Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal fobiler hazırmısınız... ilk grup sf gurubu olacak....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

hani görev dağılımı nerde? terapi ile ilgili neler olacak

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mustafatoprak
      mustafa özeline mesaj yollıcam senin.... orda yazacam gerekcek metaryalleri.... haftaya çarşamba başlıcak sanırım....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: therapy25
        Orjinal yazı sahibi: mustafatoprak
        mustafa özeline mesaj yollıcam senin.... orda yazacam gerekcek metaryalleri.... haftaya çarşamba başlıcak sanırım....
        tamam. 8) 8) 8) 8)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sevde_
          Güzel uygulama tebrikler. İyi olucağını düşünüyorum sosyal fobili arkadaşlar için.

uygulayalım hele bir sevde de inşallah dileklerin kadar güzel olur...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bydead
            şimdi kaç kişi olduk biz? masumda gelirse tam kadro oluruz gelirmi acaba bir sorim ben ona.
            görünmezadam da gelse kadro tamam sayılır.... o uğramıyor siteye....

Yorum

Faydası olacak bir çalışmaya benziyor. Hepinizin iyileşmesi dileğiyle.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: _MOD_
                Faydası olacak bir çalışmaya benziyor. Hepinizin iyileşmesi dileğiyle.
                aşamaları hazırlama içindeyim.... yöntem ve stratejileri belirlemeye çalışıyorum.... birde arkadaşlarımız ellerini çabuk tutsalar çok mutlu olacam.... hazır olmaları lazım.... herkes katılabilir aramıza...

Yorum

sanal terapi derken..
                  bende sıkı bi sf li olaraktan hani... :?
                  merak ettim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AND
                    sanal terapi derken..
                    bende sıkı bi sf li olaraktan hani... :?
                    merak ettim..
                    sende katıl aramıza arkadaşım... sistematik bir tedavi çalışması olacak bizimki.... ve çok faydalı olacağı gibi site gibi bir ortamda kayıt altında olduğu için sürekli okuncak ve uygulanacak bir çalışma olacak ....

Yorum

Yaz döneminde bir aylık stajım olacak,o vaktin dışında eğer internete girme şansım olursa,grubunuzda etkin olarak görev almak isterim.Davet edilmedim ama :roll:
                      Olmadığın insan olarak sevilmektense, olduğun insan olarak nefret edilmek iyidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozle_m_ermaid
                        Yaz döneminde bir aylık stajım olacak,o vaktin dışında eğer internete girme şansım olursa,grubunuzda etkin olarak görev almak isterim.Davet edilmedim ama :roll:
                        bence sen her gurupta etkin olsan daha güzel olacak.... bu birinci gurup....

davet göndermiyoruz..... herkese açık bir gurup olacak....

Yorum

İşleniyor...
                        X