Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bana ne oluyor böyle?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Bana ne oluyor böyle?

bu gün komşunun çocuklarına rastladım,onlara hep iyi örnek olmaya çalışıyorum.süt içtinizmi,yemeğinizi aksatmayın,alfabeyi öğrenin,rakamları öğrenin diyorum.ne zaman karşılaşsak bana çok pozitif enerji veriyorlar.adeta anne babalarından ayrı tutmuyorlar.sevgilerini açıkça gösteriyorlar.
    ama böyle olunca yine beni hüzün kaplıyor.niçin benimde onlar gibi tatlı çocuklarım yok diye
    yarın basit bir işe başlıycam.kısa süreli ama yinede olsun.
    ama aklımda hep aile kurmak var.ben neden böyleyim bilemiyorum :roll:
    Dünyada herkez macera peşinde .hep heycan ,hep değişiklik istiyolar.bense sadece aile istiyorum.yaşadığım yer belkide bazılarının imrendiği bir yer(deniz ,güneş,doğa )çok güzel.ama ben yinede eksiklik hissediyorum.
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yüzme bilmeden daha
    Deniz görmeden
    Hiç güneşte yanmadan
    Şimdi ölmek istememem

Bir kalbi sarmadan
    Aşkı tatmadan daha

Onla serhoş olmadan
    Hiç sevişmeden daha
    Şimdi ölmek istemem
    Daha hiç gülmeden

bu şarkı sözündeki kelimeler belki beni yansıtmıyor ama,belkide bunları yaşamamış olanlar beni anlar
    ne yüzmeyi,ne denizi,ne güneşi istiyorum başkaları için bunlar ütopya gibidir.
    benim için her gün gördüğüm sıkıcı şeyler.
    Öyle bir çelişki yaşıyorum ki :!: :!: inanılmaz şekilde aile sıcaklığı beni çağırıyor sanki.
    bikaç gün için kazanacağım üç beş lira bana yetmez ki :!: :!:
    kimine göre önce para gerekli.bana göre ilk sevgi gerekir.sevgisizlik adeta beni gittikçe kötüye görürüyor.
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

Yastığına senin sarılıp...
      kokunla uyumuşum
      üstüm açılmış,üşürken sabah olmuş
      ”uyan” dedi bir ses
      ”uyan,o burada”
      uyandım,aradım
      bulamadım...
      suçum neydi? neden böyle oldu?
      koltuğuna senin kıvrılıp...
      hayalinle uyumuşum
      camlar açık kalmış
      ürperirken sabah olmuş
      ”uyan” dedi bir ses
      ”uyan,o burada”
      uyandım,aradım
      bulamadım...
      bu sabah bir umut var içimde
      nasıl olsa geri gelirsin diye
      her şey yerli yerinde yine
      bu sabahların bir anlamı olmalı.

eğer sizinde sabahlarınızn anlamı yoksa beni anlıyabilirsiniz.
      hiç kendinizi başkasının yerine koymaya çalıştınız mı :?:

Yorum

Re: Bana ne oluyor böyle?

Orjinal yazı sahibi: gothica
        bu gün komşunun çocuklarına rastladım,onlara hep iyi örnek olmaya çalışıyorum.süt içtinizmi,yemeğinizi aksatmayın,alfabeyi öğrenin,rakamları öğrenin diyorum.ne zaman karşılaşsak bana çok pozitif enerji veriyorlar.adeta anne babalarından ayrı tutmuyorlar.sevgilerini açıkça gösteriyorlar.
        ama böyle olunca yine beni hüzün kaplıyor.niçin benimde onlar gibi tatlı çocuklarım yok diye
        yarın basit bir işe başlıycam.kısa süreli ama yinede olsun.
        ama aklımda hep aile kurmak var.ben neden böyleyim bilemiyorum :roll:
        Dünyada herkez macera peşinde .hep heycan ,hep değişiklik istiyolar.bense sadece aile istiyorum.yaşadığım yer belkide bazılarının imrendiği bir yer(deniz ,güneş,doğa )çok güzel.ama ben yinede eksiklik hissediyorum.
        yeni işin hayırlı olsun ....
        niye ben böyleyim diyorsun ..asıl olması gerekende bu değilmi zaten ...mutlu bir yuva ...herkesin hayalinde mutlaka vardır ..çok güzel şeyler bunlar ...
        bir erkek için böyle düşünmen çok güzel ..
        işallah en kısa zamanda seni anlayan ve seven birisiyle mutlu bir yuva kurarsın ..
        bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

Ranil inan bana belkide bütün erkekler benim tersimi düşünüyodur.aslında belkide beni zor durumumdan kurtaracak yegane olgu bu.tek dileğim hayırlı bir eş ve cocuklar.
          dediğim gibi her ne sorumluluk olursa olsun razıyım ama yinede olmuyor. nasıl olucak bilemiyorum :roll: zaman daralıyor,çocuklarımın bana dede demesini istemiyorum.bu beni fena hallere sokuyor,çok üzüyor.

Yorum

[color=redBir çocuk parkıyım, sessiz ve kederli
            Salıncaklar içinde, yok hiç kimsesi
            Arsız bir çocuk gibisin, şımarık ve tatlı
            Sana herşeyimi vermek, içimdeki kıpırtı

Gün gelir kapımdan bakıp içeri girersin
            Gün olur bu ıssız yeri terkeder gidersin
            Sessizliğin dışından bir ses -seni bana getirdi
            Karanlığın içinden bir ışık -gökyüzüne yükseldi

'Aşk bomboş bir park gibi'
            Yaşlı banklar üstünde bir kaç ıslak sayfa
            Bir hayaletin izinin taşıdı yarına
            Unuttugun kolyen bir bebeğin koynunda
            Senin silik ismini duyurdu yaşama
            'Aşk bomboş bir park şimdi!'
            'Aşk bomboş bir park şimdi...'

sizce neden böyle şeylerle ifade ediyorum kendimi :?: :?:
            acaba kafayı sıyırmış olabilirmiyim. :roll:
            bence Öyle çünki ,kimsenin realiteyle ilgisi kalmadı.
            bence kendinizi bile check etmeniz gerekir her konuda. :!: :!: [/color]

Yorum

gothica allah herşeyin hayırlısını versin canım kardeşim.ben yazılarını okudukça dua ediyorum senin için.inşallah birimizin duası kabul olacaktır....çok ta bunalım takılma....nasibin seni bulmuyorsa sen git ara ...
              testinin içinde ne varsa dışınada o sızar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gothica
                Ranil inan bana belkide bütün erkekler benim tersimi düşünüyodur.aslında belkide beni zor durumumdan kurtaracak yegane olgu bu.tek dileğim hayırlı bir eş ve cocuklar.
                dediğim gibi her ne sorumluluk olursa olsun razıyım ama yinede olmuyor. nasıl olucak bilemiyorum :roll: zaman daralıyor,çocuklarımın bana dede demesini istemiyorum.bu beni fena hallere sokuyor,çok üzüyor.
                evet ...ondan diyorum ya bende zaten ..senin düşüncelerin çok güzel diye ..inan seninle evlenen kız yaşadı ..çok evcimen bir koca ve ev reisi olacaksın ina ..
                ama senin istediğin zaman değil ..rabbimin istediği zaman olacak ..herşey kader kısmet ..
                olumlu düşün ve olumlu şeyler olsun ..ve bencede ara ...
                kendine iyi bakasan arkadaşım ..
                bulutlar ağlamazsa yeşillikler nasıl güler ....

Yorum

allah sana afacan yaramaz.... hiperaktif yerinde duramayan... neşe kaynağın olan çocuklar nasip etsin abi

beklemek güzel şeydir.... beklentilerimizi gerçeğe dönüştürmek içinde eyleme geçmek gerekir..... bir ucundan başla bence bu isteklerini kavuşmak için bir plan hazırla..... eylem planı hazırla

Yorum

İşleniyor...
                  X