Duyuru

Collapse
No announcement yet.

beğenme ve beğenilme derdi..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ne hissettiğin önemli değil önemli olan nasıl göründüğün

Yorum

ne hissettiğin önemli değil önemli olan nasıl göründüğün

katılıyorum.Herkesin güzel iyi kötü çirkin anlayışı başkadır.Senin bakış açın ve pozisyonun önemlidir.
      <div><strong>Ateşe dayanabildiğin kadar g&uuml;nah işle....</strong></div><br />

Yorum

İyi iyi başka derdin olmasın da tek derdin bu olsun ne diyim
        öldü bu kız ; kesik boğazı bir vazo artık , geç gönderilmiş azap çiçeklerine...

Yorum

güzellik herşey değil sempati önemli..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89
            tipe göre ben sarışın uzun boylu erkeklerden hoşlanıyom mesela ama karaktersiz oluyo böle olanlar yani ben tanıdıklarım..
            sarışın beğenen bir bayan ilk defa karşılaşıyorum genelde bayanlarda esmer takıntısı vardır ve doğruyu söylemek gerekirse erkek dediğinde esmer olmalı

Yorum

Fiziksel görünüm ve cazibe elbette büyük önem taşır ama bana sorarsanız zeki, yani kendini pahalı satmayı bilen insan için bu o kadar da önemli değildir. Bütün iş, diğerlerinden farklı olmaya bakıyor.

Bu yaşıma kadar pek çok kadınla ilişkim oldu. Fakat hiç biri, klişeleşmiş sıradan kadınlar değildi. Ben mesela özellikle buna dikkat ederim. Sıradan ve klasik olan hiç bir şey insanların ilgisini çekmiyor. Örneğin sarı saçlı, mavi gözlü ve açık tenli güzel bir kadın Afrika'ya gitse, herhâlde oradaki erkekler bu kadın için birbirlerini öldürebilir. Fakat bu kadın İstanbul'da yaşayan bir erkek için çekici bile değildir. Neden? Çünkü bu kadın yeni bir şey değildir. Ondan çok vardır.

Bu, sadece aşk değil, hayatın her alanında böyledir. Eğer ortaya bir fark koyup diğerlerinden ayrılamıyorsanız, bir sürü insanla birlikte bir yığın olarak kategorilendirilmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sev__beni
                Orjinal yazı sahibi: destiny89
                tipe göre ben sarışın uzun boylu erkeklerden hoşlanıyom mesela ama karaktersiz oluyo böle olanlar yani ben tanıdıklarım..
                sarışın beğenen bir bayan ilk defa karşılaşıyorum genelde bayanlarda esmer takıntısı vardır ve doğruyu söylemek gerekirse erkek dediğinde esmer olmalı
                siz esmersiniz galiba))

Yorum

Dış görüntüden önce karakter daha önemli olmalı buna katılıyorum. İnsanın dünyaya geldiği teni değişmez, ama aklı geliştirmek, düşünceleri genişletmek işte bunlar değişebilir. Zeka, karizma daha önemlidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tugrul_Sad
                    "İyi şarap kendini satar" demiş atalar. Böyle bir sıkıntı içine girmeniz çok gereksiz. Siz, üstün seciyeli bir kişi olmaya bakın. O zaman böyle şeyleri kafanıza takma gereği hissetmezsiniz.

Unutmayın; büyük kişiler, kurumlar, gruplar kimseyi kazanmak ve elde etmek için uğraşmaz. İnsanlar onlara kendileri gider.
                    bak buna çok yürekten katılıyorum iştee

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ;81471
                      ege de çok kaliteli bir zeytinyağı üretiliyor ama plastik kaba konulduğu için satılamıyordu onu şık bir cam şişeye doldurup kapağına da bir sicim bağladılar şimdi yok satıyor
                      :41:Güzel bir betimleme :113:
                      Kimsenin seni üzemeyeceği kadar güçlü olduğunda ve sen kimseyi üzmeyecek kadar iyi olduğunda; mutlusun demektir .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Shigella View Post
                        Dış görüntüden önce karakter daha önemli olmalı buna katılıyorum. İnsanın dünyaya geldiği teni değişmez, ama aklı geliştirmek, düşünceleri genişletmek işte bunlar değişebilir. Zeka, karizma daha önemlidir.
                        bayanlar kendilerine bakarlarsa, erkeklerde ceplerini doldurursa zaten beğenmeme durumu diye birşey kalmaz ki
                        biliyorum artık çok zor çok
                        kuracak yeni bir hikayem yok.
                        yine de uğraşıyorum rastgele bu eskimiş kelimelerle

alt üst olmuş coğrafyanda
                        cebinde bozuk paralarınla
                        kendi mezarına selam durup
                        boşver mi diyorsun kanasın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89 View Post
                          İnsanın karakterini tipiyle ölcmek büyük bir önyargı.
                          O zaman yetkililere bir öneri sun;tüm sarısın ve uzun boyluları toplayıp hapse atsınlar.Toplumada faydan dokunmus olur.

Begenme isine gelince yapılabilecek cok bir sey yok.Bazı insanlar zor begenir,bazıları cok cabuk begenir.Karakterle ilgili birsey bence...

Ne sığ bir bakış açısı.Erkek dedigin esmer olmalı ne demek ?
                          Dış görünüşten önce karakter gelmeli;erkek cok adam yok...
                          Dıs görünüse gelincede sadece sarısın ya da sadece esmer diyen erkek sayısıda bayan sayısıda azdır.Asıl mesele elektrik
                          Last edited by ultrAslan; 22-03-2011, 05:55 AM.
                          Çılgın,hayat dolu ve hırçın SARIyla;Asil,olgun ve durgun KIRMIZInın dostluğu:

''GALATASARAY''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: destiny89 View Post
                            hani ismail yk nın şarkısı şappur şuppur var ya 'beni beğeneni ben beğenmem; benim beğendiğim ise beni beğenmez' benim için de aynı şey geçerli çok zor beğeniyorum ve beğendiğim beni beğenmiyo :cry: beni beğenenleri de ben beğenmiyom :cry: napmalıyım benim kaderim mi bu ömür boyu böyle mi sürüp gidecek bu :cry:
                            elbet birgün bulacaksın acele etme...
                            Last edited by yaren25; 22-03-2011, 10:51 AM.
                            ”Bir insanın hayattaki en önemli faaliyeti, ruhuna gereken özeni göstermesidir.”

Yorum

Bu işin içinden ben de bir çıkabilsem, yardımcı olabilirdim. Ama bu bazen -sürekli olarak- böyle. Üzgünüm, yapacak bir şey yok.

Yorum

İşleniyor...
                              X