Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal fobiler hazırmısınız... ilk grup sf gurubu olacak....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest started a topic sosyal fobiler hazırmısınız... ilk grup sf gurubu olacak....

sosyal fobiler hazırmısınız... ilk grup sf gurubu olacak....

tavananna, bydead, ve ben bu gurubu oluşturmak için anlaştık.... bu guruba do ve görünmezadamında aktif olacağını tahmin ediyorum.....

bu gün sınavım bitiyor..... artık odağım bu gurupları oluşturmak üzerine olacak.... bu sanal terapi gurubuna katılmak isteyenler tavananna, bydead, ve benimle irtibata geçsinler.... ,

sistemli bir gurup yapacağız arkadaşlar.... sağlam olacağına inanıyorum....

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: ozle_m_ermaid
    Yaz döneminde bir aylık stajım olacak,o vaktin dışında eğer internete girme şansım olursa,grubunuzda etkin olarak görev almak isterim.Davet edilmedim ama :roll:
    bence sen her gurupta etkin olsan daha güzel olacak.... bu birinci gurup....

davet göndermiyoruz..... herkese açık bir gurup olacak....

Leave a comment:

• ozle_m_ermaid
    replied
    Yaz döneminde bir aylık stajım olacak,o vaktin dışında eğer internete girme şansım olursa,grubunuzda etkin olarak görev almak isterim.Davet edilmedim ama :roll:

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: AND
    sanal terapi derken..
    bende sıkı bi sf li olaraktan hani... :?
    merak ettim..
    sende katıl aramıza arkadaşım... sistematik bir tedavi çalışması olacak bizimki.... ve çok faydalı olacağı gibi site gibi bir ortamda kayıt altında olduğu için sürekli okuncak ve uygulanacak bir çalışma olacak ....

Leave a comment:

• AND
    replied
    sanal terapi derken..
    bende sıkı bi sf li olaraktan hani... :?
    merak ettim..

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: _MOD_
    Faydası olacak bir çalışmaya benziyor. Hepinizin iyileşmesi dileğiyle.
    aşamaları hazırlama içindeyim.... yöntem ve stratejileri belirlemeye çalışıyorum.... birde arkadaşlarımız ellerini çabuk tutsalar çok mutlu olacam.... hazır olmaları lazım.... herkes katılabilir aramıza...

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Faydası olacak bir çalışmaya benziyor. Hepinizin iyileşmesi dileğiyle.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: bydead
    şimdi kaç kişi olduk biz? masumda gelirse tam kadro oluruz gelirmi acaba bir sorim ben ona.
    görünmezadam da gelse kadro tamam sayılır.... o uğramıyor siteye....

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Orjinal yazı sahibi: sevde_
    Güzel uygulama tebrikler. İyi olucağını düşünüyorum sosyal fobili arkadaşlar için.

uygulayalım hele bir sevde de inşallah dileklerin kadar güzel olur...

Leave a comment:

• mustafatoprak
    replied
    Orjinal yazı sahibi: therapy25
    Orjinal yazı sahibi: mustafatoprak
    hani görev dağılımı nerde? terapi ile ilgili neler olacak
    mustafa özeline mesaj yollıcam senin.... orda yazacam gerekcek metaryalleri.... haftaya çarşamba başlıcak sanırım....
    tamam. 8) 8) 8) 8)

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    mustafa özeline mesaj yollıcam senin.... orda yazacam gerekcek metaryalleri.... haftaya çarşamba başlıcak sanırım....

Leave a comment:

• mustafatoprak
    replied

Leave a comment:

• sevde_
    replied
    Güzel uygulama tebrikler. İyi olucağını düşünüyorum sosyal fobili arkadaşlar için.

Leave a comment:

• bydead
    replied
    şimdi kaç kişi olduk biz? masumda gelirse tam kadro oluruz gelirmi acaba bir sorim ben ona.

Leave a comment:

• mustafatoprak
    replied
    Orjinal yazı sahibi: therapy25
    peki bu grup nasıl bir etkinlik içinde olacak. sistemli bir grup ve sanal terapinin genel oluşumu nasıl işleyecek.
    gayet sistemli olacak mustafa.... inan bana çok harika olacak.... siz yeterki katılın...

ben metaryallerihazırladım.... nerden başlıcağımızıda belirledim.... sadece hazırlık yapması gerekenlerin hazırlık yapması gerekiyor.... onları bekliyorum...

sende bu hazırlığı yapacaksın bak... seninle de bu konuyu konuşmamız gerekiyor....
    nerdeyse okuya okuya psikoloji kitapları bir sosyal fobi konusunda uzman oldum sayılır. psikologundan, psikiyatristine, hipnoterapistinden, eftye kadar hepsinin uygulanmasını yaşayarak gördüm...

işin düşünce boyutunu da çözdüm.. ben üstüme düşeni yaparım yani.. insan istedimi herşeyi yapar. titrek bir el ve vücutla başladığım sosyal fobide, şimdi titremeden çay servisi bile yapıyorum. arkadaşlarla okey bile oynuyorum...

Leave a comment:

İşleniyor...
X