Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Neden bu site?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Neden bu site?

Arkadaşlar niçin psikoloji sitesindesiniz. ?

Gününün çoğunu bu sitede geçiren biri olarak merak ettim.

Hayatı sizinle paylaştıkça bana iyi geldiğini gördüm. Samimi insanlar içinde olmak beni inanın çok mutlu etti. Tanımadığınız insanların derdine kendi derdinizmiş gibi yaklaşmanız beni etkiledi.
    Ve ben çok şey öğrendim bu siteden ve sizlerden.
    Daha ne diyeyim tüm övgüleri hak ediyorsunuz hepiniz tek tek.
    0
    a:5:{i:735;a:5:{s:12:"polloptionid";i:735;s:6:"nodeid";s:6:"522151";s:5:"title";s:24:"Yazıları okuyorum sadece";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:736;a:5:{s:12:"polloptionid";i:736;s:6:"nodeid";s:6:"522151";s:5:"title";s:24:"Psikoloji ilgimi çekiyor";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:737;a:5:{s:12:"polloptionid";i:737;s:6:"nodeid";s:6:"522151";s:5:"title";s:14:"Paylaşım güzel";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:738;a:5:{s:12:"polloptionid";i:738;s:6:"nodeid";s:6:"522151";s:5:"title";s:36:"Derdim var, paylaşıyorum iyi geliyor";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:739;a:5:{s:12:"polloptionid";i:739;s:6:"nodeid";s:6:"522151";s:5:"title";s:33:"Ben bir arkadaşa bakıp çıkacaktım";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    çatlak

Sevgili kukumalcım..Bu güzel düşüncelerin için tşk ederiz....

Sitemiz siz üyelerimizin varlığı ve güzelliği ile büyüyor,çoğalıyor...

Paylaşımlarımız gönül bağı ile pekişince ortaya bu güzellikler çıkıyor..

Hepiniz iyi ki burdasınız........

Yorum

Evet bende bi çoğunuz gibi tesadüfen buldum bu siteyi pa hastalığımdan sonra psikolojiyle alakalı oldum ve bu site gerçekten dertleri sıkıntıları paylaşabilicek en güzel yer...

Bunu daha öncede söylemiştim...

Gerçekten güzel terapi oluyor burası....Paylaşmak güzelll burda sıkıntıları huzuru huzursuzluğu herşeyiii...
      İnsanları yargılarsan, onları sevmeye zamanın kalmaz.....<br />

Yorum

bu sitedeyim çünkü :arrow:
        en sıkıntılı anlarımda karşılık beklemeden herkes koştu yardımıma..
        kendi dertleri yetmiyormuş gibi teselli edip yol gösterdiler..
        samimi,doğal,dürüst,sevgi dolu..
        ortam ne kadar sanal olursa olsun burda herkes ve her şey gerçek..

bu sitedeyim çünkü :arrow:
        paylaşmak ve yardımcı olabilmek (en azından çalışmak) güzel

valla ne yalan sölim seviyorum burayı ve burdakileri :roll:
        sağol kukumalcım paylaşma fırsatı verdiğin için
        Bir şey yap, güzel olsun.. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor?
        Öyleyse güzel bir şey gör veya güzel bir şey yaz.. Beceremez misin? O zaman güzel bir şeye başla..
        Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü; her insan ölecek yaşta…

<Şems-i Tebrizi>

Yorum

Hepimiz çok özeliz arkadaşlar....

Bu nedenle burdayız.Birbirimizi anlayabiliyor.Yargılamadan dinleyebiliyoruz...Hele ki o içten paylaşımlarımız.....Herşeye değer....

İlk girdiğim günü hatırladım da...

Eh kukumalcım..duygulandırdın beni...

Yorum

[quote="lorden"

Şimdi bu sitede o kadar düzgün ve şeffaf üyeler tanıdım ki...bana güveniyor olmaları beni mutlu ediyor...biliyorum ki ben ne kadar dürüstsem onlarda o kadar dürüst bana.....

Ve ben bir gün olurda gidersem bu siteden..tahmin ediyorum ki onlar msn de yine benimle...[/quote]

bende bir çokları gibi bu siteye tesadüfen girdim ve aranızda çok mutluyum,
            bir şeyleri paylaşabilmek ,birbirimize yardımcı olabilmek çok çok güzel,
            en güzel yanlarından biride çok sevdigim ( ama ögrenciligimde hasta bakma yetkisi olmayan ) bu meslegi amatörce yapmak ,

hepsinden önemlisi aranızda dahada mutlu olmam.

LORDENin dedigi gibi çok iyi arkadaşlar var ve eminimki bu dostlugum yıllarca sürecek,
            siz ne kadar dürüst olursanız karşınızdakide okadar dürüst oluyor.

Yorum

Re: Neden bu site?

Orjinal yazı sahibi: kukumal
              Arkadaşlar niçin psikoloji sitesindesiniz. ?

Gününün çoğunu bu sitede geçiren biri olarak merak ettim.

Hayatı sizinle paylaştıkça bana iyi geldiğini gördüm. Samimi insanlar içinde olmak beni inanın çok mutlu etti. Tanımadığınız insanların derdine kendi derdinizmiş gibi yaklaşmanız beni etkiledi.
              Ve ben çok şey öğrendim bu siteden ve sizlerden.
              Daha ne diyeyim tüm övgüleri hak ediyorsunuz hepiniz tek tek.
              İyi insanların çok fazla olduğunu gördüm bu sitede. O yüzden buradayım.

Yorum

okadar guzel bır sıtekı herseyımı rahatlıkla paylasabılıyorum ve baskalarınınkıde samımıyetle dınleyebılıyorum.unutmayalımki dertlerımız paylastıkca azalıyor.

lordenın dedıdıg gıbı; :arrow: Kendime çok acımasızca yüklendiğim dönemlerimde karşılaştım bu siteyle...çok fazla pişmanlıklarım vardı..bağıramıyordum ..anlatamıyordum
                susmaktan bunalıyordum..geçmiş yakamı bırakamıyordu ...

burda olmaktan cok mutluyum ayrıca bu sıteye tesadufen gırdım ve nazx benı yonlendırdı saolsun..

emululunun dedgı gıbı ilk geldıgım gun geldı aklma nekadarda caresızdım..
                burdakı herkese teskkr edıyorum,

heranımızda bırlıkte olmak ve paylasmak ve yardımcı olmk dılegıyle...iyiki varsınız yaaa...

Yorum

Elam Belki bir aileden bile daha bağlıyız birbirimize. Birlikte gülüyor birlikte ağlıyoruz desem. Abartmadığımı okuduğum paylaşımlardan biliyorum

Platonik O duyguları hepimiz paylaştığımız için bu kadar bağlandık birbirimize.

lorden Canım, benim siteye giriş öyküm seninkinden farklı. Ama gelişme ve sonuç bölümünü ben yazsam işte tam böyle yazardım. Bence şu sonu mutlu son yapalım ve ayrılmayalım. İşimiz msn ye kalmasın. Çünkü msn adresin yok bende Çaktırmadan adresi de istemiş olduk

emulu Hep güldürecek değilim ya. Biraz da duygulanın

megan Bu site alışkanlık yapar demiştiniz ya bazı yazılarınızda. Yapıyor vesselam.

keşiş O iyi insanlardan biride sizsiniz.
                  çatlak

Yorum

ARKADAŞLAR MERHABA BEN SİZE GÖRE ÇOK YENİYİM..
                    KONUŞMAK, PAYLAŞMAK,SORUNLARA ORTAK OLMAK,,
                    HERKESİN DÜŞÜNCESİNE,TECRÜBESİNE DAYANARAK YAPTIĞI YORUMLAR ÇOK ÖNEMLİ BENİM İÇİN..HAYATTA ÖYLE SORUNLAR YAŞIYORUZ Kİ :roll: SADECE BİZİM BAŞIMIZDA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ..AMA BURADA BU SORUNLARI ESASINDA HERKESİN YAŞADIĞINI,ÜSTESİNDEN GELİNEBİLECEĞİNİ,BAZEN ÇOK BÜYÜTTÜĞÜMÜ GÖRDÜM BEN.VE BİRBİRİNİ HİÇ BİR BEKLENTİSİZ VE ÖNYARGISIZ DESTEKLEMEK ÇOK GÜZEL..SEVİYELİ VE DÜZGÜN BİR SİTE..SEVGİLER.. :lol:

Yorum

Bu sitedeyim çünkü.....
                      Gerçekten çok samimi bir ortam...Kendinden bir parça gibi..

Sonra....İnsan başkasının sorununa çare aradığında ona el uzattığında, kendinede el uzatıyor aslında..

Sonra kimseye söyleyemediklerimiz var....Bugüne kadar söyleyipte başımıza iş açtığımız şeyler....
                      Burda hiç bir sorun olmadan paylaşabilliyoruz.....

Yorum

bende bu siteye tesadüfen girdim ve üye olduğum günden beri msn mi hiç açmıyorum hemen siteye giriyorum paylaşımları okuyorum ne zaman canım sıkılsa kendimi kötü hissetsem burda buluyorum kendimi zaten zor günler geçiriyordum ilk başlığımı açarken çekinerek açmıştım ama o kadar güzel insanlar var ki derdimi anlattığımda okadarmı güzel fikir yürütülür hiç art niyet olmadan iyiki bu sitedeyim bilseydim daha önce girerdim insanların samimiyeti çok hoşuma gitti.Aileme bile anlatamadığımı sizlere anlattım hayatta sizin gibi birilerinin olduğunu bilmek çok güzel inanın bana güç veriyorsunuz yazılarınızla sağlıkla kalın...

Yorum

bugun dünden iyisemhuzurluysam mutluysam ve bugün yaşıyorsam buradaki insanlarınsayesinde... burası belkipsikolojisitesi ama gerçek insanların ve sevgilerin saygıların yaşadığı ve yaşatıldığısite iyi kihepiniz varsınız

Yorum

İşleniyor...
                          X