Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sanal terapi gurupları oluşturalım mı ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: therapy25
    Orjinal yazı sahibi: eflin
    bende katılabilirmiyim
    katılabilir misin ? hele bir katılma :P

senin okb gurubunda olmanı istiyorum.... sen baya bi başardın... ciddi yardımlarının dokunacağına inanıyorum.... bir kaç arkadaş daha var bu gurupta düşündüğüm.... ortak bir çaba ile güzel bir çalışma çıkarabiliriz... maviyeşil abim var mesela.... birde liseli bir delikanlı vardı... ismi l ile başlıyordu... onunda iyi bir birikimi var.... ve bir kaç kişi daha ekledik mi çok paylaşımcı çok ta aktif bir gurup olacak.... ilk sf gurubunu kurayım diyorum.... metaryaller lazım onları temin etmek gerekiyor... gurupların hepsini sistematik ve sağlam bir temelde oıluşturmak istiyorum....

çok güzel eserler çıkacak inanın buna

tehtid gibi oldu bu :P(hele bir katılma ):P

bir kaç gün çok yoğun olacağım birazda dinlenmek istiyorum 2 3 gün kadar çok yoruldum tabiri caiz sudan çıkmış balık gibi hissediyorum kendimi
    okb grubunda yer almak isterim tabiki ...

Yorum

evet

oluşturun

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eflin
        tehtid gibi oldu bu :P(hele bir katılma ):P

bir kaç gün çok yoğun olacağım birazda dinlenmek istiyorum 2 3 gün kadar çok yoruldum tabiri caiz sudan çıkmış balık gibi hissediyorum kendimi
        okb grubunda yer almak isterim tabiki ...
        gurubun kurulumu hemen olmaz zaten... bi guruplaşma süreci ve metaryal araştırma süreci geçireceğiz.... sonra sağlam gurupların oluşması sağlanacak.... ve istenilen bir terapi gurupları artık sitemizde yer alacak.... bu sitemizde paylaşımların artmasına da neden olacak

Yorum

Re: evet

Orjinal yazı sahibi: theangel
          oluşturun
          bakalım ne kadar becerebileceğiz

Yorum

İşleniyor...
          X