Duyuru

Collapse
No announcement yet.

NERDE BU GENÇLER

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• NERDE BU GENÇLER

[ARKADAŞLAR GENÇ OLAN BİZLER VE KENDİNİ GENÇ HİSSEDEN BÜYÜKLERİMİZİN SANIRSAM BAZI VAZİFELERİ VARDI HAYATTAN ŞİKAYET ETMEK OLMASA GEREK BU GÖREVLERİMİZ MESELA BİR TANESİ HER ZAMAN BİRÖNCEKİ GÜNDEN İLERİ GİTMEK
    YA DİĞERLERİ
    VARMI AKLINIZA GELEN ?
    VARSA PAYLAŞIN HEP BERABER HATIRLAYALIM[/b]
    0
    a:5:{i:724;a:5:{s:12:"polloptionid";i:724;s:6:"nodeid";s:6:"522149";s:5:"title";s:15:"1)CUMHURBAŞKANI";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:725;a:5:{s:12:"polloptionid";i:725;s:6:"nodeid";s:6:"522149";s:5:"title";s:10:"2)BAŞBAKAN";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:726;a:5:{s:12:"polloptionid";i:726;s:6:"nodeid";s:6:"522149";s:5:"title";s:8:"3)BİZLER";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:727;a:5:{s:12:"polloptionid";i:727;s:6:"nodeid";s:6:"522149";s:5:"title";s:11:"4)BAŞKALARI";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:728;a:5:{s:12:"polloptionid";i:728;s:6:"nodeid";s:6:"522149";s:5:"title";s:8:"5)BANANE";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    '''HİÇ BİLENLE BİLMEYEN BİR OLUR MU?'''

Re: NERDE BU GENÇLER

Orjinal yazı sahibi: iskelator
    [ARKADAŞLAR GENÇ OLAN BİZLER VE KENDİNİ GENÇ HİSSEDEN BÜYÜKLERİMİZİN SANIRSAM BAZI VAZİFELERİ VARDI HAYATTAN ŞİKAYET ETMEK OLMASA GEREK BU GÖREVLERİMİZ MESELA BİR TANESİ HER ZAMAN BİRÖNCEKİ GÜNDEN İLERİ GİTMEK
    YA DİĞERLERİ
    VARMI AKLINIZA GELEN ?
    VARSA PAYLAŞIN HEP BERABER HATIRLAYALIM[/b]
    bak arkadaşım,48 yaşında BİR ANNEYİM üstelik 5 çocuk annesiyim.. asla hiç bi zaman hayattan şkyet etmedim değil 5 , 5 milyon çocuk daha bakmaya hazırım,,yeterki vatana, millete, hakka,en önemlisi kendine yararlı olmayı öğretebiliyim onlara..ama sana da bravo bu düşünceleri hatırlattığın için bizlere..

Yorum

Hayattan şikayet etme hakkımı kullanıyorum tepe tepe

Yorum

Orjinal yazı sahibi: keşiş
        tep tepe bildiğin kadar sayın KEŞİŞ :evil:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: istanbul
          Orjinal yazı sahibi: keşiş
          tep tepe bildiğin kadar sayın KEŞİŞ :evil:
          Helal olsun. Bugünün kahramanı sensin!

Yorum

bizler bizim gibi gençler ayakta tutucak ama şu sağ sol kavgaları bitse yada eroin kullanmayı bıraksalar ya nasıl anlatıyim ya artık gençlik bitiyor

Yorum

ooffff iki çocuk yetiştiriyorum şimdi çok şeyden şikayet ediyoruz.Çocuklarımı o gençlik denen yaşlarda nasıl görücem neler çektirecekler acaba bana ve önce kendilerine aman allahıımmm 2020 senesi ve sonrasından çok korkuyorumm

Yorum

madem daha ileriye gidelim istiyorsunuz ,

O zaman sizlere şunu soracagım,

bu yazıya yanıt verenler ,

geçen hafta ne okudunuz,

kaç gazete, dergi, kitap okudunuz,

kaç köşe yazısını incelediniz,

kısacası daha ileriye gitmek için neler okudunuz ?????

Yorum

Orjinal yazı sahibi: wallheart22
                  bizler bizim gibi gençler ayakta tutucak ama şu sağ sol kavgaları bitse yada eroin kullanmayı bıraksalar ya nasıl anlatıyim ya artık gençlik bitiyor

ne yazıkki şimdiki gençler dedigin gibi bitmiş ,

genç bedenlerde ,

yaşlılıar olmuşlar.

Yorum

olur mu hiç canım. bak doğuda vatan millet uğruna tertemiz alınlarından vurulup şehit düşen kahraman askerciklerimiz de bizim gençlerimiz değil mi? benim gençlerden ümidim hala var,arkadaşım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: rabiss
                      ooffff iki çocuk yetiştiriyorum şimdi çok şeyden şikayet ediyoruz.Çocuklarımı o gençlik denen yaşlarda nasıl görücem neler çektirecekler acaba bana ve önce kendilerine aman allahıımmm 2020 senesi ve sonrasından çok korkuyorumm
                      aman sakın haa, ülkemizin, en kaldıramıyacağı, şeydir. korku ve umutsuzluk.hele bunu çocuklarımıza yansıtırsak vay!o gençliğin haline sonra.unutmayalım ki kurtuluş savaşı öncesi yurdumuz çok daha kötü ve umutsuz bi durumdan ATAMIZ önderliğinde nasıl kurtulup bu zamanlara erişti.unutmayın gencimiz,yaşlımız.çoluğumuz, çocuğumuzla bizler ÇILGIN TÜRKLERİZ.yeterki gençleri lüzumsuz özentilerden koruyalım.

Yorum

17 yaşımda bir gencim ve vatanım benim için herşeyden önemli ...ve bu ülkeyi kalkındıracak olanlar bizler yani gençler..ama bilinçli gençler ....
                        Dostu olmayan insan en yoksul insandır.

Yorum

[quote="deli_psikolog"]17 yaşımda bir gencim ve vatanım benim için herşeyden önemli ..

arkadaşlar,

bizim gelecegimizi karartmak için her şeyi yapıyorlar,

ama asla ve asla şu ana kadar başaramadıkları tek şey

vatan sevgimizi silememek,

onu ne yaptılarsa yok edemiyorlar,

genlerimize yazılan sevgi bizim en büyük gelecegimiz.

Yorum

genç bedenlerde yaşlı olmak..evet aynen öyle.. :cry:
                            ama insanların yaşama heveslerini yok ettikleri için..
                            geçinemiyorlar,sağlık hizmetlerinden paran yoksa faydalanamıyorsun,
                            kira 600 ytl,askeri ücret 420 ytl
                            açlık sınırı 820ytl(yanılmıyorsam) 8O 8O
                            sağlıklı çocuk yetiştiremiyor insanlar bu koşullarda..
                            hadi zor bela okutuyorlar.. :twisted:
                            gençler kaliteli işsiz olarak hayatlarına devam ediyorlar..
                            yada hakkını almadan,alakasız bir işte çalışıyorlar..
                            ailen zengin değilse.. :x
                            yurt dışında eğitim alamazsa..
                            bu ülkenin gencine,halkına faydalı ne yapılıyor ki..
                            gençler bir tek askere gidiyor ülke için..
                            yapmak istesen de önün tıkalı ne yapabilirsin..
                            :roll: ülkesini kalkındırmak,faydalı olmak için
                            meclise giren birini tanımıyorum,yok..
                            kötüsnün iyisi var.. :roll:
                            olumsuz konuştuğum için lütfen kızmayın..arkadaşlar.. :lol:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: lorden
                              Orjinal yazı sahibi: megan

ne yazıkki şimdiki gençler dedigin gibi bitmiş ,

genç bedenlerde ,

yaşlılıar olmuşlar.
                              Şimdi ben sana katılıyorum MEGAN..
                              Ama şunuda kabul edelim ki ülkemizin koşulları gittikçe zorlaşıyor gençlerin gelecek kaygısı çok fazla..bu anlamda düşünürsek biraz ümitsiz olmaları çok normal değil mi? :roll:

Genç bedenlerde yaşlı olmak..evet haklısın ama çoğu genç için iş bulmak..hayat standartlarını yaşanabilir konuma getirmek vs vs gün geçtikçe daha da zorlaşıyor ve bu anlamda omuzlarına yaşlarına oranla çok daha ağır yükler biniyor...

Ama tabii ki diğer konularda sana ve wallheart 22 'ye katılıyorum..

sevgili lorden düşüncelerine katılıyorum,

benim o şekilde yazmamın sebebi ;

çocuklar daha ilkokuldan itibaren yarış atları gibi bir o sınav ,bir bu sınav
                              diye koşturuluyor,

daha küçücükken hayatı yeni tanımaya başlarken ,bu acımasız rekabet şartlarına sokuluyorlar ,

o küçüçük dimagları daha 20 lere gelmeden yaşlanıyor ,çökmeye başlıyor.

yazık degilmi bu çocuklara,

işte en basiti pazar günü O K S var ,

benim kızımda girecek ,

binlerce çocuk baskı stres altında , niye ?

ya kazanamassa ??

dünyanın sonumu ,bence hayır ,

ama ne yazıkki anne ,babalar ,çevre öyle düşünmüyor ,

lütfen çocuklarımıza sahip çıkalıp,

onlar bizim gelecegimiz.

Yorum

İşleniyor...
                              X