Duyuru

Collapse
No announcement yet.

.......

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ha soyle

afferım anlamıssın

Yorum

ne oluyor burda ya.... soru şekline takmışsınız.... bunu yazan arkadaşta bir bibolar.... insanların davranışlarını gereğinden fazla yargılıyorsunuz..... hiç birinizin haddi değil ki nasıl soru sordun böyle diye dönüt nasıl verirsiniz....

arkadaşın bence bu soruyu sorduğunda niyeti başkaydı.... anlamaya çalışın isterseniz bi neden sormuş olabilir bunu diye....

Yorum

arkadaşlar çok kasmışsınız ya siteye yeni üye olan biri olarak acayip yadırgadım sanki psikoloji forumu değilde genel bi forum hissi verdi şuan bana...bi insanın üstüne bu kadar gidilmez ayıptır !

Yorum

arkadaşın bibolar olması çok olağanüstü bir durum değil. en azından bu forum için. ailesinde ya da arkadaş çevresinde bu durumu yaşayanlara nasıl gidip o an neler oldu diye soramıyorsa, çekiniyorsa, hatırlamasını istemiyorsa buradaki insanlar da bu saygıyı hakediyor. kötü bir niyeti olmadığına adım kadar eminim fakat rahatsız olduk bunu belirttik. haddimizi aşan bir durum olduğunu düşünmüyorum.

arkadaşa son olarak tavsiyemde.. linkini verdiğim adresi ziyaret etmesi. ayrıca bir psikiyatrist ya da psikologda ona bu konuda bilgi verebilir.

Yorum

kinder arkadaşım senin yorumuna diyecek lafım yok ama bazı arkadaşlar olayı abartmışlar gibi geldi bana..

konu bu denli rahatsız ve gözebatıcı ise kilitlenebilir ya da gerekli düzenlemeler yapılabilir..

ki benim düşüncem tecavüze uğrayan birinin çıkıpta ben tecavüze uğradım diye yazmasını zorunlu kılan bi durum yok..herkesin kendi iradesi

Yorum

herkes herşeyi yazıyorda bir insanın derdini paylaşacağı başka neresi var sorunu ne olursa olsun tecavüz edilmek ayıpmı oldu sözde forumda dertler paylaşılıyor neyi sizi rahatsız etti tecavüz edilmekmi duyunca şok mu oldunuz yerine hemen kendinizi koydunuz nerede bu hassasiyetiniz insan olmanın gerektirdikleri nerede not vermeye gelince kalem kağıt elinizde hazır şahsi fikrim arkadaş dostlar içinde olduğunu düşündü

Yorum

İşleniyor...
              X