Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BİRİ BİZİ GÖZETLİYOR MU???!!!....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• BİRİ BİZİ GÖZETLİYOR MU???!!!....

Sevgili arkadaşlar...

Çok fazla tv izlemeye fırsat bulamıyorum..
    Yalnız geçen tevafuken ekranlarda tekrar zararlı programların
    başladığını farkettim...

Ve bildiğim kadarıyla bu programlar daha önce yasaklanmışlardı... :roll: :twisted:
    Virüs gibi tekrar çıktılar demek ki... :twisted:

Bbg evi...Ve bu tarz programlar...
    Gündemimizi ve ekranlarımızı boş yere meşgul edip görüntü kirliliğine sebep oluyorlar...
    Onların sorunları ana haberlerimize bile yansıyor... :roll:

Arkadaşlar bu programdan rahatsız olanlar varsa..Lütfen sizde RTÜK'e şikayetlerinizi bildirin.. :!:
    1
    a:4:{i:780;a:5:{s:12:"polloptionid";i:780;s:6:"nodeid";s:6:"522163";s:5:"title";s:6:"A)EVET";s:5:"votes";i:1;s:6:"voters";a:1:{i:0;s:5:"31773";}}i:781;a:5:{s:12:"polloptionid";i:781;s:6:"nodeid";s:6:"522163";s:5:"title";s:7:"B)HAYIR";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:782;a:5:{s:12:"polloptionid";i:782;s:6:"nodeid";s:6:"522163";s:5:"title";s:18:"C)ÇOK FAZLA DEĞİL!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:783;a:5:{s:12:"polloptionid";i:783;s:6:"nodeid";s:6:"522163";s:5:"title";s:15:"D)FARKETMEZZZZ!";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    100.00%
    1

evet yararlı programlar yok ama insanlar da seçici olmayı öğrenmek zorunda.her önümüze geleni seyretmek zorunda değiliz,her istediğimizi de yayın akışına sokamayız .
    pek çok kanal var kişinin kendi insiyatifinde biraz da diye düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dpkroses
      evet yararlı programlar yok ama insanlar da seçici olmayı öğrenmek zorunda.her önümüze geleni seyretmek zorunda değiliz,her istediğimizi de yayın akışına sokamayız .
      pek çok kanal var kişinin kendi insiyatifinde biraz da diye düşünüyorum.
      Söylediklerine katılıyorum..

Kesinlikle seçici olmalıyız...Lakin...Onlar bizim ana haber bültenlerimize kadar girmeyi becerebiliyorlarsa ne kadar seçici olsan da
      gereksiz şeylere kulaklarını tıkayamıyorsun!... :!:

Bir de en acısı..Halkımız bunu istiyor diyolar ya..Dayanamıyorum... :twisted:
      Bizde boş durmayalım istemediklerimize hiç değilse tepkimizi gösterelim değil mi arkadaşlar??? :?:

Yorum

ewet bu programlar acı ama raigting uğruna bir çok genci, insanı felakete sürüklüyor.yabancı ülkelerde halen devam eden bu programlar emin olun bizim ülkedeki kadar vahim sonuçlar doğurmuyor.biz bütün yarışmaları ciddiye aldığımız gibi böyle aptal saptal yarışmalarında dozunu aşıyoruz.bence bizim ülkemizde böle programlar yapılmasın pek türk aklına uymuyo daha akıl karı milleti birbirine düşüren değilde zeka bilgi becerilerimizi ortaya çıkaran yarışmaların yapılması dileğiyle 8)

Yorum

..kendi adıma şunu söyleyebilirim.. bu tür programları seyretmiyorum...yani keyif almıyorum...gerçi tv ilede aram yok...Lakin istediğin kadar seyretme ...arkadaşlarla sohbette hep bunlar konuşulur olmuştu bir ara...

İşte o dönemlerde ben RTÜK e tüm bu programların ismini yazıp şikayet formu doldurmuştum.. ve sitemizde bir çok arkadaşımızda bunu yapmıştı..

Aslında çok güzel programlarda vardı.. hala var mı bilemiyorum..Passaparola, Acun Ilıcanın yaptığı yarışmalar, Kim 500 Milyar İster..Bir Kelime Bir İşlem....

Hayat güzeldir arkadaşımızın dediği gibi evet tepkimizi gösterelim...ve fakat ismini saydığım bu ve bunun gibi programlarında çoğalmasını talep edelim RTÜK den... halkın neyi istediğinin adı konsun en azından değil mi?

Yorum

arkadaşlar tv ler ragting diye konuşup duruyorlar hiç bu nasıl saptanıyor diye düşündünüzmü

iletişimçi arkadaşlar bunu açıklarlar benim bildigim 1000 - 3000 arası ragting ölçüm cihazı evlere gelişigüzel ( her ne hikmetse yaşam standardı oldukça düşük ailelere ve onlara düzenjli para ödemek kaydıyla ) dagıtılıyor

sonrada o bir avuç insanın izledikleri tüm halka mal ediliyor,

zaten insanlar geçim aş iş derdinde gelecek kaygısında bu durumda kaçımız ciddi programları seyredebilirizki

fregile o söyledigin programların bir çogu gene yayınlanıyor

arkadaşlar size çok garip gelecek ama mesela ben BARIŞ AKARSUYU kazası nedeniyle tanıdım
            eger adam muayenehaneme gelse buyrun geçin derim

naslki bir çogunuz ŞUMİ yi ,ALONZOYU ,HAMİLTONU veya dünyanın en çok kazanan sporcsu olan ( BECKHAM yanına bile yaklaşamaz ) TİGER WODDS u tanımıyorsa bende BARIŞI tanımıyordum

Tv leri dize getirecek tek güç biz halkız ve bunu gelecegimiz için en iyi şekilde kullanmalıyız.

Yorum

arkadaşlar yapmayın, bbg yi izleyin yaa..ağustosta o programda çalışmaya başlıcam. rating yok,bize de iş yok demek, bu tür programlardan ekmek yiyen en az 50 kişi oluyo kamera arkasında..bize de acıyın biraz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: julie
                arkadaşlar yapmayın, bbg yi izleyin yaa..ağustosta o programda çalışmaya başlıcam. rating yok,bize de iş yok demek, bu tür programlardan ekmek yiyen en az 50 kişi oluyo kamera arkasında..bize de acıyın biraz

hiç merak etme bizim millette bu kafa oldugu sürece çok ekmek yersiniz

eger kapalı devre tv sahibi olsam S K K evi ( seçimi kim kazanack ) programı yapardım 15 günde süper rating yapardı

tam bizim millete göre EN BÜYÜKK BİZİM PARTİİİİİ.

Yorum

RTÜK için telefonundan başka ulaşma yolları neler?

bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

Yorum

http://www.rtuk.tv/sikayet_formu.php ister burdan...

http://www.rtuk.org.tr/sayfalar/GorusOneri.aspx
                    -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

Boş işlerle uğraşmayın sizde.

Yorum

violett cim o kadar boş olsaydı yurtdışında yapılmazdı önce.. bunlar yurtdışından getirilmiş formatlardır..
                        Eğiitici olmamakla birlikte eğlendirme içerikli programlardır.
                        Ama bizim ülkemiz insanları o kadar bilinçsiz ki programlardan etkilenip bir sürü hoş olmayan sonuçlar yaratıyorlar. Yurtdışında ise insanlar bu programları sadece izliyolar, gülüp eğleniyorlar..Kalkıp bunlardan etkilenip intihar eden yok, kendisine örnek alan da yok, kültür farkı işte.. Sadece eğlenmek amacıyla izlediğin zaman programın bir sakıncası da yok ama cahiliz işte anlayamıoruz ne nedir.

Yorum

violett cim o kadar boş olsaydı yurtdışında yapılmazdı önce.. bunlar yurtdışından getirilmiş formatlardır..
                          Eğiitici olmamakla birlikte eğlendirme içerikli programlardır.
                          Ama bizim ülkemiz insanları o kadar bilinçsiz ki programlardan etkilenip bir sürü hoş olmayan sonuçlar yaratıyorlar. Yurtdışında ise insanlar bu programları sadece izliyolar, gülüp eğleniyorlar..Kalkıp bunlardan etkilenip intihar eden yok, kendisine örnek alan da yok, kültür farkı işte.. Sadece eğlenmek amacıyla izlediğin zaman programın bir sakıncası da yok ama cahiliz işte anlayamıoruz ne nedir.

ne yazıkki en can alıcı nokta burası

yabancı keyf için izliyor ,
                          bizlerse onlarla özdeşleşiyoruz sonrada

hüsranla biten hayatlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: vıolett
                            Boş işlerle uğraşmayın sizde.

violett öyle deme kinse boş işle ugraşmaz

hepimiz ailelerimizi geçindirmek için çalışıyoruz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fregile
                              Aslında çok güzel programlarda vardı.. hala var mı bilemiyorum..Passaparola, Acun Ilıcanın yaptığı yarışmalar, Kim 500 Milyar İster..Bir Kelime Bir İşlem....
                              Aynen katılıyorum. Çok güzel yarışmalardı bunlar.

Ben BBG gibi programları izlemek bir tarafa rahatsız da oluyorum. İnsana hiç bir kazandırmadığı gibi aptallaştıran prg.lar bunlar. Zaten TV sürekli açık değildir bizde. Gerektiğinde açılır, kapanır. Akşamları yemekten sonra gazete okur, oğlumla oyunlar oynarız, bilgisayarı saatli olarak sırayla kullanırız. Yatma saatinden önce yatıp kitap okuruz.

Yorum

İşleniyor...
                              X