsatta söyledi.benim arkadaşım onun sevmediğini bilerek sevdi.yani sevgili falan değillerdi.tersine o hep arkadaşımdan kkaçtı.

yanlış anlayanlar bunu dikkate alıp değiştirmek isterlerse lütfen tekrar yazsınlar.yorum yazanlara teşekkür ederim.ama hala kafam karışık

Yorum

Aslında zor bir durum..Yani arkadaşın şu an ciddi bir ilişki yaşasa bile sen ona bu konuyu açtığında o acaba benim sevdiğim zamanlarda da mı vardı bu duygular arkadaşımda diye düşünecek..Sende ona karşı o dönemlerde de bir şeyler olup olmadığı düşünecektir sürekli..Tabi buda güveni biraz olsun sarsar..Sakıncası olmadığını söylese dahi sen onunla çıkmaya başlayınca arkadaşlığınız eskisi gibi olmayabilir..Çünkü seninle her görüştüğünde onu da görmek zorunda kalacaktır..Sen her ne kadar sevgilin ve arkadaşınla ayrı ayrı zamanlarda buluşsan dahi nereye kadar yapabilirisin ki..Kısacası bu ilişki ya arkadaşın ya sevgilin seçeneğini önüne sunacaktır ister istemez..Arkadaşına söylemeden önce herşeyi iyi düşün bütün ihtimalleri..

Yorum

exodus'a katılmamak mumkun değil arkadaşınla eskisi gibi olacagını zannetmiyorum. :?

Yorum

slm

karar ver arkadaşın mı önemli aşkın mı önemli :?: karar senin :!:

ama konuşup anlaşabildiğin biri ise, kandırmaca tatlı sözlerin peşine takılmadığına eminsen, aşkının peşinden git derim
                        <div></div><br />

Yorum

içinden ilk ne geliyosa onu yap bencee

Yorum

nasıl istersen :roll:

Yorum

bence aradan uzun bir zaman gecmis ve bu herseyi unutacak kadar da yeterli bir sure bundan dolayidir ki vicdani bir olay yok zaten yakin kiz arkadasimiz da baska birini seviyormus. Olay bitmis. )))

Bence hickimse icin duygularini erteleme,,,, bu en yakinin da olsa...Zaten kismetten oteye yol da yoktur arkadasim.

SANA IYI SANSLAR..CESARET SADECE BIRAZ CESARET
                              SEN HERŞEYE DEĞERSİN!!!

Yorum

İşleniyor...
                              X