Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BUNA BAKMALISINIZ...LÜTFEN OKUMADAN GEÇMEYİN...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: kukumal
    Aradan 5 yıl geçmiş. Üstelik arkadaşınız bir başkasıyla çıkıyor ve ciddiler.
    Ben olsaydım önce arkadaşıma bir sakıncası olup olmadığını ve duygularımı anlatırdım. Yok ben unuttum derse aşkımı ilan ederdim.
    İçinde kalacağına dışında kalsın. Söyle ve kurtul bence kendini yiyip bitirme. Tabi yine bence.

Hoşçakal...
    Bence de....

Yorum

bak ne güzel anlatmışsın arkadaşım arkadaşım 5 yıl geçmiş üsütünden başkasını seviyor o kişi bana sevgisini sölediği zaman benimde içimde ona karşı bişeyler varsa bende sölerdim hiç bir şekilde arkadaşıma ihanet olmazdı eğer arkadaşım hala onu sevseydi o şekilde çıkmam ihanet olurdu

Yorum

ben vazgeçerim
        çünkü günün birinde
        muhakkak bir yerde sorun çıkar.

Yorum

Çok iyi anlaştığına göre bu kişiyle birliktelik başlamış demek ki. Vicdan azabı çekiyor ve bizden destek görerek rahatlamak istiyorsun

Arkadaşlığınız gerçekten özelse onunla konuşabilirsin.

Yorum

canını sıkmaa

mrb deathshadow.....
            bnde seninle aynı şeyler yaşamış olduğumu anlatamk istedim yazını okuyunca.1 yıl önce yeni tanışığım bi kız arkadaşım hiç tanımadığı fakat birkaç kez gördüğü bir çocuktan hoşlanmış ve bi şekilde msn adresini bulmuş.kızla o kadar ii anlaşıodukki yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiodu.bnden o çocuğun kendisinden bi şekilde hoşalanmasını istediğini ve ona yardımcı olmamı istedi.çocukla msnde yazışmaya başladım ve o kadar gıcık oldumki anlatamam.hiç sewmedim ve çocuğun tlf numarasını flan aldım sırf arkdaşım istio die..msjlaşmaya başladılar.aynı zmanda biz çocukla halaa konuşuoruz tabi.kız arkadaşım açılmış çocuğa ama çocuk istemediğini açık açık bana anlattı.biz her gece dertleşmeye başladık ve aradan 2 ay gibi bi süre geçti.her gece dertleşerek birbirimize yakınlık duymaya başladık ve ne kadar gizlemeye çalışsakta belli oluodu.bn kız arkadaşımı çok sewmeme rağmen kendime hakim olamadım ve çocukla kızdan önce ben görüştüm.bi şekilde duygularımı açtım anlattım ve onunda bana karşı içinde bişiler olduğunu tam olarak öğrendim o günden sonra beraberdik.... kız arkadaşıma bunu söledim ve bana gerçekten fazla kızdı ama hiç pişman değilim 8 ay oldu ve biz hala askımla beraberiz ve mutluyuz...
            blki şimdi hakkımda kötü şeyler düşünenlerde vardır. ama bazen isteklerimizi ertelemek mutsuzluklara yol açabilio. benim aklım, sewgim ondayken dayanamazdım ayrı olmaya heralde....
            bnce sende bu teklifi kabul etmelisin ve gerçekten mutlu olucaksın.yani bn buna inanıyorum....arkadaşına ihanet flanda olmaz bnce...zaten aradan çok zman geçmiş ve sewgiliside var diosun.kabul et teklifini gitssiiinnnnn.....
            pasaklı cadı

Yorum

Kitap kapağından anlaşılmaz.
              Olacakları ancak yaşayarak öğrenebilirsin.

Yorum

yaşanan birşey yokmuş aralarında..zaten..kızılacak birşey yok..hoşlanıyorsanız devam edin.. :lol:

Yorum

İşleniyor...
                X