Duyuru

Collapse
No announcement yet.

70 80ler pop...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 70 80ler pop...

ben 89 doğumluyum ama o şarkılarda başka bişey var daha sıcak daha samimi daha güzel..keşke o yıllarda yaşamış olsaydım..yabancı da olsa yerli de olsa ikisi de süper ... şimdi yelizin hoşgeldin baharı dinliyorum sizden de o yılların sevdiği şarkılarını paylaşmak isteyen var mı??

Re: 70 80ler pop...

Orjinal yazı sahibi: destiny89
    ben 89 doğumluyum ama o şarkılarda başka bişey var daha sıcak daha samimi daha güzel..keşke o yıllarda yaşamış olsaydım..yabancı da olsa yerli de olsa ikisi de süper ... şimdi yelizin hoşgeldin baharı dinliyorum sizden de o yılların sevdiği şarkılarını paylaşmak isteyen var mı??
    merhaba,

2010 doğumlu birinin 2030 yılında "ah o 2000li yıllardaki şarkılar" diye hayıflandığını duysaydınız ne düşünürdünüz?

bu zaman ile ilgili bir döngüdür ve yanlış algılamadan ibarettir.

bakınız: 70 li yıllara özlem duyanlar kitlesi

Yorum

Re: 70 80ler pop...

Orjinal yazı sahibi: fraghera
      Orjinal yazı sahibi: destiny89
      merhaba,

2010 doğumlu birinin 2030 yılında "ah o 2000li yıllardaki şarkılar" diye hayıflandığını duysaydınız ne düşünürdünüz?

bu zaman ile ilgili bir döngüdür ve yanlış algılamadan ibarettir.

bakınız: 70 li yıllara özlem duyanlar kitlesi
      nasıl yani??????

Yorum

Banu dan UNUTULUR
        Unutulmaz deme bana unutulur unutulur
        Kapanır en derin yara acısı da unutulur

Nakarat:
        Bir rüyadır gelir geçer
        Her aşk bir gün hayal olur
        Unutulmaz denen günler
        Unutulur unutulur
        Bu hayat böyledir dostum
        Yaşanan gün mazi olur
        En değerli hatıralar
        Bir gün gelir unutulur
        En acı dermandır yıllar
        Sen dursan da dünya döner
        Kalbini dağlayan yangın
        Yavaş yavaş küle döner

Ne kadar sevmiştim seni
        Ölürdüm öl dediğin yerde
        Gözlerimden pınar gibi
        Akıp giden yaşlar nerde

(nakarat)

En değerli hatıralar
        Bir gün gelir unutulur
        Unutulur unutulur unutulur unutulur.

Yorum

başka :?:

Yorum

evet o yılların müziklerinin ayrı bir keyfi vardı dinlerken, ben de eski müziklerden kurtulamayanlardanım

erol evginin "işte öyle bir şey" şarkısı da beni çok içlendirir nedense şimdi tüm sözleri aklımda değil ama çok severim...
            Güneş burada da var, ta ki batana kadar.......

Yorum

Ace Of Base-All That She Wants

Laura Brannigan-Self Contrl Me Sİnging
              öldü bu kız ; kesik boğazı bir vazo artık , geç gönderilmiş azap çiçeklerine...

Yorum

valla en güzeli 90lar Türkçe pop.başkası yalan.tam da benim çocukluğuma denk geliyor.harika pop şarkıları vardı.25'ime geldim hala pop dinlerim başka da bir şey dinlemem.hele bulur 90 müziklerini dinlerim.o yıllarda nasıl da üzerimeze geliyordu büyükler.yok pop patlamasıymış, yok dejenerasyonmuş.ama biz pop müziğini bırakmadık ve hala dinliyoruz,bırakmayacağız da.

birkaç yıl önce rap patlaması olacaktı güya herkes rap dinliyordu.balon gibi söndü o akım ama biz o büyüklerimizin eleştirdiği pop müziği hiç bırakmadık.
                yazmasaydım cıldıracaktım

Yorum

ayla dikmen'in yanan mum ve aşk defteri. aşk defterini levent yüksel de söylüyo o yorum da çok güzel
                  just a smile

Yorum

İşleniyor...
                  X