Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aşık olmak insanın elinde olan bir şey mi?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

bence aşık olmak şans işi. pek şanslı olduğum söylenemez :?
    dostluk eskidendi o da &ccedil;ocuklukta kaldı...<br />

Yorum

Elde değil tabii ki, ne zaman, nerde, nasıl aşık olacağımız belli değil. Hayatında hiç aşkı yaşamamış çok insan var ayrıca. En ufak bir hoşlanmadan aşk diye bahsetmek de doğru değil bence.

Aşık olan insanın yüzünden belli olur, yüzü hep güler, hep pozitif bakar hayata, hiçbirşeyi umursamaz, kalbi küt küt atar daha birsürü şey var tabii. bu süreç çok uzun da sürmez, ya sevgiyle ya da nefretle noktalanır.

Yorum

AŞIK OLMAK BİZİM ELİMİZDE DEİL AŞK;aslında kapında çat kapı gelir ne zaman aşk olcamız belli olmaz
        RÜZGAR EKEN EN SONUNDA
        FIRTINA BİÇER!!!

Yorum

insan aşık olmak istediği zaman aşık olur...
          ben bunu kendi üzerimde deniyorum ve bu benim haklı olduğumu ortaya çıkartıyor
          <div>YALNIZLIKLAR KRALI.....</div>

Yorum

..

insan güzel olana aşık olur. güzel olan her şeye.

Yorum

kısmen elimizde

aşık olmak birçok etken faktörün uygun koşullarda biraraya gelmesi ile gerçekleşir.bu etken faktörler arasında o andaki duygu durumumuz,mutluluk seviyemiz,kafmıza takılan birşey olup olmaması,algılarımızın açık olması vs gibi şeylerdir.bunlar uygun olduğu takdirde iş bizim isteğimize kalır.tabii bu arada kader i de işin içinden çıkaramayız,aşık olacağımız kişiyi karşımıza çıkarması bakımından
              g&uuml;n&uuml;n en karanlık zamanı,g&uuml;neş doğmadan az &ouml;nceki zamandır.ayın bir y&uuml;z&uuml; karanlıksa,diğer y&uuml;z&uuml; aydınlıktır.

Yorum

aşk kesinlikle insanın elinde olan bisey değil zaten yalnıs evlilikler pismanlıklar asktan olmuyormu. aşk insanın aklını alıyor basını döndürüyor gözlerini kör ediyor ve aynı zamanda insanı güçlü kılıyor ve asık olan insanın yapamayacağı hiçbirsey olmuyor sonundada hepsinde olmasada genelinde pismanlıklar oluyor (Örnek ben...)
                Sevgiler

Yorum

aşk çok fena bişey ya Birden geliyor bir de esir alıyor Hiç bişeyi gözün görmüyor Yani biz mi dedik gel bizi esir al diye Elimizde olmadan oluyor tabi

Yorum

Bence insan ilk önce "dürtüleriyle" gözüne güzel görünen karşı bir cinsten etkilenir.Erkek için de kadın içinde aynı durum geçerlidir.Daha sonra insan "hoşlandığı" kişiyle tanışır ve birbirlerinin sosyal anlayış ve davranışlarından etkilenerek ortak bir yaşamı irdelerler (tabi tanışabilirlerse )Bu evrede "hoşlanma" "sevmek" olur...Aşka gelince...İşte onun tanımını kimse yapamamış.Ama şunu söyleyebilirim ilk görüşte aşk yoktur.Aşk bu kadar kör olursa sonucu felaket olur.Bu "ilk" sadece yoğun bir hoşlanma olabilir...

Yorum

OLsa fena olmaz...
                      bizmi hüznü taşıyoruz;hüzün mü bizi bırakmıyor???

Yorum

bence kader.ilk başlarda belki olayları istediğin gibi yönlendirebilirsinde,aşık olduktan sonra çok zordur.aşkta mantık yoktur.aşk:sevdiceğim:mutluluk.
                        Zamandan saymadım zaten sensiz geçen her anımı.....

Yorum

valla öyle kimselere aşık olunuyorki kimi var konuşmasını bilmiyor kimi var aşık olduğu şahsiyet çok güzel ama kişilikten yoksun yüzüne bazen her türlü hakareti etmek için kendini topluyor .....fakat karşısına geçince ne diyeceğini unutuyor(ör:ben)

bence yüz güzelliği bunda büyük bir faktör

Yorum

Ask tabiki insanin elinde olan bisi degildir, Mantigin bittigi noktadir..

Yorum

İşleniyor...
                            X