Duyuru

Collapse
No announcement yet.

evlilik yıl dönümü

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• evlilik yıl dönümü

bugün evlilik yıl dönümü. biz üç gün arayla iki düğün yapmıştık farklı illerden olmamız sebebiyle. birincisini zaten unuttum geçti gitti ve ikincisinde eşim, bugün ne yapacağımızı sordu. bende e...eklik edip bugünün özelliğini sordum. artık bir çiçek, pasta vs. alacağız bakalım
    hayırlısı
    0
    a:2:{i:820;a:5:{s:12:"polloptionid";i:820;s:6:"nodeid";s:6:"522174";s:5:"title";s:43:"nişan, evlilik, yıl dönümleri çok mu önemli";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:821;a:5:{s:12:"polloptionid";i:821;s:6:"nodeid";s:6:"522174";s:5:"title";s:17:"erkek unutamaz mı";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}}
    0%
    0
    eğlenceli, muhabbet arayan, hoşsohbet

....

arkadaşım anket yapmayı bilmiyosan yapma

bunlar nasıl sorular ya

eğer anket hazırlamayı öğrenmek istersen yardımcı olabilirim
    bin umut adaylarını destekleyelim...!!!

Yorum

ah arkadaşım ah halamı anlayamadın kadınlar bu konuda ne kadar hassas ama ne yazıkki baza e.....şkligimiz tutuyor
      benim sana tavsiyem yengeyi akşam yemege götur gönlunu al daha iyi olur ha birde bu gunlerin kıymetini bil şu kalan zamanınızı iyi degerlendirin yoksa bebek olduktan sonra çok şeylerden vazgeçmek zorunda kalıcakcınız benden söylemesi

Yorum

Re: ....

Orjinal yazı sahibi: yakindir_firtina
        arkadaşım anket yapmayı bilmiyosan yapma

bunlar nasıl sorular ya

eğer anket hazırlamayı öğrenmek istersen yardımcı olabilirim
        arkadaş herkes herşeyi bilmek zorunda degil ve hiç birimizde anamızın karnında ögrenmedik
        aydinli tum içtenligiyle duygylarını aktarmış ve önerimizi sormuş anket olsa ne olur olmasa ne olur

ne demişler kahve içmek bahane dostluk şahane

boşşşşşverrrrrrrrrrrrrrr anketi sen dostluga bak önemli olan o

Yorum

..ben bir bayanım,ama bu tarz günlerle hiç ilgim yok,,

evlenmeyi düşündüğüm kişi benden çok dikkat ediyor...
          ..Bu da benim şansım olsa gerek 8)

bu tarz fikirler kişiye göre değişkendir!!!!

bana göre özel günlerimizde hediye alması şart değildir...
          günleri de hatırlayamayabilir belki...

ama bu hiç hediye almıyacak anlamına da gelmez...
          Gerçekten beklenti içinde olmadan bana hediye almalı...ben de o'na..

özel günleri hatırlamasa da sık sık seni tanıdığıma hiç pişman olmadım dese yeter bana...
          benim tercihim bu yönde..

Yorum

"özel" dediğimiz günleri,,, pek önemsemeyen bayanlardan biriyim...

özel günün, bende, özelliğinin gitmesi,,, "bişiyler yapmak zorunda olduğumuzu hissetmek..." duygusu... bu düşünceden dolayı, anneler-babalar-sevgililer günü,, evlilik-nişan-ilk tanışma-....v.s. günleri, doğumgünleri falan filan, uzatılabilir,,,

illaki bişiy yapmak zorundayızdır ya,, bişiyler beklenir ya bizden,, çok kasıyorum kendimi,, zaten bişiy bekliyosun, önemli olan, yani benim için, önemli olan,, hiçç beklenmeyen bi anda herhangi bişiy yapmak,, "değer verdiğin insana, bunu, değer verildiğini hissettirmek,,, hissettiğince,, samimice,,, içtenlikle,,,",

Yorum

Benim tarzımda Mor_Krizantem ile aşşağı yukarı aynı denilebilir....... :roll:

Bu tür Özel günleri hassasiyetle dikkate alanlarıda tebrik etmek istiyorum...

Evlilik Yıl dönümünüz Kutlu olsun aydinli42........... ))

Daha Nice Mutlu yıllara....

Yorum

ben önemserim arkadaşlar.hediye istemek anlamında değil ama özel günlerimizin yıldönümleride özel geçsin isterim.nasıl özel kılacağınızda size bağlı
                ayrıca bir tek yıldönümlerinde değil olur olmadık zamanlarda da ufak jestler ,anımsamalar mesajlar veya bir demet çiçek beklerim.. ama bende yaparım...eşim karısından çiçek alan tek erkek personel bankasında.bazıları garip karşılasada..
                ilşkinizin her daim taze kalmasını istiyorsanız,
                bayanlar evlenmeden önceki kadar bakımlı olmalı
                erkekler ise süprizler yapmayı bilmeli...
                birbirinize özen gösterin sadece sevmekle olmuyor

Yorum

özel gün

genel olarak her zaman küçük hediyeler alırım ara ara sevgi mesajları atarım çiçek ve pastalar alırım ama benim için çok fazla günlerin önemi yok. genel olarak benim çevremde erkekler içinde yok. anketi de muhabbet olsun diye doldurdum yoksa yılda nerden baksanız 50-60 anket ve test hazırlıyorum (öğretmenlik mesleğinde gerekiyor) özel günlere biraz daha dikkatli olmak için çalışmam gerek herhalde.
                  eğlenceli, muhabbet arayan, hoşsohbet

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huzur
                    ben önemserim arkadaşlar.hediye istemek anlamında değil ama özel günlerimizin yıldönümleride özel geçsin isterim.nasıl özel kılacağınızda size bağlı
                    ayrıca bir tek yıldönümlerinde değil olur olmadık zamanlarda da ufak jestler ,anımsamalar mesajlar veya bir demet çiçek beklerim.. ama bende yaparım...eşim karısından çiçek alan tek erkek personel bankasında.bazıları garip karşılasada..
                    ilşkinizin her daim taze kalmasını istiyorsanız,
                    bayanlar evlenmeden önceki kadar bakımlı olmalı
                    erkekler ise süprizler yapmayı bilmeli...
                    birbirinize özen gösterin sadece sevmekle olmuyor

sana katılıyorum huzur gerçi hanımlar her nekadar önemi yok desede
                    öyle bir harekettede yok istemem yan cebime koyuver diyolardır

Yorum

İşleniyor...
                    X