Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu ne biçim bir muamma?? kadın-erkek....

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• bu ne biçim bir muamma?? kadın-erkek....

ömürler bu muammayı çözmeye harcanıyor çok yazık.sırf sırrı çözmek için kazandığım paranın hepsini harcasamda yetmicek bir şey bu.
    zaten hiç düşündünüzmü bu muamma yüzünden ,dünyada kaç insan canına kıyıyor.
    peki bu sorun nasıl çözülür.bilindiği gibi kimseye faydalı olamıyan biriyim.ama bana faydalı olunmamalı anlamına gelmemeli bu :!: :!: realite hep sorunu aşılmaz kılıyor bence. :!:
    son derece karşı olduğum Bohem kişiliklere gıpta etmeye başladım. inanılmaz bir değişime doğru gidiyorum,hemde kötü yönde
    İnanın bana sırf içtiğim sigara ve içki için ,işe girdim.
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

NIGHTWISH

Chorus:
    Ever felt away with me
    Just once that all I need
    Entwined in finding you one day

Ever felt away without me
    My love, it lies so deep
    Ever dream of me

Would you do it with me
    Heal the scars and change the stars
    Would you do it for me
    Turn loose the heaven within

I'd take you away
    Castaway on a lonely day
    Bosom for a teary cheek
    My song can but borrow your grace

Ever felt away with me

My love, it lies so deep
    Ever dream of me

(Dream of me...)

Come out, come out wherever you are
    So lost in your sea
    Give in, give in for my touch
    For my taste, for my lust

Ever felt away with me

My love, it lies so deep
    Ever dream of me

Your beauty cascaded on me
    In this white night fantasy

(Dream of me...)

Ever felt away with me

My love, it lies so deep
    Ever dream of me

Ever felt away with me

My love, it lies so deep
    Ever dream of me

(Dream of me...)

Ever felt away with me

My love, it lies so deep
    Ever dream of me
    Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatin dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere degişmeye baslamış olacaktır.

Yorum

işe mi girdin buna sevindim abi... aslında ortada çözülecek sır yok.... sadec kendi içimizde oluşturduğumuz duvarlar var.... o duvarları aşan insanların kadın erkek ilişkileri iyi oluyor.... aşamayan insanlar karşı cinsine yaklaşamıyor.... kendi iç dünyamızın denklemini çözmemiz gerekiyor.... işte o zaman sorun morun kalmaz....

Yorum

bunu yazarken en içten duygularla yazıyorum :!:
        Ölümü sevginin gelmediği günlerde istedim hep kendimi en ufak varlığın yararı için feda etmeğe razıyım.. :!:
        Yeterki benim beklediğim ve gelmeyen gerçekaşk beni bulana kadar böyle hissediyorum :!: :!:
        Kim Gerçekten hiçbir karşılık istemeden yaşamını verir sevgi için . :?:
        bu yazıyı belki sıradan bulabilirsiniz ama başından beri böyle hissediyorudum.

Yorum

abi bu sevgi her kızla olacak bir şey değil ki.... bide o yönü var.... sen diğer şartları yerine getir secdiğin birini bulursun zaten....

eşini ve çocuklarını bakabilecek seviyede bir gelir bul ve o daim olsun.... bak o zaman bu sorunları yaşıyor olacak mısın....

Yorum

bunları soracak asıl insanlar olsa neler neler sorar :!: :!: daha neler...
            insanın hep kendini ezdirmemesi tribi var ya. :!:
            kimler böyle bir sınavdan geçti....
            bilmiyorum :?:
            başka neler olsada beni böyle zora soksa da yaşama bağlasa..
            benim bir nidaam vardır..Percy ooofff Precy diye...
            Bunun anlamını sadece Ezgi bilir :!: :!: :!: :!:
            neyse anlaşılamıyan şey bana hissettirdiği O hiss. :!: :!: :!:

Yorum

abi insanlar rahat yaşam istiyor.... ve yaşam kalitesini artırmak.... ekonomi ciddi bir etken.... sakın bu tarz insanları maddiyattan kalpleri taşlaşmış gözü paradan başka bişeyi görmeyen kişiler diye yorumlama.....

bak mesela benim abim.... lise de okuyan 2 çocuğu var.... işten çıkma tehlikesi yaşadı geçen hafta.... çocukların ikisininde dersanesi var.... ve bunlara kaliteli bir gelecek hazırlamak zorunda...... ne yapacam diye resmen ağlamış geçen hafta..... 38 yaşında adam... ve çok sağlam sinirleri olan bir kişidir abim....

bu durumlara düşmesin benim kızım diye kızını güvene almak istiyor insanlar...... böyle bak olaya....

senin başka sorunun yok.... tip yerinde.... tek eksiğin bu bence....

Yorum

benim bi nidaam vardır ;.. cici kız diye .. :!:
                benim anlayışımıa göere .; cici kız demek pamuktan ,pembe, ne biliim işte gerçekten sevgiyi bilen kızz...

Yorum

Kavak yellleri.. Dizisi ile fena olarak etkileyici.... :!: :!:

Yorum

biliyorum herkezin etkilendiği bir dizi var. :!:
                    ama kendimi O yaşta hissettiğim için bu diziyi seyrediyorum. :!: Çünki O yaşlarımı ben Asla rahatça yaşıyamadım.

Yorum

İşleniyor...
                    X