Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sürekli gördüğünüz rüyalar var mı?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sürekli gördüğünüz rüyalar var mı?

Benim var.. yıllardır ara sıra bir kaç rüyayı görüp duruyorum.. mesela büyük balıkları ellerimle yakaladığımı görüyor, rüyamda bile şaşırıyorum.. sonra sık sık yerden hesapsız şekilde bozuk para topladığımı görüyorum.. hatta insanlar bu paraları nasıl düşürüyor ve neden kimse toplamıyor diye şaşırıyorum.. sonra kanat çırpar gibi kollarımı sallayarak kolayca uçtuğumu, şehrin üstünde gezdiğimi görüyorum.. benzer bi iki rüya daha var aslında ama şimdi aklıma gelmiyor..
    bu arada tabirini yapabilen varsa memnun olurum..

Evet sürekli hatta çocukluğumdan beri görmüş olduğum 2 tane rüyalarım var...bunlardan

1; Çocukluğumu geçirdiğim ilk evimiz 2 katlıydı üst katta babaannemler oturuyordu ve balkonlarında demir parmaklıklar vardı,ben rüyamda bu demirlere doğru yaslanıyormuşum ve ben gümm aşağıda buluyorum kendimi ben bu rüyayı ara ara bu yaşıma gelmeme rağmen görüyorum ve her defasındada soluk soluğa uyanıyorum...

2.Rüyam;yine çocukluğumdan beri gördüğüm bir rüyadır,ben sürekli bir kuş misali bulutların üzerinde uçuyorum,evlenmeden önce uçarken sırtımda kardeşlerimi taşırdım şimdi ise evlendikten sonra her uçuşumda çocuklarımı sırtıma almış uçuyorum garip ama yıllardır gördüğüm gerçek rüyalarım...

Yorum

Re: Sürekli gördüğünüz rüyalar var mı?

Orjinal yazı sahibi: ruhaniyet
      Benim var.. yıllardır ara sıra bir kaç rüyayı görüp duruyorum.. mesela büyük balıkları ellerimle yakaladığımı görüyor, rüyamda bile şaşırıyorum.. sonra sık sık yerden hesapsız şekilde bozuk para topladığımı görüyorum.. hatta insanlar bu paraları nasıl düşürüyor ve neden kimse toplamıyor diye şaşırıyorum.. sonra kanat çırpar gibi kollarımı sallayarak kolayca uçtuğumu, şehrin üstünde gezdiğimi görüyorum.. benzer bi iki rüya daha var aslında ama şimdi aklıma gelmiyor..
      bu arada tabirini yapabilen varsa memnun olurum..
      Eğerki rüyanda görmüş olduğun paralar bozuk para ise bunun anlamı dedikodo diye biliyorum,hakkınızda dedikodu yapanlar çok demekki

Yorum

Genelde bi dolu bi dolu güzel kıyafetler,ayakkabılar aldığımı görürüm,uyanınca da acaip canım sıkılır.

Çocukken de sürekli babamın öldüğünü görürdüm.

Bilinç altı olsagerek
        öldü bu kız ; kesik boğazı bir vazo artık , geç gönderilmiş azap çiçeklerine...

Yorum

Re: Sürekli gördüğünüz rüyalar var mı?

Orjinal yazı sahibi: zerrin35

Eğerki rüyanda görmüş olduğun paralar bozuk para ise bunun anlamı dedikodo diye biliyorum,hakkınızda dedikodu yapanlar çok demekki
          demek hakkımda çok dedikodu yapılıyor.. ilginç kim ne diyor acaba etliye sütlüye karışan biri de değilim ya hani yine de merak ettim şimdi.. belki başka yorumu vardır... yorumun için tskler zerrin

Yorum

ben iki şeyi görüyorum
            birincisi hamile olduğum
            ikincisi cinsel ilişkiye girerken girecekken ya da birileri girerken.
            geçen gece hamile bi kadını ilişkiye girerken gördüm. bu bilinç altında neyin göstergesi çok merak ediyorum.

Yorum

tskler boniee.. parasız kalınca he dogruluk payı var aslında.. büyük balık ta aslında tatminsizlik olabilir. çünkü çok büyük balıklar tutuyorum ama sanki içleri su yada havayla dolu gibi.. interesting rüyalar.. ama sen iyi yorumluyosun bak.. aferin peki o kendiliğinden uçabilmeye ne diyorsun.. ben uyandığımda bile uçabileceğimi sanıyorum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: antipatik
                ben iki şeyi görüyorum
                birincisi hamile olduğum
                ikincisi cinsel ilişkiye girerken girecekken ya da birileri girerken.
                geçen gece hamile bi kadını ilişkiye girerken gördüm. bu bilinç altında neyin göstergesi çok merak ediyorum.
                senin rüyaların da ilginç.. sanırsam cinsel ilişkiye girmek ve hamile kalmakla ilgili kafana takılan durumlar vardır..

Yorum

Yıllar önce bende çok bozuk para görürdüm rüyamda ve ne zaman görsem büyük bir kavganın ortasında kalırdım. Yani ben bozuk para gördüğüm zaman bir kavgaya şahit olurdum.

Devamlı gördüğüm rüya çok var özellikle gökkuşağı,yıldızları,dolunayı vede denizi çok görüyorum.

Benim gördüğüm anlamını bildiğim rüyalar ise eğer sıkıntılı bir zamanımda ise hep pazarda dolaşırım rüyamda, pazarın ucu bucağı olmaz, yada pazarın sonu deniz oluyor.

Birde yolculuk yaptığımı çok görürdüm bir ara, bunun anlamıda bana çalıştığım işten ayrılacağım anlamı taşıyor. Çünkü hep öyle oldu.
                  Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

Ruhaniyet; bence gördümüz rüyalar bizim bilinc altimiza bagli ben su anda bir terapiye gidiyorum terapistim rüyalarla calisiyo genelde rüyalarimizi analiz ediyo yani öylelikle bizim bilinc altimizi incelemis oluyo bence batil bir yorum yapmamak lazim bence sende bi terapiste sormalisin.SEVGIYLE KAL CANIM

Yorum

benim son zamanlarda en ilginç rüyam kabeye paraşütle iniyorum tam içine düşüyrm sonra kovalıyorlar beni ara sokaklara giriyorum aktar gibi yerler falan var kaçıyorum. ama bu rüya biraz eski normalde genelde hep arkadaşlarımı görürüm eski arkadaşlarımı.

Yorum

İşleniyor...
                      X