Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sizce güdü nedir.... ?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

insanın güdüleri hemen gözüme çarpar therapy---ilk önce su ve yiyecek onlar tamam oldumu barınma ihtiyacı duyarım o da tamam oldumu aşk ihtiyacı duyarım başlarım benim sevdigim niye yok demeye cinselligi yaşadımmı artık oda kaçınılmaz o da giderilmeli,sonra saygınlık isterim bu toplumdan topluma degişir eger yagmur ormanlarında bir kabiledeysem orda saygınlık ateş zerinde yüremekse onuda yapmaya başlarım vs vs vs....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alemozgur
      insanın güdüleri hemen gözüme çarpar therapy---ilk önce su ve yiyecek onlar tamam oldumu barınma ihtiyacı duyarım o da tamam oldumu aşk ihtiyacı duyarım başlarım benim sevdigim niye yok demeye cinselligi yaşadımmı artık oda kaçınılmaz o da giderilmeli,sonra saygınlık isterim bu toplumdan topluma degişir eger yagmur ormanlarında bir kabiledeysem orda saygınlık ateş zerinde yüremekse onuda yapmaya başlarım vs vs vs....

güdü organizmayı harakete geçiren içsel t4epikimelerdir ve ihtiyaçlardan güç alır diyorsun ....

normal dışı davranışlar bu güdülenme ahenginin bozulması sonucu mu ortaya çıkıyor diye soruyorum kendime.... :roll: acaba kontrol dışı davranış güdülenme ahenginin bozulması sonucu mu ortaya çıkıyor ....

Yorum

İşleniyor...
      X