Duyuru

Collapse
No announcement yet.

NERDE BU GENÇLER

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: omen

Eskiden sağ sol savaşında binlerce insanın hayatı perişan oldu. Ölenler, hapis yatanlar vs. vs.
    şimdide irticacı cumhuriyetçi

Yorum

EVET İSTANBUL
      ben her zaman bireye giden yolun ebebeynden geçtiğine inandım sen eğer istersen gerçekten çaba gösterirsen evladın adam olur ama sen onu umursamazsan oda hayatı umursamaz
      UNUTABİLMEKMİ SENİ ASLAAAAAAAA!!!!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nazx
        Orjinal yazı sahibi: omen

Eskiden sağ sol savaşında binlerce insanın hayatı perişan oldu. Ölenler, hapis yatanlar vs. vs.
        şimdide irticacı cumhuriyetçi
        benimde fakülte yıllarım, tam da o sağ sol çatışması zamanlarına rastladı.o yüzden okul hayatımı noktalamak zorunda kaldım.benim gibi bir çok gencin de bu yüzden yaşamları dağıldı, gitti..şimdi de o günlere doğru bir gidişat var sanki,bi de şu var irtica ve cumhuriyet yanyana olmamaz, asla, çünki gerçek cumhuriyet laik olmamayı hiç kaldıramaz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serdar_21
          bu ülkede genç insan bulmak çok zor bir hale gelmiş...
          genç olarak gördüğün ve sandığın insanlar öyle bitkin öyle çaresiz bir hale gelmişler ki...
          ülkeleri için bir şey yapacakları yerde,kendi kişilikleriyle boğuşur olmuşlar.
          bu sorunlara birde gelecek kaygısı eklenince.....
          bu bireyin ülkeye yararlı olacağı yerde,sorun haline gelir...
          bunların tek sebebi,ülkenin düzensiz bir sistem içinde olmasıdır..
          bu ülke,bu ülke olduğu sürece ileriye tek bir adım bile atamayacağız...
          aksine hep geriye doğru kayacağız...
          bi yer de sana katılmıyor değilim serdar oğlum.bak ben 48 yaşıdayım ama hala ATATÜRK GENCİYİM..ve onun ilkeleri doğrultusunda TÜRK milletinden hiiiç ümidimi kesmedim kesmiycem.ama şu anda ülke kesinlikle ,düzensiz ve sahte düzen içerisinde.bunu düzeltmekde sizin gibi gençler bizim gibi genç düşünenlerin çabalarıyla her türlü bağımlılıktan KURTULACAK ALLAHın izniyle! 8O

Yorum

İşleniyor...
          X